Canı Sıkılan Gelsin :)

d5382475f3845cc94946228b16fb0845.gif

Laleli 1 gel icime gir. Laleli 2 ormandaki tilki..:KK60:
Ayy ankarayi ozledim :KK59:

ankaranın nesini özlüyosunuz:KK14:keşke kurtulma şansım olsa
yahu naaptı adamcağız sana :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

başka odaya geç:KK53::KK53::KK53::KK53:

kendini akıllı sanıp,kuyruğu sıkınca haklısınız diyen bi insan. daha niceleri:KK47:

uslu uslu duruyorum.
bi ara hatırlet bişee dicem sanağğğ +18 e yazarsın:KK23::KK23::KK23::KK23: hihoyttt:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9:espiri olarak soyledim kiz hangi konu oldugunu merak ettimde :KK53::KK53:
d5382475f3845cc94946228b16fb0845.gif

Laleli 1 gel icime gir. Laleli 2 ormandaki tilki..:KK60:
Ayy ankarayi ozledim :KK59:
biz derya 1 diye atliyorduk ama :KK60: yazin gelde ip atlayalim bende ozledim valla :KK16:
baktım da göremedim...

beni korkutan orta katta olmasıydı zaten... giriş olsa bahçeden girdi diycem..

ya da bahçeden gidip hooop yukarı çıktı...eşim gece 2 saat yakalamaya çalıştı..yakalayıp öldürdü ama bir üzüldü bir üzüldü anlatamam:))))))

çok şirinmiş, yüzü çok güzelmiş farenin:KK52::KK52::KK52::KK52: deli mi ne???? :KK53::KK53:

ay orta katami girmis aman korkulur valla kutuya felan skstirip ataydiniz ama belki geri gelirdi :KK53::KK53:besleseydiniz :KK52::KK52:

babamla aram çok uzun süredir kötü. bi ara ciddi ciddi kavga ettik tartışmada değil. 3 sene boyunca aynı evde olduğumuz halde hiç konuşmadım,işimde düşmedi. şimdide arada sırada konuşuyorum oda tersleyerek. ne güzel 1 aydır evde yoktu geldi bugün. o yüzden çok batıyo gözüme. ne biçim adalet anlamıyorum ki. babasını canı kadar sevenlerin babası vefat eder. neyse uzatmıyım

:KK53::KK53:
Cok guzel birsey yapiyomussun dogrusu

babamla aram çok uzun süredir kötü. bi ara ciddi ciddi kavga ettik tartışmada değil. 3 sene boyunca aynı evde olduğumuz halde hiç konuşmadım,işimde düşmedi. şimdide arada sırada konuşuyorum oda tersleyerek. ne güzel 1 aydır evde yoktu geldi bugün. o yüzden çok batıyo gözüme. ne biçim adalet anlamıyorum ki. babasını canı kadar sevenlerin babası vefat eder. neyse uzatmıyım

aynen katılıyorum canım

oyle deme cnm ya iyi kotu babandir ALLAH BASINIZDAN EKSIK ETMESIN...

Aralik ayinda benim evimdede goruldu kendileri allahimmmm uyuyamiyorum cocugum uyurken hep yanindayim cehennem gibi neyse kapan falan derken yakalandi ben biii rahatladim anlatamam sonraaaa sonraaasiii cok kotu iste halasi teyzesi amcasi anasi babasi derken omrun gitti.pisliginin oldugu yerleri arastirmaya basladik bulasik makinesini bi cektik duvari kucuk kucuk delmisler hemen kapattik orayi sen sag ben selamet ama bitmedi gecen hafta yine bi tane goruldu yatakta fink atarken ayyyyy pis seyyy allahimmm kaabusuum naptik biliyomusun hazir mutfak oldugu icin komple soktuk butun lavabo giderlerine kadar kapattik artik girebilecegi hicbir delik kalmadi esime dedim bi daha bir tane bile gorursem evi degistirieim burasi faresi bol bi memleket turkmenistan.allahiiim bi daha o pislikleri goemek istemiyorum kimseninde evine girmesinler igrennc,mutfakta kullanacagim ne olursa olsun kullanmadan bi daha yikiyodum eziyet ya eziyet.sanada gecmis olsun arkadasim ama mutlaka girdigi bir yer vardir onu tespit et.bende cok arastirmistim pislikleri nerede yogunsa yuvalari yada geldikleri yer orasi oluyo allah kolaylik vetsin.

evet. ailemle hiç anlaşamıyorum. para vermek,lazım olunan şeyleri yapmak=saçı süpürge etmek annem için :/

evlenmeden önce aynen senin gibi düşünüyordum...
hatta ben de babamla aynı evin içinde 1 yıl konuşmadım:)))

şimdi de pek aradığım söylenemez..ama evlenince anlaşmaya başlıyorsun:))

senin çözümün aynı evde yaşamamak...benden söylemesi:))

catlak kac yasindasin evlenmeden once bende senin gibiydim ama insan ailesinin kiymetini elin evine gidince anliyor bence yada kaybettiginde :KK34:

X