Canı Sıkılan Gelsin :)

kıss mersa hani sen benim uşaklar çok zeki babalaına çekti genlerdenmiş dedin yaaa aklıma takıldı şimdi bizim uşak kime çektiki öyle biri yokta sülalede allah allahhh

o parlak zekadır...

üstün zeka olsa hemen anlardın.. kendi kendine okumaya yazmaya başlardı mesela...ya da başka tuhflıklar..

mesela 3 yaşında (yaşından çok emin değilim 3,5 da olabilir) okumaya başlamışlardı kendi kendilerine...8 aylıkken konuşmaya başlamışlardı (yaratık gibilerdi yaaa).. 9 aylıkken bütün akranları daha emeklerken ikisi de yürüyordu hatta koşuyorlardı...herşeyleri çok hızlı oldu... çok uzun hikaye yaa anlatmiyim şimdi...aylardan çok emin de değilim.. bir kaç ay erken filan da olabilir..

ama vallahi de billahi de iyi bir şey değil... sakın "aman üstün zekalıdır inşallah" filan deme...

hatta mümkünse bu konuya girmeyelim...ben daralıyorum zaten başımda 3 tane var..

o parlak zekadır...

üstün zeka olsa hemen anlardın.. kendi kendine okumaya yazmaya başlardı mesela...ya da başka tuhflıklar..

mesela 3 yaşında (yaşından çok emin değilim 3,5 da olabilir) okumaya başlamışlardı kendi kendilerine...8 aylıkken konuşmaya başlamışlardı (yaratık gibilerdi yaaa).. 9 aylıkken bütün akranları daha emeklerken ikisi de yürüyordu hatta koşuyorlardı...herşeyleri çok hızlı oldu... çok uzun hikaye yaa anlatmiyim şimdi...aylardan çok emin de değilim.. bir kaç ay erken filan da olabilir..

ama vallahi de billahi de iyi bir şey değil... sakın "aman üstün zekalıdır inşallah" filan deme...

hatta mümkünse bu konuya girmeyelim...ben daralıyorum zaten başımda 3 tane var..

ben ve kardeşim de 3 yaşında okumaya başlamışız.. bi arkadaşımın annesine söylemiştim konu açıldığında, o da anneme demiş ki '' zeynoyu bi doktora götür, bana üç yaşında okumaya başladığını söyledi, çok hayalperest '' annem de gülmüş tabi :KK9:

iYİİ KAYNATMIŞINIZ GECE :KK33:
Mirsa_liz Kız bende uşağım olursa üstün zeka olsun istiyorum :KK31:
Ama şöylede bir problem var a sosyal oluyorla çünki kendi yaşıtları onlar gibi düşünmüyo
Eğitim önemli bu konuda zamanla delirebiliyorlar bide çok üstün zekalar..
Bide şunu duymuştum çocuklar Annelerinden alıyolarmış zekayı..
Ben pek zekii sayılmam ama eşimde diyoki çocugumuz olursa zekası sana çeksin :KK1:
Benim sosyal zekam var eşimde okudugunu kavrayabiliyor çobuk öğreniyo..
Dün uyuyim dedim Allahım nasıl bir horlama :KK14:
Uyumadığım için uzun zamandır uyuyamadım sinirlendim çok kulaklarıma pamuk soktum artık duymamak için :KK1::KK1:
Yorganıda çektim ama yinede ses geldi salladım eşimi vurdum 2 sanie sonra aynı yine :KK31: cebelleşirken uyumuşum.

yan yatır eşini.. o zaman horlama kesiliyor:)))

benim eşim de son 2 yıldır horlamasıyla hepimizi delirtiyor:))))

bir ara burun bandı kullandı.. ilk kutu çok iyi geldi. horlaması kesildi. ama sonra alıştı vücut herhalde. fayda etmez oldu:KK52::KK52:

[
QUOTE=cennetgulu;24452392]Kız

artma köfte yapabilirsin kolay oluyor canım[/QUOTE]

cennet gülü ben mi gözeliyn kıssss bende köfte yapıorm fırındağğğ bakalım neye benzicek beceriksizde değilim hani :KK53:

X