Canı Sıkılan Gelsin :)

aslında menemenin tam mevsimi açılmadı,haziranda falan hormonsuzlar piyasaya gelir ama arada kaçamak yapmaktan bişey olmaz.çünkü menemen çok güzel bişeeeeey :KK52:

günaydın. gece sohbetten sonra bende anca uyandım ya :)

herkeşlere hayırlı günler!!!! öğlen canlı bir müzik eşliğinde güne güzel baslayalım :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

kimse yok galiba nil :) ben hala uykuluyum. işe gitmeyecek olsam uyurum biraz daha

burdakiler iş güç dagılmıs millet offf calıştıgım günleri özlüyorum yaaa :KK37:

komsumda bu gün doğum yapmıs alanyada suan hatta nisan annelerinde kayıtlı nasıl bir duygu acaba allah isteyenlerede en kısa zamanda yasatsın işallah:emir_bebek:

pc kucağımda hiç bişi yapmadan oturuyorum ya. kahvaltı bile yapmadım. bu hallerime sinir oluyorum :KK43:

akşama anca toplanırız gene :) nil evli misin sen

evet toplasırız evet evliyim 7 aya girdik henüz ama hala pek oturtamadım sanki alşmaya calışıyoz işte nabalım kendimden fedakarlık yapıp geldim bana gözü gbi bakması lazım biz emanetiz nede olsa onlara değil mi :123:

amin inş. sen istiyor musun bbek

yok henüz erken benim için sundan bundan ondan işten gücten kocamın fırsatımız olursa söyyle doya doya gezmek evliim tadını cıkarmak isiyorum ilkin bakalım olacak mı ben böyel beklersem ki umtsuz vaka :KK60::KK60: cocugu 70 yasında yabarım:KK1::KK1:

yok henüz erken benim için sundan bundan ondan işten gücten kocamın fırsatımız olursa söyyle doya doya gezmek evliim tadını cıkarmak isiyorum ilkin bakalım olacak mı ben böyel beklersem ki umtsuz vaka :KK60::KK60: cocugu 70 yasında yabarım:KK1::KK1:

yaşın kaç. antalya da mısın

X