Canı Sıkılan Gelsin :)

birazdan işe gitcem doğru düzgün giycek bişeyim yok ya.

bir kaç önemli kştabım vardı. lazım şimdi. arıyorum arıyorum bulamıyorum ya. nasıl kaybediyorum anlamıyorum . sinir oluyorum. çok paspalım.:2:

kimse yok kendi kendime dertleşiorum. bu da güzel

sıkıldım bende geri döndüm kendi basıma sabit drsam düşüne düşüne bunaldım

oyyyy... kızlar napmışsınız 1 günde 50 küsür sayfa yeni kalktım her bi tarafım ağrıyo

bu topik tttuda ondan ama asıl gece makara oluyor gündüz calışanı var işini yapanı var :126:
evet eğlenceli geçiyor ama kötü bi yanıda bağımlılık yapması :) uzun süre nete girmesem beni pek etkilemez. ama bi kaç gündür kk takılıyorum. ikide bir giresim geliyor :). bugün izinliyim. hava güzel gezesim yok içimde bi sıkıntı var hayırlısı olsun

merhaba...:18: kimse yok mu?

ben varım

ayy,,,:2:diğer konulara dalmışım merhaba...

kızlar yaaa :/ Allahtan çalışıyorum yoksa kafayı yerdim herhalde. evde oturmak ne zormuş. karamsarlığa bağladım kendimi yine

Mrb kizlarrr

Canı sikilan gelsin demişsiniz.... Benimde canim cok sikiliyo:26:

geliyorum gidiyorum kimsecikler yoktu. insan topiğe girdiğinde çağırır di mi:))) siz herhangi bişiyimi beğenin hemencik gelirim bn :) yatırımla ilgili bi soru sormuştum cvbını alayım hemencik geliyoreeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…