Canı Sıkılan Gelsin :)

Hahahhhahha:KK9::KK9:Kaçıncı katta oturuyordunuz peki
Allahtan bir yerine bir şey olmamış ee malum yarın düğün varmış

3.kattaydık ağaç vardı o korumuş onu bide toprak zemin ağacın dalıyla inmiş aşağııı :KK1:amca oğluda ambulans şoförüydü çağırdık hemen ama kimse duymasın diye o sedyeyi nasıl kaldırdım ucundan taşıdım nasıl çıktım yola anlatamam o duyguyu

ne uğraşacan bence deymez uğraşmaya hem yorulacaksın gelip yiyip içip arkandanda konuşacaklar boşver
ben hazır alıp koyuyorum üzülüyorlar para verdiğim için eskiden ellerimle yapıyordum ama kimse bu kadar yoruldun demiyordu

hahaha çok güldüm valla öle bundan sonra bende yapmayacam kimseye bişeyyy:KK1:

ne uğraşacan bence deymez uğraşmaya hem yorulacaksın gelip yiyip içip arkandanda konuşacaklar boşver
ben hazır alıp koyuyorum üzülüyorlar para verdiğim için eskiden ellerimle yapıyordum ama kimse bu kadar yoruldun demiyordu

:KK9::KK9::KK9: Sen formulü bulmuşsun :KK9::KK9:
Bana diyolardı kız aynı hepsi harika ne kadar çok yapmışsın
die 10 çeşitten aşşağa yapmıyodum salak ben
Öyle yapıyım yaa :KK52: Sen biraz daha gaz ver bana yaa şu huyumdan vazgeçem çok stres oluyorum
Gittik bişey yapmamış derler die..:KK25::18:

3.kattaydık ağaç vardı o korumuş onu bide toprak zemin ağacın dalıyla inmiş aşağııı :KK1:amca oğluda ambulans şoförüydü çağırdık hemen ama kimse duymasın diye o sedyeyi nasıl kaldırdım ucundan taşıdım nasıl çıktım yola anlatamam o duyguyu

Anaa gece gece kız uykulu uykulu nasıl macera yaşamış enişten:KK9:
Eee düğün nasıl geçmişti ya peki ablan çok üzülmüştür bu duruma

ben işimi bitirmeden asla bilgisayarın başına geçmiyorum
Aynen valla yoksa bütün işlerim kalıyor helede bu KK ya girince hiç çıkamıyorum:KK9:
daha evden çıkasım gelmiyor ya.alıştım oturmaya kilo da aldım
ye iç otur başka bir şey yok.pöff

Aaa yok şekerim olmaz öyle güneş mis gibi pırıl pırıl
Şı kışın rehavetini at üstünden:21:

:KK9::KK9::KK9: Sen formulü bulmuşsun :KK9::KK9:
Bana diyolardı kız aynı hepsi harika ne kadar çok yapmışsın
die 10 çeşitten aşşağa yapmıyodum salak ben
Öyle yapıyım yaa :KK52: Sen biraz daha gaz ver bana yaa şu huyumdan vazgeçem çok stres oluyorum
Gittik bişey yapmamış derler die..:KK25::18:

kim ne derse desin hayatımız insanları memnun olsunlar diye geçirdikte ne oldu

Kızlar yaa banada diyinn nasıl kilo alıyosunuz :KK50:
Karpuz yata yata büyür dediler yattım yattım kavun ayva oldu :KK37:
Bi büyüyemedim yiyip içip oturuyorum bende yav :KK25:

evet aynen katılıyorum yoksa evde cırcır gbi saga sola hızlı yürümekten bıkmıstım kocamı beklerken :KK60:

kim ne derse desin hayatımız insanları memnun olsunlar diye geçirdikte ne oldu

Evet haklısın hiç bişey olmadı onların yüzünden evden çıkamaz oldum şahsen :63::103: Bundan sonra gözlüklerimi takıp hayatıma bakıcam kim ne derse desin
her konuda umursamıyorum da işte misafir mevzunu biahis olunca çekiniyorum yav :26: Eşimde kızıyo kendini heba ediyosun die..

Kızlar yaa banada diyinn nasıl kilo alıyosunuz :KK50:
Karpuz yata yata büyür dediler yattım yattım kavun ayva oldu :KK37:
Bi büyüyemedim yiyip içip oturuyorum bende yav :KK25:

ahahahahahah kavun ayva oldu:KK60: sen yata yata küçülmüssün ters tepkime olmus :KK60: troid hormonlarına baktır hızlı calışıyor metabolizman deli çalışıyor:KK52:

2 gün önce benimki şehir dışına gitmişti gece tektim bu siteye girdim kimse yoktu canım çok sıkılmıştı

X