Canı Sıkılan Gelsin :)

tesekkur ederim canim bak havaya girdim ben sonraki gunlerde baktim topige kimsecikler yok ....zaten oglumuda o aralar dogdu gece sabahlarsam kk de bebek 3 gun erkenden geldi valla...

bENDE KIZ NASIL HATIRLADIM HAA VAY BEEE İİ HAFIZA VARMIŞ BENDE

Hee oğlun olucaktı sanırım vay be zaman ne çabuk geçiyo
Ben o sohbetin duayenlerindendim öldü bitti topikimiz
Artık kimse uğramıyo..

he valla ne guzelde devam ediyordu...valla hocaya ezanida okuttum yine...bendemi yatsam devam ederik sonra gene yoksa oglan kalkar ben yatarim...al yatarim uykusuz gecirirm tum gunu zaten dietteyim

Eminmisin Bidaha msnesini açmadı diyorum hahah
Bebeğin varsa oh değme keyfine canım günün nasıl geçtiğini anlamazsın Allah bağışlasın bebeğini..

eminim eminim :))) sağol canım herkesin bebeğini rabbim bağışlasın güzel yaşam nasip etsin inş..hepinize iyi gcler yarın gece de gelirim konuşuruz inş..

kIZLAR YA İNCİ GİBİ DİZLMİŞSİNİZ YAZSANIZA BİŞELER zEYNEP346161 tRABZONLUMUSUN SEN???

Haha erkenden kucagına almışsın işte ne güzel. Nasıl gidiyor Annelik??

valla iyi gidiyor o benle ben onla bogusup duruyoruz..tek kaldim kayinvalide anne geldi kayinvalide 3 ay anne 1 ay kaldi gitti,,,gelcem tr ye 5 insallah gun sayiyorum...

amaninn.. insallah iyilerdir bu gelecek olanlar evde tikili kalmaktansa onlar temizlik yaparken biz de disari cikariz..
bunlar gelirken temizlik malz. falan yanlarinda getiriyorlarmis, utu, duvarlarin silinmesi vs her bi seyi yapicaklar bakalim... fiyati da cazip geldi.. bana gelen bayan cok sallamaya baslamisti bi de ustune daha fazla para vermem ici acitasyona giristi, iki hafta daha fazla verdim ardindan yollari ayirdim konusup..

ya bayanlarla da samimi olunca lackalasiyor, bi arkadasima gelen bayan resmen laf soyluyomus kiza bu buraya mi koyulur bilmemne diye.. aliyomus sabah kahvesini tv karsisinda iciyomus falan.. temizlik sirketi olmasi o yonden iyi kurallari vardir -umarim-

ben simde boyle uyuzlastim bebek dogunca demekki evimi bk goturucek

he valla ne guzelde devam ediyordu...valla hocaya ezanida okuttum yine...bendemi yatsam devam ederik sonra gene yoksa oglan kalkar ben yatarim...al yatarim uykusuz gecirirm tum gunu zaten dietteyim
eVET AMA DAĞILDIK MALESEF.Hadi ya orda ezan okunuyomu kız?? Yat bence 1,2 saat uyusandA KARDIR BENDE ŞİMDİ KOCİŞİ KALDIRDIM BEN YATCAM..

eminim eminim :))) sağol canım herkesin bebeğini rabbim bağışlasın güzel yaşam nasip etsin inş..hepinize iyi gcler yarın gece de gelirim konuşuruz inş..

Tamam canım yarın görüşürüz inşallah Aminn inşallah..

tr deyken calistigim sirektteki kadin wc sildi sonra gitti camlarin onlerini o sildigi viledayi yikamadan hep sildi..kurdesen olacaktim valla...birde gordugun diger manzara wc fircasi ile banyo lavobosunu ovup sonra yerine koyanlar yuzunden hala kabus goruyorum..en son wc ye serilen hali ile mutfak elbezisini atan arkadasima ne yapiyorsun dedigimde 90 derecede mikrop kalmaz demisti..bende tesekkurler donumla agzimi dilmeyi tercih etmiyorum demistim..he gelen kadin ne yapar sen dusun..

İnşallah iyii olur canım var öyleleri ben almıyorum daha az parada değil ya 110 alıyolar
Yoksa az olsa düşünmeden alırım şirkette ne kadara geliyorlarki bide yarısını şiret alıyodur.
Ütümü duvarmı Bana gelen sadece camları yerleri bide koltuk nadir zaten benim beyaz kendim kılıfları yıkıyorum.
okadar valla öğlene kadar bitirip gidiyolar
Bana gelene bende kahvaltı hazırlıyodum önce kahvaltı yapıyodu sonra iş.
Ohh alabiliyosan 15 te bir al bebek dogunca bidahamı dünyaya gelcen keyfine bak bence boşver canım onu bunu

icim fena oldu dusununce.. insallah iyi cikarlar.... zaten ilk bikac hafta baslarinda olucam bakalim iyi giderse de ileriki zamanlarda catkapi yapicam kontrol edicem.. ya ben cok titizim ama simdi hamileyim diye sanirim hic halim yok is yapmakta isteksizim falan.. bi de bu zamani bi daha bulamiycam iyice tembellik ediyim diyorum bebis gelince kicimin ustune oturamiycam...

ya anneme gelen bayan ne iyi.. kendi evi gibi temizler eder utu yapar bulawiklari yerlestirir cikarir, makineye camasir atar, serer, utuler... istanbulda oyle bulmak coook zor

Ay ne güzel bi kadınmış o benim t.kızı 60 liraya alıyomuş hem mutfagıda temizliyomuş vay beee dedim
Off benimde hiç yapasım yok iş ya yaz temizliği yapcam ama halim yok hiç valla hatta yarın misafir gelcek ama bişey yapmadım henüz

sirket sahibesiyle gorustuk 110 ama begenirsem ve her hafta alacak olursam indirimleri olacak. valla ben de merak icindeyim eski bayana kcmi yirttim duvar sildiremediydim hep kaldi unuttum vs diyordu bakalim bunlar nasil olucak.. ya gelsinler layigiyla temizlesinler de ben onlara da ustune biraz daha veririm. bu benim hakkim ne de olsa zaten sigarayi biraktim bebis ilucak diye aylik kac para gidiyodu sigaraya 7,5*40=330 yani minimum ayda 3 kere temizlik hakkim soke soke alirim

sen de ist.da misin canim?

ehhehe sponsor olalim kiymet teyzeye istanbuldaysan istanbula getirtelim her hafta birimize gelir iste

valla saka bi yana az alan da gayetiyi yapabiliyor yani. kiymet teyze 80 aliyo ama annemin evi resmen kalkip yeniden yerlesiyo bide gucku kuvvetli akillara zarar...

ha bi seyi daha unutmusum ustu e ustluk bi de yemek yapiyoya.. napiyo nasil yetistiriyo herseyi hayretler icinde kaliyorum...

Son düzenleme:

He ya doğru diyosun bende eşime dedim sigarayı bırakıyım o parayla eve temizlikçi alalım die sen ne akıllı bıdıksın
Avucunu yalarsın anca dedi tembelliğe alışırmışım daha çok off yaaa
Evet İst.dayım.

Maşallah Kıymet Tayzemize sahip çıksın anacın valla bizim bi Kıymet Teyzemiz yok.
Olur valla Eşim istemiyo almamı ozaman üşengeç oluyomuşum Bi hamile kalsam çatır çatır alıcam bende
Oh Hamile kal hayatını yaşa ( benim açımdan öle olcak )

Bende çıkıyorum canım en azından 2 saat uyuyim yarın 8de kalkmam lazım..
Allah'a emanet ol hayırlı geceler..

Bende çıkıyorum canım en azından 2 saat uyuyim yarın 8de kalkmam lazım..
Allah'a emanet ol hayırlı geceler..

iyi geceler canimcim, gec oldu kusura bakma ama... camasir serdim.. goren de yazik kadina geceleri bile is yapiyo dicek valla

kızlar günaydın... ben geldim.... tekrar iş başı ve kaç saat koşturmadan sonra daha yeni girebildim nete.... eeee ne yapıyorsunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…