Canı Sıkılan Gelsin :)

Ya bacum akşam haber geldi nasıl iş edem yasak binada makine çalıştırmak ya anca yarın 10 da açabilirim..
Kocamı kaldırcam 3 te onedenle uyuyamıyorumki..
Hazırlık yapmıycam kahveye demişler ama Yaş pasta ve çay ikram edicem 3 gibi demişler 3!e kadar yaparım.
Gündüz başka sorunlarım var yapasım yoktu dolandım arkadaşımla kahve filan içtik dışarda..

yarın bimden kurabiye bide tuzlu al hem cok uygun hemde güzel yanınada çay tamam takma kafana

Ya bacum akşam haber geldi nasıl iş edem yasak binada makine çalıştırmak ya anca yarın 10 da açabilirim..
Kocamı kaldırcam 3 te onedenle uyuyamıyorumki..
Hazırlık yapmıycam kahveye demişler ama Yaş pasta ve çay ikram edicem 3 gibi demişler 3!e kadar yaparım.
Gündüz başka sorunlarım var yapasım yoktu dolandım arkadaşımla kahve filan içtik dışarda..

Hııı iyi yaa kahveye geliyoruz demişlerse no problem
Yetiştirirsin inşallah ohhh ohh iyi gezmeler sanada maşallah

ay töbe töbe böle konuşunca aklıma eniştem:KK1: geldi ablamın kına gecesinde camdan aşağı düşmüştü.içkiliydi ama annem kına bitti yarın düğün var dışarı çıkıp rezillik çıkmasın diye dış kapıyı kitlemişti.ablamda eniştemi yatırmıştı.neyse aradan zaman geçio ablam odaya girio eniştem oda da yok ablam diğer odalara bakıo tabi bizde bakıoruz eniştem yok allah allah nereye gitti bu adam kapıda kilitli :KK53:hemen yattığı odaya gittik camdan bi baktık eniştem yerde yatıo hatta uyuyoooo odaa nee ayakkabılarınıda almış bide giymişşş

Tövbee korktummmm:18:Evde tekimm kızz:KK31:
Anam gerçekten bunların hepsi psikolojik sorunlardan kaynaklanıyor
benim eşimde çok yoruluyordu bi ara işiyle ilgili sıkıntısı vardı o yüzden

Korma canım ya daha ben uyumamıştım ne ruhu delirmişti o dönem sıkıntıdan.

hoşbuldum valla:)
ya ne bilim hiçbir şey yapasım yok ne iş ne ders öyle bilgisayarın başından ayrılmıyorum 3-4 gündür
küflendim iyice evde:KK37:

ay töbe töbe böle konuşunca aklıma eniştem:KK1: geldi ablamın kına gecesinde camdan aşağı düşmüştü.içkiliydi ama annem kına bitti yarın düğün var dışarı çıkıp rezillik çıkmasın diye dış kapıyı kitlemişti.ablamda eniştemi yatırmıştı.neyse aradan zaman geçio ablam odaya girio eniştem oda da yok ablam diğer odalara bakıo tabi bizde bakıoruz eniştem yok allah allah nereye gitti bu adam kapıda kilitli :KK53:hemen yattığı odaya gittik camdan bi baktık eniştem yerde yatıo hatta uyuyoooo odaa nee ayakkabılarınıda almış bide giymişşş

Hahahhhahha:KK9::KK9:Kaçıncı katta oturuyordunuz peki
Allahtan bir yerine bir şey olmamış ee malum yarın düğün varmış

hoşbuldum valla:)
ya ne bilim hiçbir şey yapasım yok ne iş ne ders öyle bilgisayarın başından ayrılmıyorum 3-4 gündür
küflendim iyice evde:KK37:

Bahar geldi şekerim çık gez dışarıda turla kendine gelirsin
Bu bilgisayarda insana çok negatif elektrik yayıyo iyice

Hahah oda iyiymiş iyi sakatlanmadı düğün günü :KK52:

öylemi yapem ben hiç bi misafirime hazır şeyler vermedim ya çekiniyorum o nedenle eşime diyimde onlardan alsın ozaman :KK53:

ne uğraşacan bence deymez uğraşmaya hem yorulacaksın gelip yiyip içip arkandanda konuşacaklar boşver
ben hazır alıp koyuyorum üzülüyorlar para verdiğim için eskiden ellerimle yapıyordum ama kimse bu kadar yoruldun demiyordu

X