Canı Sıkılan Gelsin :)

canım sende 11 aylık evliymissin ilk zamanlar kayınvalidenla anlaşmazlıklar olur rabbim evliliğine huzur katsın evliliğine aydınlık versin
===============amin================:123:

Allah razı olsun Rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin. evet yeni evliyken olur diyorum ama 6 senelik eltim kaynanam yüzünden ikikere boşanma eşigine geldi.. Allah ım onlara fırsat vermesin inşaallah... eşimin annesi benim annem diye göreyim diyorum. artık yapamıyorum Allah ım affetsin:KK17:

Ya biraz konuyla alakasız ama şaşırdım yazayım dedim ivana sert 1981 doğumluymus vallahi kadını 40 a gelmişti tas gibi dürüyor zannediyordum birde üstüne 1.68 boy 55 kilosu varmış....tobeeee yaslarımızın yakın oluşuna Cook şaşırmış durumdayım....ablamlada yaşıt....vallahi komedyaaaa....

olurmu yalandır ivana rahat 40 var

Maşallah ben 23 yaşımdayım ve 4 senelik evliyim

benımde cok canım sıkılıyor bır yandan buralarda dolaşıyorum bır yandan turkce testı cozuyorum:KK37: kocamda goreve gıttı bu gecede yalnızım:KK14:

allah razı olsun rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin. Evet yeni evliyken olur diyorum ama 6 senelik eltim kaynanam yüzünden ikikere boşanma eşigine geldi.. Allah ım onlara fırsat vermesin inşaallah... Eşimin annesi benim annem diye göreyim diyorum. Artık yapamıyorum allah ım affetsin:KK17:

demdk öyle kayınvaliden demek rabbim k'anneni ıslah etsin inşallah

Maşallah ben 23 yaşımdayım ve 4 senelik evliyim

ouyyy yareppiimmmm ayın 29. 21 olucam.

benımde cok canım sıkılıyor bır yandan buralarda dolaşıyorum bır yandan turkce testı cozuyorum:KK37: kocamda goreve gıttı bu gecede yalnızım:KK14:

işte ideollerimden biri. bayılıyorum sana ve topikte ki diğer arkadaşlara:KK54:

ben şiddete karşıyım biz 6 kardeşiz 5 erkek 1 kız 17 yılda sadece 1 tokat yedim eşimdem o da hakettim ama yinede onu pişman ettirdim

X