Canı Sıkılan Gelsin :)

alıştı haftada 2 gün şehir dışında bi yandan iyi oluyor rahat takılıyom bi yandan merak ediyorum ne yapıyor

benimkinede dün aksam koçiş dısarı cıkalım dedim oda yok yorgunum yok belim agrıyo bilmem ne bi ton laf etti cıkmamak için öglen aradım arkadası ceşmeye gidiyomus oda içi elvermemiş yol yarenligi yapmak için gitmiş tabi ben agzıma geleni söyledim benle gelmiyon arkadasların arayınca koşa koşa gidiyon daha neler neler arada yarım saat gecmedi aradı otobanda lastigi patlamış üstüne üstlük krikoda yokmuş arbada aynısını bende dedim ALLAHIN sopası yokki kafana vursun:KK60:

kadınların gücü adınaaaa:)))

GÜÇ BİZDE ARTTIIIIKKK:))

cadı mı olduk biz ne?

bir keresinde eşim acele uçağa yetişecekti, dişini fırçalamadan evden çıktı diye "bak beni üzme, sonra bedeli ağır olur" dedim:))) hahaha:) uçağı kaçırmış... halbuki erken de çıkmıştı evden.. ama kaza olmuş, trafik varmış:)

cadı mı olduk biz ne?

bir keresinde eşim acele uçağa yetişecekti, dişini fırçalamadan evden çıktı diye "bak beni üzme, sonra bedeli ağır olur" dedim:))) hahaha:) uçağı kaçırmış... halbuki erken de çıkmıştı evden.. ama kaza olmuş, trafik varmış:)

gercekten kızlar yaaa eşini üzen adamın üstüne güzel kabak patlıyor cıkıyor yaniiii sonra bize cadı diyolar ne alakası var ettiklerini buluyorlar :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bi gün eve geldi acele üstünü başını deyiştirdi dedim hayırdır dedi karadenize iş için gidecem dedim bende gelecem yoksa boşanırım senden bi gelip bakayım ne bu herzaman mecbur kaldı götürdü biz gittik karadenize baktım hep gezdiriyor dedim hani iş hep salladı 3 gün kaldık ddedi istanbula dönüyoruz dedim hani iş dedi iş olmadı geri döndük anlayacağınız sadece gezdik

cadı mı olduk biz ne?

eeeeeee dedigin gibi kanın fendi erkegi her zaman yendi bu kadar okadar fuara gitmek için can atan adam 2 önce şimdi gitmesemmi cocuk hastamı desem die die gitti niyese ama hiç istemiiyodu gitmek

ayy ben çok severim...

ama sadece atkı yapabiliyorum:))))

benim eşim ne iş olsa yapar abla:) mühendistir kendisi...

senin bey ne iş yapar?
,

yok kız gercekte örgü neyin bilmem ben oraki giff olayına atıfta bulundum :KK1: benkide möyendisss senki ne möyendisii :KK52: benki kafayı yeme mühendisi olcak yakında :KK52:

bi gün eve geldi acele üstünü başını deyiştirdi dedim hayırdır dedi karadenize iş için gidecem dedim bende gelecem yoksa boşanırım senden bi gelip bakayım ne bu herzaman mecbur kaldı götürdü biz gittik karadenize baktım hep gezdiriyor dedim hani iş hep salladı 3 gün kaldık ddedi istanbula dönüyoruz dedim hani iş dedi iş olmadı geri döndük anlayacağınız sadece gezdik

benim ki sahiden iş için gidiyor ne yazık ki...

gezmeye gitse takılıcam peşine de..nerdeeeeeee!!

adam bildiğin işkolik

X