Canı Sıkılan Gelsin :)

aynen.... benimde çok canım sıkılyor... evdeki tüm işlerde bitti yapacak hiç birşey kalmadı... bi halıları yıkamadığım kaldı yani sorma... çalışıyormusun?

Okula gidiyorum da suan staj yapıyorum. Yaa ne güzel evi temizlemissin benim içimden oda gelmiyo.. Kendimi mutlu edemiyorum.. Neyse canim seninde canını sikmim.. İyi sohpetler

Okula gidiyorum da suan staj yapıyorum. Yaa ne güzel evi temizlemissin benim içimden oda gelmiyo.. Kendimi mutlu edemiyorum.. Neyse canim seninde canını sikmim.. İyi sohpetler

burası canı sıkılanların topiği bizim canımız zaten sıkkın sen sıkmıyorsun yani.... ama okulunda başarılar diliyorum...

Slm nasıldınız arkadaşlar
çiğnenmiş sakız gibi hissediyorum kendimi tadı bitmiş gibi. sen nasılsın?
ohh ohh kalabalıklaşmaya başlamışız bile :))
sanırım bu saatlerde yoğun olacak muhabbet haftaya salıya kadar akşamcıyım kaçırıcam yani

Selam kızlar napıyosunuzzz??????
Cennetgülü kız nasıl gaz verdiysen bana sabah çoktım arkadaştan tel numaralarını aldım misafirlerin
uyku sersemi bide dedim yarın musait değilim ben emirvaki yapmışsınız keşke bi sorsaydınız falan diye heheh gelmediler hiç uyumadım ama bende
Eşimde sabah pasta almış gelmiş
Eşimle takıldık evde tüm gün

hevuk senn rengin niye kırmızı. ve sende logo var.

Çok sevindim Ne güzel

Ben kk nin seçilmiş üyelerindenim çünküm özel üye
Pro kart aldım canım kk den Kazen'den 35ti sanırım.
Kırmızı oldum
Aslında biz tekerlikli sandalye almak için aldık pro kartları böle ..
Eşim geldü şimcik cacık yapıyo kendüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…