Canı Sıkılan Gelsin :)

kızlar bende ateşte başladı ben çıkıyorum netten allaha emanet olun yarın görüşürüz inşallah

Ama filmi görmeden filan yada muayne etmeden bile4mzekii
Ben dr ayrımı yapmıyorum okadar baktılarkii diyodum bi ara dr hepsi yüzümü görmeden totomu görseler tanırlar benii..
Konuşuruz esaslıca canım..
İnşallah..

kızlar beni bi titreme tuttu donuyorum acaba gittim nazaramı geldim benim yıldızım çok düşük yoksa sinirlerim bozuldu ondanmı oldu birden başladı titreme hastaneyemi gitsem

ya ben donuyorum ..................................
hareketsiz kaldığın için kan dolaşımın yavaşlamıştır bence

3 kulfu 1 elhem oku :)
\itinayla isitilir

neyse ben kactim

yatta esin isitsin seni benimki az once su icin kalkti ne yapiyorsun bakisi atti yatti gidimde cok beklemesin
iyi geceler. bazen çok şanslı hissediyorum kendim. muhabbet bu kadar güzelken yarıda bırakmama sebep olacak bi herüfüm yok

Süslü pakizeler sizii Nasıl mutlu olacaksanız o kiloda olmak güzel.
Kız kemik o haplardan kaç kişi hayatını kaybetti biliyomusun buna kızarım işte

ama çok araştırdım. hapların içinde olan ama kutusuna yazmadıkları maddelere kadar araştırdım. bu insanlar neden öldü sorusunun cevabınıda buldum zaten ikinci kutuyu kullanmam. ama bi yerden başlamam gerekiyodu

kızlar bende ateşte başladı ben çıkıyorum netten allaha emanet olun yarın görüşürüz inşallah

görüşürüz kendine iyi bak. umarım kötü bişi olmaz. kendini kötü hissettiğin an doktora git olur mu? hatta şimdi bile gitmelisin. annemden biliyorum. inat ediyo ediyo acilde buluyoruz kendimizi

ya 10 dakika sonra mesaj at dio.
ben en geç 11 de kalkıorum.yani nekadar geç yatarsam okadar erken kalkabiliorum.ama erken yatarsam yattıkça yatasım geliorr

Evet benim engelim yok prolu oldugum için.
İyii erken kalkıyormuşsun ben sabah ezandan sonra anca uykuya dalıyorum sabah 8 de kalkıyorum sonra bi uyanık bi uyuyo oluyorum 2ye kadar filan.

Tamam canım uyu sen bende eşimi kaldırıcam şimdi çıkıyorum yanii.
Allah'a emanet ol çok teşekkür ederim ilgin için Hayırlı sabahlar

bu dünya ne biçim ya insan kocasına sırtını dayayamıyor hiç bir sıkıntımdan anlamayan bencil birine dönüstü çok gerildm şuan bebegmde üzüldü kendimi çok yanliz çaresiz hissediyorum.başıma olmadık kakınçları kalktı hakkımı helal etmiycem 2 canlıyım ama kendi hamile gibi davranıyor.

Canım üzme kendini lüften bebeğine zarar verirsin..
Emin ol hepimiz çogu zaman aynı sıkıntıları çekiyoruz görmezden gel duyma .
Kendine zarar verirsin yoksa.
Derdi neymişki eşinin ne istiyor.
Neden üzdü bukadar seni..??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…