Canı Sıkılan Gelsin :)

ben bazen 12de oğlum okuldan geliyor yemeyini yediriyorum ssonra dersaneye yolluyorum kafayı vurup bi daha uyuyorum

normalde böyle sivilce falan sıkma alışkanlığım yok ama eve gelince cnm acayip istedi.
aslında çalışmak zor değil emeğinin karşılığını aldığın sürece. ben almadığımı düşünerek mutsuz oluyorum. bunun üstüne stres ekleniyo daha beter oluyo insan.asosyallikten nasıl kurtulunur ki:26:

yo sohbete direk dalabilirsin

Albümler yazıyo ya oraya tıkla orda solda albüm ekle var ordan ekleyebilirsin
Kırmızı yazıya tıkla
Bende unuttum benim albümüm var ama ordan biyerden işte
Çok açıklayıcı oldu dimi..
Uff hiç havamda değilim yaa ufff çok sıkkın canım..

yeni geldin sanırım aramıza. yada ben hatırlayamadım. yaş kaç?

Asosyallikten sosyal olarak kurtulur insan ama ben sosyal olmakta istemiyorum ne istiyorum bilmiyorum.
Herkes küstü benimle hiç kimseyle görüşmüyorum gelicek kişileri red ediyorum.
Telefonumu bile kırdım kimse aramasın die 3 aydır yok.Güzel dimi çalışmak evet güzeldir herşeyin stresi var tabi.

hani ilkokul arkadaşımın amcaoğlundan bahsetmiştim ya dün. manyak şimdi msj atıp duruyo bide arklık teklifi göndermiş. zaten asabım bozuk terslesem. daha beter olcam. terslemesem susmak bilmeyecek öfff

arkadaşlardan yana bi sorun yaşadın sanırım. iş arkadaşlarımın dışında hiç arkşım yok bnm oturduğumuz çevrede bile

hevukcum al benden de o kadar..bebeğim olunca işten ayrıldım..ilk başta eve adapte olamadım..şimdi alıştım ama çalışmakta istiyorum..istemyorum da..ne istediğim belli değil offff biz ne istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…