Canı Sıkılan Gelsin :)

iyi diyelim iyi olalim.. uyku yok.. baya uzun zamandir. hamilelikten sanirim don don uyuyamiyorum ben de gece is yapmaya kalkiyorum.. yine bir camasir yikama ve utuleme gecesi daha

Kolay gelsin yasak değilmi makine açmak bizde yasak 10 dan sonra ben yıkayamıyorum tülümü atcaktım bitmiyo 10 da die atamadım

valla ben genelde dayanamayip yorum yapanlar kategorisine giriyorum hep.. tut tut napim icimde tutamiyorum... bazen oyle seyler yaziliyorki insan cileden cikiyor..

Ayy aynen valla bende dayanamıyorum bazen hemen yazıyorum
Özelliklede kayınvalide konularında felan delleniyorum
Hemen geleceğin kaynanatörleri kendilerini belli ediyor

arkadaşlar bu siteye erkeklerde giriyormuş kadın nikinde nasıl anlayabiliri geçengun bi arkadaş msn istedi verdim sonra bana uyarı geldi nerden biliyorsunuz erkek olmadığını diye bende msn mi hiç açmadım korktum ne bileyim

kızlar yaa yeni yazılan msjları okumak için illa sayfayı yenilemek mi gerekiyo ?? direk görünmüyomu yani yazılanlar geri geri gidiyorum hep takip etmek için

hevuk merve biz bir ara bir topikte yazisiyorduk beraber hatirladim yahu ben hamileydi son ayinda gece uyuyamiyordum..her gece buralardaydim simdi hatirladim..topigi cikarmadim

Tabiki hiç kimseye msn ini verme canım
Erkek çok bu sitede bilemiyoruz tabi

evetya surekli sayfa yeniliyorum ben de...

buarada gecen bi erkek konu acmisti sanirim okudunuz mu onu?:44:

hevuk merve biz bir ara bir topikte yazisiyorduk beraber hatirladim yahu ben hamileydi son ayinda gece uyuyamiyordum..her gece buralardaydim simdi hatirladim..topigi cikarmadim

Yok kız akşam survıvor topiğinde yazıştık en son acep onu mu hatırlıyorsun:26:

Yok kız akşam survıvor topiğinde yazıştık en son acep onu mu hatırlıyorsun:26:

yok degil daha once idi konusmamiz ama icerigi simdi animsayamiyorum baya akan bir topikti...hevuk degisik gelmisti ondan kaldi aklimda seni gorunce animsadimda cikaramadim..ee 5 aylik olacak oglum baya gecmis hatirlamam mucize

yok degil daha once idi konusmamiz ama icerigi simdi animsayamiyorum baya akan bir topikti...hevuk degisik gelmisti ondan kaldi aklimda seni gorunce animsadimda cikaramadim..ee 5 aylik olacak oglum baya gecmis hatirlamam mucize

O kadar çok kişiyle sohbet ediyorumki ben valla burda hatırlayamadım cnaım kusura bakma yaa

bEN ESKİ DOSTLAR TOPİĞİNE YAZDIM mERVEYLE ORDANMI ACABA
Ama ben seni ölümüne geyik topiğinden hatırlıyorum sankii Yurt dışındaydın sen dimii???

Anam ben dayanamayacağım ya uykum geldi haydin yatıyorum ben bayanlar görüşmek üzere

he kucuk cinli cocuk vardi avatarimda hatta baya begenmistiniz cocugu ...taslar yerine oturuyor bana seninmi diye sormustunuz..

dogrudur bende valla cok kisi ile konusuyorum hatta dayanamiyorum yaziyorum falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…