Canı Sıkılan Gelsin :)

allah gonlune gore veersin varmi oyle bi niyet:KK34:

yok annem yaa nerde:KK31: benim gibi asosyal insan varken bırak düşünceyi. sevgili bile yok ortada. ancaaa hayal dünyasında geziniyorum:KK5:
bide mesleğim olmadan evlenmem:KK19: daha öncede yazmıştım evleneceğim kişi ast. olmalı:KK14:

boşver canım ya. Nişanlılık evllikten bile zor bence. çok stresli. Nişanlılık süreni uzun tut aklında bulunsun. Benim gibi iki ay olmasın :KK52:

neden ki?
uzun olunca insan sıkılmaz mı? ben sıkılırım herhalde. acaba diyorum.okulu kazandığımda(inş) nişanlansam mı:KK1: işe başladığımdada evlenirim:KK37:

yok annem yaa nerde:KK31: benim gibi asosyal insan varken bırak düşünceyi. sevgili bile yok ortada. ancaaa hayal dünyasında geziniyorum:KK5:
bide mesleğim olmadan evlenmem:KK19: daha öncede yazmıştım evleneceğim kişi ast. olmalı:KK14:

ahh canim bende meslegim olmadan asla evlenmem diyodum ama baktim atanamiyorum evlendim, hala atanamadim :KK52::KK52:
bu arada yaz geliyo gevser gonul yaylari, sende az aciliver ortamlara

ahh canim bende meslegim olmadan asla evlenmem diyodum ama baktim atanamiyorum evlendim, hala atanamadim :KK52::KK52:
bu arada yaz geliyo gevser gonul yaylari, sende az aciliver ortamlara

normalde ben rahibe terasa gibiyim:KK1: erkekleri sadece çalıştığım yerde görüyorum. bizim ordanda adam çıkmaz:KK19: okula başlayayımda hayırlısıyla. atanmak kolay geliyor gözüme . evlenecek adam bılmak zor bnm için:KK1:

ne mezunusun bu arada?

bu arada sevindirici bi haber varrrrr:119::119::119:

gamze akbaş ı çoğunuz biliyorsunuzdur. ilik bulunmuş sanırım 17 mayısta nakil yapılacakmış:92:

Selam kızlar benimde Canim sıkılıyor ama kimse yok gibi :44:

Hoşbulduk canım canın neden sıkılıyor hayırdır okudunmu şiirimi

X