Canı Sıkılan Gelsin :)

mesela eşimin arkadaşları bize yemeye geliyorlar abiler diyor eşime harika yemekler eşlerimizede öğretsin ama bizim akrabalar nedensense beyenmiyor ben diyorum kıskandıkları için

he he kebaba alismistir onlar sokak kedileride copten yer al en guzel kutu mamayi koy onlerine bakmazlar

ya garip bir ornek oldu gece gece nerden aklima geldi tobestafurullah.:KK53::KK53::KK53::KK53:.:KK52::KK52::KK52:

ben maydonoz falan icemem diet ustune kitap yazcam nerdeyse maydonoz insan olsa karsima gelse tokatlarim odenli uyuz olmustum bir ara simdi sinirlerim yatismisken bozma aramizi..askimiz sabah aksam surmez cok denedik olmadi yapamiyoruz..birbirimizden ayri mutluyus

he he kebaba alismistir onlar sokak kedileride copten yer al en guzel kutu mamayi koy onlerine bakmazlar

ya garip bir ornek oldu gece gece nerden aklima geldi tobestafurullah.:KK53::KK53::KK53::KK53:.:KK52::KK52::KK52:

ben kızdım onlara niye banada getirmediniz diye bana dediler sen mevluttaki yemeklerden getirdinmi bize

hep derlerdi inanmazdım evlenince oldu bu değişim cok enteresan :KK53:

Ben nie alamadım nan evlilik yaramadı galiba bana
Ben bekarken 55 kilo idim Düğünde 45 şimdi 47 kiloyum kilo almak istiyorumm olmuyo yaa :KK50:
Çok zayıfım 170 boyumda :KK50:
Bu arada net yoktu akşamdan beri yeni gelmiş o nedenle giremedim.
Saatlerce modemle uğraştım meğerse genel olarak problem varmış.
Benimde telimde net var çatlak ne varki gıı aylık 10 liraya tele net bağlıyon istediğin yerden gir.
Ama telefonu eşime fırlattım kırıldı yeni almıştı hemde 2 binniraya yapılmamış :KK50:
Oda yenisini almıyo 3 aydır telefonum yok :KK50:

ya toplulukla yenen yemekte cok kötü yapıyor oyle bir gruh varki millet bi geciyor masaya kırk cesit yemek bende hiç sevmem cok yemekli sofra insan bakarken tıkanıyor orda kilo alıyor millet eşim ailesi böyle yaaa sanki görev gbi yeniyor o yemek niyeyse :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben nie alamadım nan evlilik yaramadı galiba bana
Ben bekarken 55 kilo idim Düğünde 45 şimdi 47 kiloyum kilo almak istiyorumm olmuyo yaa :KK50:
Çok zayıfım 170 boyumda :KK50:
Bu arada net yoktu akşamdan beri yeni gelmiş o nedenle giremedim.
Saatlerce modemle uğraştım meğerse genel olarak problem varmış.
Benimde telimde net var çatlak ne varki gıı aylık 10 liraya tele net bağlıyon istediğin yerden gir.
Ama telefonu eşime fırlattım kırıldı yeni almıştı hemde 2 binniraya yapılmamış :KK50:
Oda yenisini almıyo 3 aydır telefonum yok :KK50:

valla bende oyle oldu bide evimiz dag yamacında temiz hava cok burda bekarken cok zayıftım simdi 53 kilo oldum halbuki arada hala alışma stresi yasıyorum bide :KK51: bilmem nie oyle oldum :KK53:senle aynıyız ama ben 4 kilo fazlayım senden boyumuz aynıymıs

valla bende oyle oldu bide evimiz dag yamacında temiz hava cok burda bekarken cok zayıftım simdi 53 kilo oldum halbuki arada hala alışma stresi yasıyorum bide :KK51: bilmem nie oyle oldum :KK53:senle aynıyız ama ben 4 kilo fazlayım senden boyumuz aynıymıs

abooo 6 kilo fazlayım ne dördü :KK1:

kızlar gecen ay aşılama yaptım tutmadı bu ay on gün igne kullandım iğneler bin tl tuttu aşılama günü hafta sonuna geliyor diye yapmadılar bugün regli oldum bu ay ara versemmi acaba

kızlar gecen ay aşılama yaptım tutmadı bu ay on gün igne kullandım iğneler bin tl tuttu aşılama günü hafta sonuna geliyor diye yapmadılar bugün regli oldum bu ay ara versemmi acaba

:KK53::KK53::KK53: Nee hangi hastane orası ohaa ona göre ayarlanmalı çöpemi gitti binnira şimdii..
Ben hiç aşılama yaptırmadım direk tüp.
Acaba aşılamada şansım olurmukii.
Tüp bebek 7 binnira ama istediğim merkezde.
Bizim işler berbat felaket uzun süre bişey yaptıramıycam.
Bende 5 ay önce filan İstanbul tüp bebekte başlıycaktım
İlaçları alacagım gün vazgeçtik para bulamadık sadece ilaç parası vardı 3 binnira off ne zor işler yaa..

:KK53::KK53::KK53: Nee hangi hastane orası ohaa ona göre ayarlanmalı çöpemi gitti binnira şimdii..
Ben hiç aşılama yaptırmadım direk tüp.
Acaba aşılamada şansım olurmukii.
Tüp bebek 7 binnira ama istediğim merkezde.
Bizim işler berbat felaket uzun süre bişey yaptıramıycam.
Bende 5 ay önce filan İstanbul tüp bebekte başlıycaktım
İlaçları alacagım gün vazgeçtik para bulamadık sadece ilaç parası vardı 3 binnira off ne zor işler yaa..

benimki tüp bebek istemiyor ben devlete gidiyorum doktorlardannda çok memnunum onlar yapacaktı fakat akşam saat 11 de olacaktı sperm yıkama labarotuarları akşam 6 da her yerde kapandığı için malesef yapılamadı boşa gitti

İğnenin adı nedir ucuzmu ki iğneler ya aynı iğneler kullanıyo diye biliyorum benim iğneler 3.5 tutuyo..

X