Canı Sıkılan Gelsin :)

uslu uslu duruyorum.
bi ara hatırlet bişee dicem sanağğğ +18 e yazarsın hihoyttt
espiri olarak soyledim kiz hangi konu oldugunu merak ettimde

Laleli 1 gel icime gir. Laleli 2 ormandaki tilki..
Ayy ankarayi ozledim
biz derya 1 diye atliyorduk ama yazin gelde ip atlayalim bende ozledim valla

ay orta katami girmis aman korkulur valla kutuya felan skstirip ataydiniz ama belki geri gelirdi besleseydiniz

Cok guzel birsey yapiyomussun dogrusu

aynen katılıyorum canım

oyle deme cnm ya iyi kotu babandir ALLAH BASINIZDAN EKSIK ETMESIN...

Aralik ayinda benim evimdede goruldu kendileri allahimmmm uyuyamiyorum cocugum uyurken hep yanindayim cehennem gibi neyse kapan falan derken yakalandi ben biii rahatladim anlatamam sonraaaa sonraaasiii cok kotu iste halasi teyzesi amcasi anasi babasi derken omrun gitti.pisliginin oldugu yerleri arastirmaya basladik bulasik makinesini bi cektik duvari kucuk kucuk delmisler hemen kapattik orayi sen sag ben selamet ama bitmedi gecen hafta yine bi tane goruldu yatakta fink atarken ayyyyy pis seyyy allahimmm kaabusuum naptik biliyomusun hazir mutfak oldugu icin komple soktuk butun lavabo giderlerine kadar kapattik artik girebilecegi hicbir delik kalmadi esime dedim bi daha bir tane bile gorursem evi degistirieim burasi faresi bol bi memleket turkmenistan.allahiiim bi daha o pislikleri goemek istemiyorum kimseninde evine girmesinler igrennc,mutfakta kullanacagim ne olursa olsun kullanmadan bi daha yikiyodum eziyet ya eziyet.sanada gecmis olsun arkadasim ama mutlaka girdigi bir yer vardir onu tespit et.bende cok arastirmistim pislikleri nerede yogunsa yuvalari yada geldikleri yer orasi oluyo allah kolaylik vetsin.

evet. ailemle hiç anlaşamıyorum. para vermek,lazım olunan şeyleri yapmak=saçı süpürge etmek annem için :/

evlenmeden önce aynen senin gibi düşünüyordum...
hatta ben de babamla aynı evin içinde 1 yıl konuşmadım:)))

şimdi de pek aradığım söylenemez..ama evlenince anlaşmaya başlıyorsun:))

senin çözümün aynı evde yaşamamak...benden söylemesi:))

catlak kac yasindasin evlenmeden once bende senin gibiydim ama insan ailesinin kiymetini elin evine gidince anliyor bence yada kaybettiginde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…