Canı Sıkılan Gelsin :)

biz nişana gittik normalda sıkılan adam nişan bitti halen duruyor nerdeyse rezalet çıkaraktım

kuzum tersine işte bütün işleri..benimkide normalde hiçbişeye karışmayan bi adam..bugün anneme gidicem yine dedim..misafiri varmış dedim. neymiş efendim 2 gün önce ordaymışım..dün akşam ordaymışım ( dişçiden dönerken az bişi uğramıştım ) evde otur dedi ..şaşırdım kaldım..bugün aradım tmm git dedi..müslüman madem git diyecen ne diye beni sinir edersinki ??? sana geri dönecek elbet yol,,su ..elektrrkkk olarak :)))) maksat biz kızalımda nasıl olursa olsun :))

kız ben annemede gitmiyorum zaten dışarı çıkmayı hiç sevmem çok meçbur gidilmesi gereken yere gidiyorum

ya yabancını bizim yanımızda çalışan ustanın nişanı hepsi yabancı eski anılarım aklıma geldi sıkıldım daraldım anlatamam nişan bitti halen duruyor bi mesaj attım hemen geldi

canım eski derken kötü anılarınmı vardı ordaki kişilerle falan bu kadar çok kızdığına göre

cennet gülü bosver beeee hade gülelim eğleneim hepmiz ara ara snir oluoz nblım intikamını alsaydın yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…