Canı Sıkılan Gelsin :)

kocişim geldi kıslar yarın görüsürüz gene bende takılcam bu topiğe hepnizi kocaman öptüm iyi geceler:KK49:

oğlum 13 yaşında 90 kg

hmm anladımm kolay değil ama kötü bişey de değil ergenliğe girerken verir inşallah erkek çocuklar öyle oluyor genelde sıkma canını sende ama üzülüpde oğluşuna pes etme benim ablam o hatayı çok yapıor oğlu istior o verior dayanamıor hayır versinde az versin 2 tabak 3 tabak pilav yiyor ablamda verior ya 1 ver işte fark olacak zamanla hemen olcak diye bişey yok dimii

Son düzenleme:
Ne vuruyon laa el kadan bebeye
Ya bırakcem ya bırakcem bırakamıyorum napıyım çok sinirli oluyorum ben bırakıyorum herüf alıp geliyo 2 gün kapris çekemiyo :KK20:
Eşinde içiyorsa biraz zor
El kadan bebe mi küççülde cebime gir:63:

benim oğlum hiç sebze yemez hergün kebap yemeden durmaz butüngün hamburger sosis patates hep dışardan yer ben hergün yemek pişiririm çöpe gider zaten babası tok gelir dedim artık yarından sonra evde yemek pişirmeyecem evde hiç yemek yemez oğlum

tek çocuk olduğu için babasına herşeyi yaptırıyor ve malesef kilo alıyor

Canım ya baya kiloluymuş önlem almalısınız Babası hiç ii bişe etmiyo yannız
İyilik yapıcam die kötülük yapmış benüm herüf 28 yaşında 178 boyu 90 kiloya çıktımı psikolojisi bozuluyo..
83 kilo..

hmm anladımm kolay değil ama kötü bişey de değil ergenliğe girerken verir inşallah erkek çocuklar öyle oluyor genelde sıkma canını sende ama üzülüpde oğluşuna pes etme benim ablam o hatayı çok yapıor oğlu istior o verior dayanamıor hayır versinde az versin 2 tabak 3 tabak pilav yiyor ablamda verior ya 1 ver işte fark olacak zamanla hemen olcak diye bişey yok dimii

biz bu yıl fatihe taşındık burda fatih parkı var akşama kadar arkadaşlarıyla top oynuyor o yüzden biraz vermeye başlasdı eskiden hep evdeydi hareket yoktu öyle kilo aldı

Ama ben senin yorumuna hiç denk gelmedim sen sadece okuyan kısımmısın[/QU

genelde okuyan kısım evet ama ara ara katılıyorum ... bikaç konumda vardı hatta..bende sana rastlamadım hiç :))) bikaç kişi var sürekli her konuya yorum yapan dikkat çeken :))

X