Canı Sıkılan Gelsin :)

Nerden bulucam ben bunu ki :26:
Nasıl kullanılıyo..?

bence devlete git derim ben yeni evliyken gitmediğim özel hastane kalmadı belki 2 dayre parası kadar para harcadık hiç faydasını görmedim sonra bizim doktor var amca oğlu dedi gel şişliye gittim şişli etfale 3 ay ilaç verdiler sonra hamile kalmışım darısı size

plastk tabak içinede jelibon doldur :111:

Hahah iyii fikir
Bana bi komşum bişey vermişti tabakta boş götürmek istemedim ne koysam die düşündüm jelibon vardı evde onu koydum götürdüm
Millet koptu gülmekten ama Napıyım boşmu götüreydim

Sen nerden biliyon bacım:26:

bak aklıma bişey geldi sen filmi yanlış çekmişler diyince allahım gülermisin ağlarmısın hasta bağıra bağıra geldi doktorun yanına o doktorda benim şefim vee hiç sevmem neyse hasta diorki sen nasıl doktorsun nerden aldın diplomaya

meğersem doktor filmi raporlarken hastanın dalağına rapor yazmış işte dalak şöle böle diye
anaaaam o da ne aslında hastanın dalağı bilmem kaç sene önce alınmış doktor olmayan şeye yorum yapmışşş

senin gözün cigaradaymıs dayak bahane az daha övüşseymisşiniz küba prosu içerdin heralde ayy ck güldüm hevuk

Hee valla sigara yüzünden hiç dayağı hissetmedim valla
İyii fikir aslında birini döverken en sevdiği şeyi karşısına koycan dayak sonunda ödül
Hissetmesin dayagı

okurken gözümün önünde canlandı macera filmi gibi olmuş

plastk tabak içinede jelibon doldur :111:
hayal gücümü sınırlı kullandım.2 seçenek şettirmiştim. ya hastanelik olurum ya mahkemelik olurum diye. ölmeye niyetim yok bacım. şimdi aklıma bişi geldi. iğrenç yazmayım en iiyisi:111:

aslında doğru söylüyorsun yarın plastik tabak alayım hiç aklıma gelmedi plastık tabakları görürse hemen gidip alır nefret eder plastikten
enemmmm. aile faciasına sebep olmayım:18:
yollayayım neskafe sana
diyet yapan birine, çok kötü bi öneri bu

siz yazcam diye. az kalsın süt taşıyodu. daha sütü taşırmamın dksı dolmadan annem söylenmeye başlıyo. yok efendim evin hizmetçisi var. ne biçim kızsınız siz. aman yaaareppiimmm kısa bi baygınlık geçirmek istiyorum o an

Nerden bulucam ben bunu ki :26:
Nasıl kullanılıyo..?

alllahin daginda yollarin kenarlarinda var biraz zor cikiyor annen baban cikarabiliyorsa cikarsin taze olsun ama aktarlardada satilmaya baslamis...benim annem artik bildigi icin o sokuyordu..yanliz mubarek nasil bise ise yere sac gibi sarmalaniyormus cok zormus cikarmak..onu aliyorsun once topargindan ayiklamak icin bir kac gun suda beklek toprak icme sonra 1 kilo koko 2 litre su koyup 1 lt olana kadar kaynatiyorsun onu gece disarida birak 1 gece diasrida kaliyor sabah 1 cam kavonuza koy sabahlari ac karninia yarim cay bardagi 20 gun ic ..normalde eslerle beraber icilmesi lazim benimki ole seyler icmeyi reddettigi icin..ice tea icine kattim kattim verdim ama sen sek ic..sonra ben kaynattigim kokleri tekrar kaynattim bol suyla onu oyle su niyetine ictim..esimede her ice tea istediginde kutuyu acip yari ondan yari ondan doldurup verdim adam cakiyor cakamiyorudu bu bir degisik snaki tadi aa yok valla bak burada falan derdim..nese 20 gun sonra zaten sansli isen 20 gunde hamil kaliyorsun yok olmadi 6 ay icerisinde kesine yakin oluyor..yanliz kaliteli sperm ve yumurtayi ayirdigi icin hemde cok saglikli oluyor cocugun..insallahta ole olur..benim arkadasim ilk ay oda hamile kaldi 8 haftalik dusutu cocuk 2 ay sonra kiz yine hamile kaldi bu dedgim kiz 2 sene ugrasan kizdi yani mucize yine 2 ay ustu uste hamile kalmasi dusun..he 20 gunluk kur adetin son gunu icmeye basliyorsun iste normal yumurtlamaya kadar denemeye devam 3 ay bunu boyle kullaniyorsun..6 ay iciersinde insallah oluyor..

boşver duymamazlıktan gel

hevukçum sana bişey diycem yanlış anlamazsan bak bizim burda bir doktor var ama inanılmaz süper bi doktor çok hastası olduğu ve çok sevildiği için kendi branşındaki doktorlar hiç sevmez istersen film raporlarını bana faxla yolla bişey yap ulaştır bana bi göstereyim istersen

biraz zor bulursun diye düşünüyorum

Hahahah koptum ama yaaaa süper
Bende pisikatrise gittim
Tam derdimi anlatcam ilaç yazdı.
Ne iyii dr sun sen öle bakar bakmaz teşhişi koydun Allah Allah ya dedim baktı bira ister kullan ister kullanma sen bilin dedi.
Verdi altım top yapıp çöpüne attım.
Ulan insan bi dinler işiyomuyum altıma Tecavüzemi uğradı ne olduda geldim Manyak garı yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…