Canı Sıkılan Gelsin :)

Geçmişe bakıyordum dikkatimi çekti asla bir kadın ne olursa olsun dayağı hak etmiyor kimse haketmiyor.
O haksız oldugunda sende tokatlamı haddini bildiriyorsun.
Ben 4.yıla giricem bırak tokatı ağır bir söz söylesin asla afetmem konuşarak anlaşmak var iken bağırmaya hakarete tokata ne gerek :KK19:

yok ben çok ağır konuştum o an kendini frenleyemedi

Kendi bilgisayarından albüm ekle yeri var ya oraya atarsa herkeze açık yaparsa bakabiliriz sen benim albümüme baktınmı

Benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
Resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum :KK53:

kayıt yaptırdım ama gırmedım okulum bıttı hemen ıse gırdım baska sehıre gıtmıstım ıs ıcın gırmedım sınava:KK50:evlendım ısten cıktım evde patlıyorum sıkıntıdan esımde tayıncı benım ozel sektorde calısmam artık zor memurluk sart bakalım hayırlsı olsun yınede hakkımızda:KK31:canla basla calısıyorum ben elımden gelenı yapıyorum

inş. kazanırsın.
matematik için özel ders almaya başlayınca bende başlarım soru çözmeye. bi aklım kpss için girme diyo:KK31: en büyük hayalim hemşire olmak. hastane kokusuna bayılıyorum:KK16:. o yüzden kpss ve ygs arasında kalıyorum:18:

Benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
Resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum :KK53:

evet o korku bendede var.:KK53: teyzemin gelinide kk da takılıyo. acaba beni bulmuş mudur. takip ediyor mu? diye düşünmüyoda değilim:18:.

inş. kazanırsın.
matematik için özel ders almaya başlayınca bende başlarım soru çözmeye. bi aklım kpss için girme diyo:KK31: en büyük hayalim hemşire olmak. hastane kokusuna bayılıyorum:KK16:. o yüzden kpss ve ygs arasında kalıyorum:18:

hangısınde mutlu olacaksın onun uzerıne gıt canım :KK31:ben okumak ıstemıyorum artık dershane kurs okul yettı canıma zaten evlendım esımde tayıncı hep benım okul olmaz artık memur olup onunla atanırım :KK31:okumayada ıstegım yok hıc vıze fınal odev cekemem :KK51:

evet o korku bendede var.:KK53: teyzemin gelinide kk da takılıyo. acaba beni bulmuş mudur. takip ediyor mu? diye düşünmüyoda değilim:18:.

Hhaha benim ilk kk ye girdiğimde ilk eklediğim kişi sonradan yazdıklarını inceleyince anladım arkadaşım çıktı :KK9:
Daha bi çok kişi var kimseden kormuyore dobrayım normaldede yazcagımı yazıyorum isteyen takip etsin tınnn tııııınnn tııııııııııııııın :KK24:

benimde resimlerim var kk de ama gizledim sizde koysanıza görelim yada daha çok erken
resimlerimden birgün biri görüp lan hevuk bu senmiydin yakaladım seni diycek die korkuyorum :KK53:

benim profilime bakarsan albüm yerinden görürsün

sen gene uyuttun benimki halen nette kulağına kulaklık koymuş takılıyor

Bizim tv var uydu yok canım tv izlemiyoruz yani muhabbetimiz bozulmasın die..
Bu benim pcim eşim kendininkini sattı mec buren birlikte vakit geçiriyoruz pc kavgası ediyoruz tv budan bişeler yada film izliyoruz..
Yani tepemde evdeyken iş bile yaptırmıyo yanında oturcam illa yada durmadan yiycek bişeler götürcem..:KK22:

banada herkes hangi siteye giriyorsun diyorlar meraklarındAN GİRİP BAKACAKLAR bilsem başka site verecem araştırıyorum

Bizim tv var uydu yok canım tv izlemiyoruz yani muhabbetimiz bozulmasın die..
Bu benim pcim eşim kendininkini sattı mec buren birlikte vakit geçiriyoruz pc kavgası ediyoruz tv budan bişeler yada film izliyoruz..
Yani tepemde evdeyken iş bile yaptırmıyo yanında oturcam illa yada durmadan yiycek bişeler götürcem..:KK22:

aniiiiii öyle baş mı olu gııııı

X