Canı Sıkılan Gelsin :)

[/RIGH

ne mutlu sırtın yere gemez artık acıyan allah bize acısın beni kaynanam hiç bir zaman sevmedi bu söylediklerimde küçük emraha benzedim benim hiç simitim olmadı
.........​

cikolatam var kızlar ikram etmek istiorum...:125:: kabukla dolcak şimdi etrafım :125:gece gece nabilir ki baska evde tek:KK1:

Hoşgeldin bacım benim herüfte yanımda horluyo arada dönüp vuruyorum sallayınca horlaması kesiliyomuş banamısın demiyo :KK9:benimde uykum yok ben gececiyim zaten.

benimkide horluyor evimiz dübleks bazen bağırıyorum yukardaki odadan aşaya horlama sesi geliyor düşün artık

yani benimkide öyleydi sonra öneliklerinin farkına vardı... sen tavrını koymalısın bence

Ben tavrımı koydum Yavrucum yanlış alıntıma olmuş..
Eşime dedim dinlemedi beni hiç ah ah şimdi o akılsız kafasına vursun.
Strateji valla bunlar iş verimliliği artsın die nasıl çalışıyodu elamanları uyanamadılar:KK51:

[/RIGH

ne mutlu sırtın yere gemez artık acıyan allah bize acısın beni kaynanam hiç bir zaman sevmedi bu söylediklerimde küçük emraha benzedim benim hiç simitim olmadı
.........​

amannnn cokta onemlı.. sevmesınn boşver.. zaten hep bızı sevenlerden gormezmıyız en buyuk acıları...​

Hoşgeldin bacım benim herüfte yanımda horluyo arada dönüp vuruyorum sallayınca horlaması kesiliyomuş banamısın demiyo :KK9:benimde uykum yok ben gececiyim zaten.

Horlayınca ıslık çal hemen kesilir horlaması::))) Ben öyle yapıyorum...

kızlar yeni keşfettim sizi ama artık gitmek zorundayım kızım sabah 7 de kaldırır beni enerjik olmam lazım iiii geeler herkeze:KK16:

[/RIGH

.........​

höh sanki bizde onlar oyleyken onları sevme zorundaiz oğlunu kısanmıstır:KK37:

büllüğünümü yermiş? :KK17::KK17:ay bir yaşıma daha girdim .. terbıyesızlerr .. işte deger kıymet bılmıyorlarr.. ama biryerlerınden cıkar tatlım onlarında.. kocanın mutlaka hakkı gecmıstır onlaraa.. ahlaksız şeyler... bızım patron gayet cıddı bır adam.. soguk hatta... ama şu işten sonraki yaşamı benı cok kızdırıyor...

Bizimkide ciddi guu eşimi çok seviyodu göya küçük çöocuk sever gibi seviyodu söylesem şaşırırsın birçok magazası olan ciddi bi adam.
Geçmezmi ne hakları geçti neler neler Köle gibi çalıştı iş saatleri dışında ramazanda iş yetircem die sahurdan sonra eve geliyodu.

X