Canı Sıkılan Gelsin :)

gece gece kavga etmek için telefonla bile yetişiyor.bebegme bile acımadan kalbimizi kırdı allahım bebeğımle çıkar yol göster katlanamıyorum katlanamıycam artık .iyi bir adam nasıl canavar olur anlamış değilim.tek bildigim onu artık sevmiyorum.

sorun herşey diyecek birşey bulamıyorum.anlatmak istemedim anlatamadım çok şey var başımı alıp gidesim var.masum yavrucagm da dünya ya gelecegne pişman olacak sanırım.ne bilebilirdm ki adamın beni hamile bırakınca değişeceğini.uzaklaştm buz gibi oldum artık kaçmak gitmek istiyorum.

hiç arkadaşım konuşacak kimsem yok öksüzüm öksüz gibiym semer vuranda çok oluyor kendimi savunmak istedikçe çırpındıkça battım battıkça battım ana baba kardeş koca nkadarda boşmuş anlamsızmış.çıkmam lazım bu girdaptan doladıkça dolanıyor allahm yardım kuluna

Canım üzülme lütfen ya.
Malesef bazı insanlar herzaman hayata 1.0 yenik başlıyorlar.
Ama sen bebeğini üzme.
Erkekler herzaman böyledir canım ölürbiterler aşkatan sonra heveslerimi geçer ne olur bilmiyorum
Ama seviyordur seni canım onunda morali bozuktur şuan belkide kalbini kırdıgı için.
Benim ailemde var ama yok senide benim gibisin sanırım.
Rabbim yardımcın olsun üzme bebeğinide kendinide boşver sallama sırf gıcık etmek için herkesi inadına gül bence..

eşiniz sonradan mı değişti dısardan dolduran birileri olabilir oyle degilken birden değişiyorsa sebep genelde bu oluyor ailede varmı kötü niyetli biri üzüldüm

dediğim gbimi acaba dldurusamı gelior eşiniz tüh yaaa eger düzeltirse kendni gene seversiniz birbirnizi üzülmeyin

kardeş ne zaman yardım istersen iz burdaiz umutsuz hissetme kendini allahım yardım etsin sana elimizden geldikce yanındaiz

ayy bende sıkıldımm..zaten hava cok sıcak ızmır de. bıde bebıısım benı uyutmuyo geceleri..uykumda var..kocam konyada onu da ozledım..bı de kasıgım agrıyor dogumdan berı ..ufff..

ayy bende sıkıldımm..zaten hava cok sıcak ızmır de. bıde bebıısım benı uyutmuyo geceleri..uykumda var..kocam konyada onu da ozledım..bı de kasıgım agrıyor dogumdan berı ..ufff..

Bebisi bana yolla Ben bakarim ona Burasi cok soguk donuyorum ben
Tek basima degilim o zmn ne guzel benden baska sklanlarda var Benim esimde gec gelecek cok ozledim onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…