Canı Sıkılan Gelsin :)

bi gün eve geldi acele üstünü başını deyiştirdi dedim hayırdır dedi karadenize iş için gidecem dedim bende gelecem yoksa boşanırım senden bi gelip bakayım ne bu herzaman mecbur kaldı götürdü biz gittik karadenize baktım hep gezdiriyor dedim hani iş hep salladı 3 gün kaldık ddedi istanbula dönüyoruz dedim hani iş dedi iş olmadı geri döndük anlayacağınız sadece gezdik
bacı içine kurt düşürmek gibi olmasında ne iş seninkinn saklı gizli ben peşine düşerdim sen düşmüyomusun

pöfffffffff bende hep iş iş aman iş olsun basını kaldırmasın kaldırdılarmı baslarını dimeki zıvanadan cıkabilir bunnar ne kadar eşime güensemde genee kimseye güvenilmez bu hayatta hep içimde var nedense dogal bir güdü gbi :KK53:

kızlar durdunuz durdunuz tam saat 3'e doğrui artık yatayım derken bombaları patlattınız...

anlatsanız yahuuuu...kudurduk burda meraktan

e ben yokken onu arayıp ne lazım işte sürekli yok banyo yapsın yok alışverişe giderken bana 4 pantolon alıyorsa ona da 4 tane yani öyle olmuştuki kendini evin hanımı zannetmeye başladı artık oğluma bağırıyormuş herneyse bi akşam benimki bana kahve yap dedi ben kahveyi güzel yaparım kahveyi yaptım tam odaya girdim sonra kıyameti kopardım

X