Canı Sıkılan Gelsin :)

rejime ihanettt. dün iş yerimde nisan ayında doğanlar için mini bi kutlama yapıldı. herkes pasta yerken. bnm içinde kesilen pastadan yemedim

valla yok lahana corbasi diyeti yaptim su an soklama gunum vucudumun bugun yemem normal ama alisnca yemek istemiyor insan 7 gunde 4 kiloya yakin verdim yarinda elma diyetine basliyorum...

misafirler gelirsede rejimi caktirmayin hani olurda fit olursam bir gun aa nasil verdin onca kiloyu diyip basimdan gecen hikayeyi ballandira ballandira anlatim istedim bende burayio okuya okuya sapittim ayol kizlar 1 haftada 1000 kilo vermenin yollari falan bir topik acmak banada nasip olur belkim

keşke yeseydin ben bügün mevlütte eltim harika dolma yapmıştı su böreyi tatlılar yedim bol bol evimde rejim yaparım ama yılda bir çıkıncada yerim

bide eve geldim baba oğul kebap yemişler doymamışlar onlara kahvaltı hazırladım akşam yine oturdum yedim iştahımmı açıldı

bahaneye bakkk şoklamaymışşş abur cuburla mı şoklama mı olur ayol.

Son düzenleyen: Moderatör:
eheh peki sürekli aynı kişi geldiğindede mi hep lahmacun?

evet hem çok seviyorlar pilav yapıyorum güveç yapıyorum kaburga pişiriyorum yok ben pilav yemem çocuklar yok ben güveç yemem eşi yok kuzu eti yemem herkes bişey çıkartıyordu hem evi temizle hem bütün gün yemek pişir sonra memnun olmasınlar onlara göre hazır yemek parayla alındığı için yiyorlar benimde canıma minnet

anammmm ezikmiyim lan ben

valla az yedim ole dediler soklama yapmazsan kilo veremezsin bende oyle yapiyom aksma yemegimde hindi yedim ekmek az aldim,,gunduz omlet falan bol su ictim 1 dilim kekimi cok buldum getir o pastanida yiyicem

ben kafama göre yiyorum ya cnm ne istiosa ama spor yapıp kas yapmak istiyorum bem :118:

böylelerine uyuz oluyorum kim bilir kendi evlerinde çoğu zaman yiyemedikleri şeylerken. başkasının evinde mırın kırın. zıkkım yee töbe töbeee. yedikleri yemeklerin listesini versinler barii

valla az yedim ole dediler soklama yapmazsan kilo veremezsin bende oyle yapiyom aksma yemegimde hindi yedim ekmek az aldim,,gunduz omlet falan bol su ictim 1 dilim kekimi cok buldum getir o pastanida yiyicem
zayıflamak istiyorsan sabah ve akşam yemekten önce aç karnına 1 su bardağı maydanoz suyu iç bak nasıl iştahin kapanıyor ben öyle kilo vermiştim kışın yine kilo aldım başlamam lazım

hee bende spor yapiyorum kasta yaptim sezeryan ayva gobegim vardi gitti cok cok sukur..

kiz marifete bak kaburga dolmasi adi bile zor onumu yemiyorlar...

zayıflamak istiyorsan sabah ve akşam yemekten önce aç karnına 1 su bardağı maydanoz suyu iç bak nasıl iştahin kapanıyor ben öyle kilo vermiştim kışın yine kilo aldım başlamam lazım

vöykkk maydunuz suyu nasıl içilir yaaa eminim ondan snra bişey yenmez bencede

böylelerine uyuz oluyorum kim bilir kendi evlerinde çoğu zaman yiyemedikleri şeylerken. başkasının evinde mırın kırın. zıkkım yee töbe töbeee. yedikleri yemeklerin listesini versinler barii

mesela eşimin arkadaşları bize yemeye geliyorlar abiler diyor eşime harika yemekler eşlerimizede öğretsin ama bizim akrabalar nedensense beyenmiyor ben diyorum kıskandıkları için

canım hoşgeldin nasıl verdin ya bende diyetteyim 1 haftada 2 kilo vermişim nasıl bu lahana dieti

keşke yeseydin ben bügün mevlütte eltim harika dolma yapmıştı su böreyi tatlılar yedim bol bol evimde rejim yaparım ama yılda bir çıkıncada yerim
yok yemedim. bide iş yerindekilerin gözleri üstümde biliyolar diyette olduğumu. bişi kaçıracak olsam başlıyolar hani sen diyetteydin diye zaten bugün vicdan azabı çekiyorum. iş yerinde yemekler kötüydü. arklar döner aldılar bende aldım ama çeyreğini yediğim halde vicdanımın direği sızladı

bide eve geldim baba oğul kebap yemişler doymamışlar onlara kahvaltı hazırladım akşam yine oturdum yedim iştahımmı açıldı
ouyyy maşallahhh zayıfsın herhalde :/

kızlar kaç kilosunuz..................................
kilo çizelgemde ki geçen haftanın. regli olduğum için tartılmamıştım. pazar günü tartılcam doğum günümde 6'lı rakamlara inmeyi ümid ediyorum

akşam yemeği şoklamayı geçmiş yalnız 500 wolt elektrik yemiş gibi olmuştur vücut
ben kafama göre yiyorum ya cnm ne istiosa ama spor yapıp kas yapmak istiyorum bem :118:

maydonozdan nefret ediyorum. bi ara saçma sapan diyet yaptım kendi başıma. gün içinde sadece maydonozlu peynir yiyiyodum. artık midem kaldırmıyo çiğ maydonozu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…