Canı Sıkılan Gelsin :)

aklıma geldi urfada lojmandayız. bi ara fare basmıştı ama en büyüğünden jardın mı cardın mı öle bi tür. kedi yavrusu büyüklüğünde . ben görmedim tabi ablam görmüş. neyse apar topar komşuya gittik 1 gece orda kaldık. soraa pansiyona gittik. ordada fındık faresi çıktı tekrar komşuya gittik onların evindede çıktı işin en kötüsü kimsenin kocası yok hepsi görevde ne komikti yaaa
amaaan kaldi basima o yorum

simdi onlarin ne yasadigini bilemem acikcasi benim babamda 4 4 luk insan degil ama yinede ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN yani onun varligi yeter yani ailem icin kardeslerim icin...

insanlığa zarar ne maddi yardımı var ne manevi. hatta maddi zararı daha büyük.

pisliklerini de kendilerini de aradım bugün ama bulamadım... yarın bi daha bakiym...çok sağol

kızlar sizin evler fare örülen evler bahceli mi yoksa apartmanmı bahceli sanırsam yaaa :44:

Kapan mutlaka koyun cop kovasina bile giriyorlar ozellikle onun yaninada bir tane koyun bide yapistiricilar var onlarda iyi oluyo

catlak kac yasindasin evlenmeden once bende senin gibiydim ama insan ailesinin kiymetini elin evine gidince anliyor bence yada kaybettiginde
21 yaşındayım.evlendikten sonrada sorun yaşayacağımı sanmıyorum. kendimi garanti altına almadanda evlenmem. diyelim ki evlendim. çok pişmanım boşansam ailem kabul eder mi? yada nafaka ne kadar alabilirim acaba? diye düşüneceğime ben veririm nafaka ailemden çıkardığım sonuçlardan biride ne yap et kimseye muhtaç olma. şuan rest çeksem evi terketsem biriktirdiğim param var
onlardan istediğim tek şey isteme,nişan,nikah gibi durumlarda bana sorun yaşatmamaları başkada bişi istemem

napacaksın sabredeceksin canım
evet abla. inş seneye sınavı kazanıp başka bi şehirde okurum.

topiğin ilk başlarında sorunlarımın bi kısmından bahsetmiştim. öyle eften püften şeyler değil. 21 yaşındayım. aklımın erdiği günden beri sorun yaşıyorum

anliyorum

sen fare mıknatısı filan mısın

o ne öyle anacım yaaaa

Ben apartmanda oturuyorum ama bu memleket zaten fare kayniyo bi arkadasin evi 13.kat oraya bile girmislerdi.bunlara beton falan kar etmiyo disleriyle kemiriyorlar sonra disler koreliyo ve tekrar tazeleniyomus malesef mermer bile kar etmez bunlara pisss seylerrr.

kisin boceklerde yok oluyor ama yasamiyor degiller o yuzden belki kisinda vardi size denk gelmedi

kışın çatı katından sesi geliyordu...bir yerleri kemiriyordu.. bi de tırnak sesleri geliyordu.. içeri girmeye çalışıyordu..ama her yer kapalı, eminim.. oradan giremez..

bazen o kadar çok gelirdi ki ses, orada yatarken uyandığım olurdu sesten.. bu yüzden de çatı sıçanından şüphelenmiştim

bide kemikleri yokmuş. minnacık yerden bile girebiliyolar

canim neden bu kadar karamsarsin ki tabi ki bu dediklerinin hepsini yababilirsin ama arkanda annenin babanin olmasi baskadir ne kadar kotu olurlarsa olsunlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…