Canı Sıkılan Gelsin :)

yok komsum la ben konyanın bir ilçesinde yasıyoruz ben aslında konyada yasıyordum eşimle evlenip ilçesine yerleştik fabrikası burda oldu için komsumda alanyalı evi burda doğumu alanyada yapmaya gittii annesinin yanına yasım 29 ama hiç göstermem 21 sanıyorlar gec evlenince az yıprandım sanırsam :KK60::KK60::KK60: senin yaş kaç

ben birazdan çıkıp pantolon bakıcam,hani giydiğiniz ayakkabıya göre hem spor hem klasik olanlardan :KK52: pudra rengi istiyoruuuum :KK31:

sabaeda sen neler yapıoasun

işteyim ve buradaki insanları çekiyorum... can sıkıcı bir durum... bir de ben böyle genel olan sorulara cevap vermekte çok zorlanırım... hani neler yapıyorsun dedin ya cevap vermekte zorlanıyorum şu anda ondan dolayı iyiyim sen neler yapıyorsun diyorum :)

Son düzenleme:
işteyim ve buradaki insanları çekiyorum... can sıkıcı bir durum... bir de ben böyle genel olan sorulara cevap vermekte çok zorlanırım... hani neler yapıyorsun dedin ya cevap vermekte zorlanıyorum şu anda ondan dolayı iyiyim sen neler yapıyorsun diyorum :)

neden :).......................

kızlar cok komik ama faceme lezbiyen bir kıs yazıp duruyor gülme krizine girmede ne yap töbe töbe :KK60: selam tatlım yazmıs ilkin sonra bende sen lozzomusun dedim:KK1: evet lezzo tatlım sen nesin demiş :KK1::KK1: ne denir ki si,mdi buna gülme krizine soktu gene beni :KK60::KK60: bütün arızalarda beni buluyor var bende bişey :KK60:

biraz sonra araba kullanacağım ehliyet dersi alıyorum hocama gıcık oluyorum hata yapınca deli gibi bağırıyor.

neden :).......................

nasıl cevap vereceğimi karıştırıyorum... patronuma da söyledim bunu... bana genel soru sormayın cevaplayamam diye :)) yani kaç yaşındasın diye sor nelerle uğraşıyorsun diye sor ama genel sorularda çok zorlanıyorum :) takıntı işte ne yapayım...

valla öyle merkezi bi yere detaylı gitmek değil canım,üşenirim şimdi .buranın merkezi küçük zaten,şöyle bi çıkıp bikaç dükkana bakıcam,hem hava almış olucam :KK31:

nasıl cevap vereceğimi karıştırıyorum... patronuma da söyledim bunu... bana genel soru sormayın cevaplayamam diye :)) yani kaç yaşındasın diye sor nelerle uğraşıyorsun diye sor ama genel sorularda çok zorlanıyorum :) takıntı işte ne yapayım...

he anladım ne yapıosun sorusu için diosun. eskiden bende sinir oluyordum bu soruya. telde konuşuyoruz mesela. ne yapıosunuz die sorunca sinir oluyordum napim telde konuşuyorum diyordum telefonun diğer ucundaki kişiye. ben bide bildiğin gibi cümlesini sevmiyrum. naber nasılsın. bildiğin gibi. bişi bilmiom ki :)

he anladım ne yapıosun sorusu için diosun. eskiden bende sinir oluyordum bu soruya. telde konuşuyoruz mesela. ne yapıosunuz die sorunca sinir oluyordum napim telde konuşuyorum diyordum telefonun diğer ucundaki kişiye. ben bide bildiğin gibi cümlesini sevmiyrum. naber nasılsın. bildiğin gibi. bişi bilmiom ki :)

aynen... bildiğin gibi bilsem sorsam herhalde değilmi :)) kaç yaşındasın merak ettim

vaybe 27 olcam. 26 ya alışmıştım. otuza yaklaşıom. hiç kendimi öle hissetmiom :KK43: çocuk yapsaydım bari ya :)

kıslar ben kaçar gece uykusuz kalrsak gene toplasırız işallah hersey gönlünüzce olsun güzel bir gün dileklerimle :KK16: aksamda işallah kocamla tacizssiz bir aksam yemeği yerim umarım :KK31::KK31::KK31:

X