Canı Sıkılan Gelsin :)

ne güzel bende yakında yürüyüşe başlayacam evde otur iyi kilo almaya başladım

hareketli olmak iyidir.. hiç aksatmadan ayrıca sporumu da yapıyorum ama oğluşla yürüyüş bir başka... havalar da artık tam yürüyüş havası bence de başla... kilo bir tarafa da enerjisi bile yeter.....

takmamaya çalışıyorum ama evime gelen misafire de kalkıp. ben elifgibiolmak a diyecektim gündüz görüştünüz akşam birdaha niye görüşüyorsunuz diye demedim diyor. misafirimde aranız kötü olursa gelmeyeyim diyor yerin dibine girdim

canım benim bi arkadaşım vardı artık arkadaştan öte bana geldiği zaman kaynanamlar hiç istemiyordu kovmaktan beter ediyorlardı ama arkadaşım bana derdi ben senin için geliyorum

sen şimdi sinirlisin eşinde iki gündür evde yok şimdi eşin gelecek senin sinirli olduğunu görecek döndüğüne pişman olacak bence böyle şeyleri kafana takma allah dert vermeesin yaşlı insanlar çocuk gigi olurlar o yüzden kusurlarına bakılmaz bu benim görüşüm

artık malesef bakıyorum kusurlarına hep kendimi suçlardım benmi kötüyüm benmi şöyleyim diye. ama artık ne oldugunu biliyorum. canım benim yorumların için çok teşekkür ederim sizide sıktım kusuruma bakmayın emi

canım şiirlerin içinde'de mantıklı sözlr var

bilmiyorum biri bana şiir gönderiyo tlf msj olarak okumak bile gelmiyo içimden :/

şuan face e yazdığım söz hoşuma gitti.

‎''Seni seviyorum'' cümlesinin ''sen'' i öldü.. ''Cümle''mizin başı sağolsun .."

Cemal Süreya

Maaşaallah 17 senelik evlimisin yaşın kaç

Ya biraz konuyla alakasız ama şaşırdım yazayım dedim ivana sert 1981 doğumluymus vallahi kadını 40 a gelmişti tas gibi dürüyor zannediyordum birde üstüne 1.68 boy 55 kilosu varmış....tobeeee yaslarımızın yakın oluşuna Cook şaşırmış durumdayım....ablamlada yaşıt....vallahi komedyaaaa....

X