Canı Sıkılan Gelsin :)

offff ne diyorsun yaaaaa!!!!

yuuuhhh

nasıl gördün?

canım ne cesur adamlarmış bunlar yaaaaa!!!!
tövbe tövbe

burnumdan ameliyat olmuştum ama benimki eve sabaha doğru geliyordu bi akşam arayıp küfürü saydım bi baktım hemen geldi yanında elemenları var saat gece 2 biri kız baktım kız dabdar giyinmiş göbek dışarda askılı dedim bu kim dedi yanımızda temizlik yapıyor dedim ben kasaplarda hiç açık giyinip temizlik yapan görmedim dedim iyi

Abin filan yokmu ağzını burnunu bi dağatsalardı şahsen ben maraza çıkarır ortalığı birbirine katar sakat bırakırdım heralde
Ama büyük konuşmakta istemiyorum insan başına gelmeden bilemz.
Kocanı değilde o kadını falakaya yatıraydın bari.

sonra bi gece uyuyorum baktım uykusunda bacağıma dokunup kızın adını söylüyor tabi çıldırdım inkar etti

bizimkilerin haberi yok haerleri olsa du a etsin oğluna

valla ben bir daha yuhhh diycem...

sanki toplantısı var sabaha kadar!!!

gece gece ne temizliğiymiş bu???

ayyy kardeş valla bu kadınlar da iğrenç yaaa..

eve getirdiği kadın yabancı mıydı? hadi o örf bilmez adet bilmez... ama bu ne yaaaa

canım ne cesur adamlarmış bunlar yaaaaa!!!!
tövbe tövbe

cesur degil canım salaklık bir otopark fişinden cıkardım ben birde elemanının ona attı msjdan biraz cin fikirli oluncabide herseyin en kötüsünü düşünce neler neler cıkartırsınız isteseniz hepsi aynı bunların

nasıl bi mesajdı?

çok soruyorum biliyorum kusuruma da bakmayın... sadece tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum..

belki benim de şüphelenmem gereken şeyler vardır ama anlamıyorumdur

Allah sabır versin canım ya
Ben asla bu adam yapmaz diyen kadınlara kızıyorum.
Eşimede diyorum yakıştırıyorsan yap.
İlk evlendiğimiz dönemlerde
Hep 2.sini alcam die arkadaşıyla şakalaşıyolardı dedim önce birine bakta 2.ciyi sonra düşünürsün.
Haber verde bende zengin birini bulayım dedim ortada kalmayayım sonra bozuldu vee kesti sesini.
Şimdi işten fırsat kalmıyoki paspal paspal dolanıyo kim bakar ona

abim yok ama ben 10 abiye bedelim kapı dısarı attım tabi kızıda buldum aradım korkudan cagırdıgım yere gelmedi ben iş yerine gittigimdede coktan eve kacmıştı bile

çok iyi demişsin canım

abim yok ama ben 10 abiye bedelim kapı dısarı attım tabi kızıda buldum aradım korkudan cagırdıgım yere gelmedi ben iş yerine gittigimdede coktan eve kacmıştı bile

Benim eniştemde çok yapar bi kere yakaladım kızı öyle pis dövdümki kocasının yanında hala kocası karısını savunuyo.
Beceremiyon galiba milletin kocalarına sarkıyo sahip çık dedim.
Oyhhs nasıl sitres atmıştım..

dedim dükkana gelip çalışacam ddi hayatta gelemessin herkes diyecek bu tuccar karısını çalıştırıyor dedim ya boşanırız ya gelirim işyerine neyse benide hergün götürmek zorunda kaldı ben kapalıyıyım ama onun inadına pantolon gömlek çıkmaya başladım ama başım kapalı sonra iş yerinde neler gördüm hep süstüm dedim sabret kızım bizi nereye götürüyorsa kızıda götürüyor denize gidiyoruz beraber yüzüyorlar artık kız bu akşam sizde kalacam diyor diyorum git evine diyor eviniz çok güzel kalmayada başladı sabaha kadar uyuyamıyorum sonra işyerinde yakaladım onları tabi nkar ettiler dedim gözlermi yalan söylüyor kavga ettim kız itiraf etti sonra mahkemeye verdim tam boşanacaz oğlum kolundan ağır ameliyat oldu arkasından verem oldu allah biliyor kendiside biliyor sırf şu oğlum için burdayım evde birlikte ama 2 yabancı takılıyoruz kimse kimseye karışmıyor

nasıl bi mesajdı?

çok soruyorum biliyorum kusuruma da bakmayın... sadece tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum..

belki benim de şüphelenmem gereken şeyler vardır ama anlamıyorumdur

elemanın sevgilisi vardı tabiki tanıyorum kızıda ama onların o saatte işte olmaları lazımdı ben öyle biliyodum neyse msjda abi kızıda alayımmı gelirken sevgilinden bahsederek bende kıllandım tabi saat 12 de mi ne geldi uyuyana kadar gece 2 falan işkillendim tabi kalktım
cebini kurcaladım bi otopark fişi izmirli varsa aramızda bilir alsancakta bi otopark tam eglence yeri bide o gün kusadasına işe gidiyorum demişti

Son düzenleme:

aaaa!!!!

bir yaşıma daha girdim!!!!

kocasının yanında dövdüğüne mi şaşırayım, kadının evli olmasına mı, kocasına ettiğin laflara mı, bilemedim...

tam eli maşalıymışsın valla... her eve lazım senden:)

bana herkes derdi seninki yapmaz derdim benimkide yapar ben hiç bir zaman demedim benimki yapmaz ayrıca benimki dinine aşırı düşkün olan bi insan

çok iyi demişsin canım

Hee ya bulmuşta bulanıyo hiç affım yok bilir yanlışı affetmem 100 kişinin içinde rezil ederim
Saygısızlık yapmasın.
Geçende kaza yapmıştı sakatlandı bacagı.
Patronu kafa yapıyo yenge ne suç işledide bu hale getirdin dedi adamın en az 50 mağazası var.
Dedim emin ol suç işlese ben bi hale getircek olsam şuan komadaydı böyle küçük sıyrıklarla bırakmam
Adam böyle kaldı
Ciddiydim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…