Canı Sıkılan Gelsin :)

Anaa gece gece kız uykulu uykulu nasıl macera yaşamış enişten
Eee düğün nasıl geçmişti ya peki ablan çok üzülmüştür bu duruma

hiç sorma o an camdan bakıpda yerde yattığını görünce nasıl korkmuştukk şimdi düşününce gülme krizine giriorum hele ablam hiç bişey yapamadı dondu kaldı annem evde babamı oyalamaya çalıştı anlamasın diye düğünü olcak ablamda vurdu kafayı yattı moralini bozmamak için aşağı indiğimizde ben enişteme soru soruyorum bişey olmasın oldumu diye ablamda saçlarını okşuordu
evdede yatıya kalan misafirler vardı bizim bahçedeki haşır haşır yaprak sesine balkona çıkan kız vardı o bize bakıo kim var orda dio ama bizi karanlıkda göremiodu ucuzatlattık neyseki maşallah turp gibiydi eniştecik

ahahahahahah kavun ayva oldu sen yata yata küçülmüssün ters tepkime olmus troid hormonlarına baktır hızlı calışıyor metabolizman deli çalışıyor

Baktırdım galiba ya Annemde diyoki beterliğinden kilo yapışmıyo bi tarafına
çok zayıfım ve zayıflamadan ziyade artık kaslarım eriyo kemiklerim eriyo banamı öle geliyo acep..

Şimdi tatlı bir anı olarak hafızlarda kalmış bak

2 gün önce benimki şehir dışına gitmişti gece tektim bu siteye girdim kimse yoktu canım çok sıkılmıştı

Ben burdaydım kız hergece hemen hemen burdayım 3.30 kadar karşılaşsaydık sohbet ederdik.
forum takibede baktım kimsecikler yoktu..

bende acıktım oğlumda anne açıktım diyor şimdi ben yersem oda yiyecek zayıflatmaya çalışıyoruz

anaam oğlum muu uyanıkmı benimki uyanmasa bariii çok mu kilosu ablamda uğraşıorda salatalık falan varsa veriver eline bak çok tatlı olu falan de yaşı kaç tabi kanacakmı

kibariyenin eti paykekini koyuverin herkes menun olur evde yapılmıs gibi garantili

Ah ya Kiiboş diyince içime bi karamsarlık çöküveriyo Anası aklıma geliyo Şöföööör şöööföörr
Bider kızını anlatıyodu kiboş hergün kafası ıslak yanlarına gidiyomuş bu kız nerde ıslatıyo diye merak etmişler bide bakmışlarki klozetteki suyla yüzünü kafasını ıslatıyomuş bide
Kahkaha atıyoo karuu ilginler yav Böğğğğğ

Kız o Güllünün anası değilmiydi
Uff o ne be ilk defa duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…