Canı Sıkılan Gelsin :)

gel canım buyur :) öyle laflıyoruz bizde :) sen nasılsın neler yapıyosun paylaş bizimle:KK54:

bugun sabahın köründen beri evde yalnızım ne yaptıysam yok sıkıntı geçmedi...

yemek yemekten içim dısıma cıktı :) hadi yemekten vazgeçeyim dedim su içeyim bebişe de iyi gelir dedim sudan nefret ettim...

eşim işten sonra balığa gitti gece gec gelicekler öüffffffff zaman geçmiyor bugun resmen

Hosgeldin canimm ne demek gell gell :KK1:

:) haberleri izleyeyim dedim ne var ne yok deli oldum iyice. sanırım hormonlarım da iyiden iyiyye beni delirtme noktaasında calısıyo pff...

Ant.daki ölen bebeğin babası ve üvey annesi tutuklanmıs 2 yasındaki semanur bebiş ağlayasım geldi yaaa kafasında catlak vücudunda da ezik ve ısırıklar varmıs ayyyyyyy ne vijdansız bunlar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: öz annesi de gelmemiş cenazesine rabbim sen büyüksün :KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bugun sabahın köründen beri evde yalnızım ne yaptıysam yok sıkıntı geçmedi...

yemek yemekten içim dısıma cıktı :) hadi yemekten vazgeçeyim dedim su içeyim bebişe de iyi gelir dedim sudan nefret ettim...

eşim işten sonra balığa gitti gece gec gelicekler öüffffffff zaman geçmiyor bugun resmen

ayyy bende evlenince böyle koca yolumu gözlicem yaaa :KK50:

X