Canı Sıkılan Gelsin :)

:KK9::KK9::KK9: Sen formulü bulmuşsun :KK9::KK9:
Bana diyolardı kız aynı hepsi harika ne kadar çok yapmışsın
die 10 çeşitten aşşağa yapmıyodum salak ben
Öyle yapıyım yaa :KK52: Sen biraz daha gaz ver bana yaa şu huyumdan vazgeçem çok stres oluyorum
Gittik bişey yapmamış derler die..:KK25::18:

çok kafaya takıosan bacım hazır malzemelerin yanına kısır patates salatası gibi bişey yapıver:KK51:

Ah ya Kiiboş diyince içime bi karamsarlık çöküveriyo Anası aklıma geliyo Şöföööör şöööföörr
Bider kızını anlatıyodu kiboş hergün kafası ıslak yanlarına gidiyomuş bu kız nerde ıslatıyo diye merak etmişler bide bakmışlarki klozetteki suyla yüzünü kafasını ıslatıyomuş bide
Kahkaha atıyoo karuu ilginler yav Böğğğğğ

şofer ıngılız lsaydı bu kadın drayvıng drayvıng diyemi bagırırdı acep :KK53:

Ah ya Kiiboş diyince içime bi karamsarlık çöküveriyo Anası aklıma geliyo Şöföööör şöööföörr
Bider kızını anlatıyodu kiboş hergün kafası ıslak yanlarına gidiyomuş bu kız nerde ıslatıyo diye merak etmişler bide bakmışlarki klozetteki suyla yüzünü kafasını ıslatıyomuş bide
Kahkaha atıyoo karuu ilginler yav Böğğğğğ

şofer ıngılız lsaydı bu kadın drayvıng drayvıng!! diyemi bagırırdı acep :KK53:

Yok kız Kiboşun anasıydı zayıf
Bidaha paykek yemem o reklamı yaptı ya :KK19:

Hee kız gözlüklü zayıf bir şeydi baya zayıftı ama kemikleri felan çıkmıştı
Niye kız yazık Kiboş iyi bi insan aslında

oğlum 13 yaşında 90 kg

benim oğlum hiç sebze yemez hergün kebap yemeden durmaz butüngün hamburger sosis patates hep dışardan yer ben hergün yemek pişiririm çöpe gider zaten babası tok gelir dedim artık yarından sonra evde yemek pişirmeyecem evde hiç yemek yemez oğlum

tek çocuk olduğu için babasına herşeyi yaptırıyor ve malesef kilo alıyor

oyyy bissuru uykusuz hatunnn :KK53:

nassiniz kizlarrrrr

Son düzenleme:
benim oğlum hiç sebze yemez hergün kebap yemeden durmaz butüngün hamburger sosis patates hep dışardan yer ben hergün yemek pişiririm çöpe gider zaten babası tok gelir dedim artık yarından sonra evde yemek pişirmeyecem evde hiç yemek yemez oğlum

tek çocuk olduğu için babasına herşeyi yaptırıyor ve malesef kilo alıyor

Diyetisyene götürdünüz mü peki?
Bence tam tersi yapın yarından sonra düzenli beslenmeye geçin
Eşinizde eve tok gelmesin hep beraber sofraya oturun ne güzel ailecek

Ya bana ne oldu bu gece öyle uykum geldiki yazıları çift görüyorum yahu

X