Canı Sıkılan Gelsin :)

ouyyy. insanın kızdığı zaman eli gitmez telefona vazo neynnnn yokmuydu yakınlarda

hevuk devlet hiç çocuğu olmmayana tüp bebek için olan ilaçları karşılıyor bir kuruş bile iğnelere vermiyorsun benim çok şükür 1 tane oğlum olduğu için karşılamıyor her iğneyi 280 tl ye alıyordum ayrıca karnımdan vuruluyordum

Hıı bize uzak ya Zeynep kamilde yapılıyo burda yakın biryerde yok orasıda rapor için çok uğraştırıyolarmış önce 5 kez klomen tedavisi 3 aşılama olmazsa tüp bebeğe geçiyo..
Aslında bende devlette yaptırmak istiyorum ama uzak işteee

Oglum Saolun beni emzik olarak kullanıyor beni suan hemde bpa free olarak bir bana lahan diyetini sordu bacım valla verdim kk kulubüne yazdım istersen özelden

Aşılama icin kolay gelsin valla Allah hayırlısını versin böğürtlen kökü içerinizi hiç

teşekkür ederim ..........................................................

Ya ŞİŞKOsun işte bende 55 kilo olmak istiyorummm olmuyo kemik ten ibaretim sadece kemikliyim ben

valla ben cok içime attım zamanlar cok zayıf oluyodum şimdi dökülüorum güvendiklerime daha iyi oluo at at anca eriyosun

ouyyy. insanın kızdığı zaman eli gitmez telefona vazo neynnnn yokmuydu yakınlarda

Sabah uyanınca çok sinirli oluyorum ısrarla kaldırdı beni bi akrabalarına gitmek için sinirlenip attım elimde o vardı
Telefon gitti ama çare olmadı yine gittik akrabasına
Okadarda sert atmadım aslında ya yumuşak attım ama kırıldı işte içinden bişeyü düşmüş adamda şaşırmış abi bunu çıkarmayı nasıl başardınız die..
Cezasını çekiyorum 3 aydır telefonum yok ölmek üzere olsam kimseye haber veremiycem.
Bi yandanda rahat telefonsuz olmak..

İğnenin adı nedir ucuzmu ki iğneler ya aynı iğneler kullanıyo diye biliyorum benim iğneler 3.5 tutuyo..

yuhhh sanki bana altın malzeme kullanıyolar buna senelerce uğraşılmış,insanları mutlu etmek amacından sapmış ticaret denir

ben memnunum geçen yıl hamile kalmıştım tedavi olarak doktor yat dedi yatmadım inat ettim bizim dükkana takıldım bizim eleman yerleri yıkıyormuş ben farketmedim ayağım kaydı bi düştüm anlatamam zaten sonra hastaneye gittik düşük oldu bence sağlık güvencen varsa devlete git

İğnenin adı nedir ucuzmu ki iğneler ya aynı iğneler kullanıyo diye biliyorum benim iğneler 3.5 tutuyo..

ehe. ölmek üzere olsam kimseye haber veremiycem cümlesi acıtasyon için kullanılabiler aslında ama karşılığında 3 binlik telefon alınır mı sanmam . bu sefer daha dayanıklı olsun diye ericson t 10 alıp gelir ne telefondu yaaa annemin vardı. antenini söküp söküp takıyodum bide annemden azar işitiyodum

iğnelerin kutularını atmışım canım ismini hatırlamıyorum önümüzdeki ay başladığımda iğnenin ismini söylerim

ehe. ölmek üzere olsam kimseye haber veremiycem cümlesi acıtasyon için kullanılabiler aslında ama karşılığında 3 binlik telefon alınır mı sanmam . bu sefer daha dayanıklı olsun diye ericson t 10 alıp gelir ne telefondu yaaa annemin vardı. antenini söküp söküp takıyodum bide annemden azar işitiyodum

Canım inşallah hayırlı haberler alırsın.
Yok yine para veriyorsun binnira filan ama işte aşılama 3 kez 5 kez klomen sonra tüp bebek Rapor için 3 aşılama şart
O nedenle uzun süreç
Bide benim klomenle 5,6 tane olan yumurta tüp bebekte 1 tane oluyo rezervim azalmış dr pek güvenmiyorum gerçi ama
işte o nedenle yumurtalarımı heba etmek istemiyorum ben..

ben kızınca oğlumu alırım dışarı çıkarım saat gece 2 veya 3 e kadar sokakta gezeriz sonra gelirim eve

Allah bi daha yaşatmasın bu acıyı:26:

Son düzenleyen: Moderatör:

Abooooov o düşüşe normalde olsa düşeydi saglık olsun hayırlısı tekrar olur inşallah...benimde tanıdığım bir arkadasım bugun yarın doğuracak günlerde geziyor yat diye tavsiye verdim ama dolanıyor...sende bebislerin sahip çık doktor yat derse yat...

hayatımda tek bir kere sinirlenince mutfağa gittim ve bütün tabakları kırdım o günden sonra eve tabak bardak almadı ama hiç bir cam eşyası bırakmamıştım

yuhhh sanki bana altın malzeme kullanıyolar buna senelerce uğraşılmış,insanları mutlu etmek amacından sapmış ticaret denir

Aynen canım Allah kimseyi düşürmesin..
Neler dönüyor bilsen
Ben rahim filmi çekildim tüplerin tıkalı dendi o nedenle hemen tüp bebek denildi yaptırdık
Orasıda para için kullandı beni die düşünüyorum.
2.defa çekil dedi başka yer çekildim temiz çıktı
o tüp bebk merkezide yumurta rezervin az dedi.
Yani şuana kadar rahat 1o binnira harcamışızdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…