Canı Sıkılan Gelsin :)

canım türkler.................................

aynen bende aynısını diorum önce sen bana bak benim isteklerimi ogluun isteklerini karsıla paran ve zamanın kalırsa git yap diorum anaında sesi kesiyo

çok sabırlı kadınmışsın vallahi...

Allah gönlüne göre verir inşallah... ama inan ki seni üzdüğü sürece iki yakası bir araya gelmeyecek. inşallah bunu anlar

hakikaten cin gibiymişsin sen de:)))

nereden aklına geldi???

iş arkadaşlarının bilmesi filan çok kötü yaaa... çok onur kırıcı birşey...kimse bilmese atlatmak daha kolay olabilir

Canım zor ya Allah yardım etsin. Eşinin de neden bukadar gözü dönmüşkii??
Benim eşim çok tiksinir kadınlardan özellikle çok bakımlı ciddi o yolun yolcusu olmayacak ancak öyle yapar.
Eşim namazlı niyazlıdır ben onun ilkiydim.
Ve hep kaybedicem korkusunu yaşatıyorum ona kaybetmekten çok korkar.
Oğlun farkındaydı demek herşeyin çok etkilenmiş baksana..

çok sabırlı kadınmışsın vallahi...

Allah gönlüne göre verir inşallah... ama inan ki seni üzdüğü sürece iki yakası bir araya gelmeyecek. inşallah bunu anlar

benim umrumda dediy daha dün yine dedi kinin bitmedimi dedim ölene kadar açtığın yaralar kapanmaz belki sana aynı şeyleri yaşatırsam biraz azalır

ALLAH şifa versin canım ya cok ama cok üzüldüm şimdi gercekten sinirimde aglıyorum onu ALLAHA havale et öbür dünyada veremesin hesabını gercekten cok üzüldüm ne yazcagımı bile bilmiyorum

bana herkes der çok güzelsin bize hep derler siz yakışmıyorsunuz sen bu adamı nasıl aldın ayrıca ben aylesine baktım annesi babası dedi bu kızı uzersen hakkımızı helal etmiyoruz

ALLAH şifa versin canım ya cok ama cok üzüldüm şimdi gercekten sinirimde aglıyorum onu ALLAHA havale et öbür dünyada veremesin hesabını gercekten cok üzüldüm ne yazcagımı bile bilmiyorum

ya ben üzülün diye anlatmıyorum inanın en yakınlarıma anlatmadım bi allah biliyor bide piskolog doktorum

bana herkes der çok güzelsin bize hep derler siz yakışmıyorsunuz sen bu adamı nasıl aldın ayrıca ben aylesine baktım annesi babası dedi bu kızı uzersen hakkımızı helal etmiyoruz

iyi bari en azından ailesi senin yanında...

ne manyaklar var biliyorsun.. erkek değil mi yapar diyen...

hakikaten cin gibiymişsin sen de:)))

nereden aklına geldi???

iş arkadaşlarının bilmesi filan çok kötü yaaa... çok onur kırıcı birşey...kimse bilmese atlatmak daha kolay olabilir

herşeyi düşüncen benim kocam yapmaz demicen arkadasım öle diodu hatta biz bile ama onnki aynı mahallede evli bi kadınla yakalandı neler var canım bak okuyoruz görüyoruz ben her aksam o uyuduktan sonra tlf kurcalarım kim ne zaman aranmış kac dakka konuşmuş cevapsız cagrılar hepsi kurcalarım

Yaptım tabii
Ben bi seferde 4 kızı birden dövdüm
Dondurmacıdayız laf çarpıtıyolar bize bende okadar sinirliydimki ses çıkarmadım t.kızlarıyla laf sylüyoalr
dışarı çıktık arkamışdan gelip seviyesizler dedi döndüm bi tuttum birini ne oldugunu hatırlamıyorum araya girdi millet ama hakladım 4dünüde bi baktım tartışan teyze kızlarım yok
Vay bee dedim ortalığı karıştıran onlar.
Dondurmacı bile korkmuştu deli kuvveti var bende öyle zamanlarda..
Kızlarda yolda arkadaşıma rast gelmişler gel dövelim demişler kimi diyince delimisiniz o bizi öldürür demiş
Çok sabırlıyım sabrım taştıgında hiç bişeyi gözüm görmüyo.
Dikkat edin bana

biz anlaşma yaptık 1 yıldır o benim telefona edokunamıyor bende onunkine dokunmuyorum

buraya üye olduğumdan beri ben de hep kurcalıyorum telefonunu... facebook'una bakıyorum.. maillerinin hepsine bakıyorum..

gerçekten de hiç yapmaz dediklerin bile yapıyor... şimdiye kadar birşeyini yakalamadım. 10 yıllık evliyiz. ama yine de hep diken üstündeyim..

Kız oda bişeymi burda bi kadın adamın cebindeki hapların arkasında etiket olurya cinsel gücü arttırmak için bir hapmış onu bulmuş ordan olayı ortaya çıkarmış.Çok şaşırmıştım
Nasıl bi zeka.
Bende çok bakarım eşimin herşeyine ama asla çaktırmam..

ay tanışalım kız seninle:))))

valla bayıldım ben sana:)))))

sabah 7:30'da kalkıcam...

her sabah olduğu gibi:))))

sohbet süper ama yatmam lazım....

hepinizi öpüyorum şekerler:))

biz anlaşma yaptık 1 yıldır o benim telefona edokunamıyor bende onunkine dokunmuyorum
yok o alsın kurcalasın benim saklıcak bişeyim yok derim onunkini elime gecireyim die tabi o karsı ne saklıcam bende falan şimdi o uyuyunca kurcalıyorum
bak bak hiç boş bırakmaya gelmez ha benimkinin savunması yapcak olsam o tlf yaparım ikincisi alırım dio arkadasınki öyle yapmışVİRÜS

tabi canım caktırmadan anlamadan arabasını bile kurcalıyorumben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…