Canı Sıkılan Gelsin :)

[
QUOTE=cennetgulu;24452392]Kız

artma köfte yapabilirsin kolay oluyor canım

cennet gülü ben mi gözeliyn kıssss bende köfte yapıorm fırındağğğ bakalım neye benzicek beceriksizde değilim hani [/QUOTE]
Hazır köfte al kasaptan tavada kızartma o zaman

yea dısardan geldikti eşimin yakınlarındaydık gece 12 gbi eve geldim sonra eşim geldi derken cay koy az konustuk derken uyumusuz ama telafi edecem kızz bu aksam işallah

Olsun şinle beraber geçir. Biz karar aldık yarından sonra gündüzleri burada görüşecez

Tabi en kolay yemek oğlum duymasın şimdi başlar anne yap diye makarnaya bayılıyor

ben küçükken makarna sevdasına ilk okul birde hastayım dedim maksat eve gidip makarna yicem onndan sonacımınaaa babannemde kalıyodum ben birinci sınıfta evdede halam var makarna isticem ondan okul müdürüne kadar gittm kulağııım coook acıyoooo eve gidebilimiyim bide masm kediler gbi bakınca saldılar eve dönnce halaaaaaa bana makara yapsana oda yaptı pişti enfes bi şekilde önümde duruyo ilk çatalı bandım banmadım babannem kovalamaya basladı senin bu saattte ne işi var burda bide eski kadın cangıllı lafları var sayıp döküyo ben önde o arkada okula geri tabanlarım popoma vura ura döndüm bir catal bilem alamadım kim yedi bilmem

kızlar ben geldim çok yorgunum ama dışarı çıkmaya alışkın değilim az dinleneyim yemek hazırlıyım çıkıorum bende akşam gelirim

off nasıl her yerim ağrıyo.işten baya geç çıktım. sinirimden ağladım. bide beyaz tenli olduğum için ağlayınca direk domates oluyorum. dolmuşa bindim kalabalıktı. bebişli bi anne bindi kimse yer vermiyo. avazım çıktığı kadar biriniz yer verseniz bebek varr dedim. biri kalktı yer verdi. hödük kadın bi tşk etmedi onada sinirlendim

görgüsüz diyeydin senin için bır tarafımı yırttım sen teşekkür etmiyorsun

merhaba iyi akşamlar arkadaşlar

görgüsüz diyeydin senin için bır tarafımı yırttım sen teşekkür etmiyorsun

iyi akşamlar sizedeeee...
işte iş yerinde sinirlendim. boşaltamadım. azıcık ağlayabildim. bide rezalet çıkarmıyım dolmuşta diye sustum. sincan dolmuşlarını zati sevmiyorum. sanki özenle dağdan seçilip sincana koyulmuş insanlar var

yarışmaya ankaradan mı katılıyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…