Canı Sıkılan Gelsin :)

bi ara bulana kadar aylar geçecek bence annene söyle arasın

annemle ablam evde yok :/

tabi bide salak yerine koyuyorlar bizimde hep haber verecektim ama acil çıktı diyor öyle hemen gidilirmi şehir dışına

eski sevgilimde öyleydi. anca aradığımda söylüyodu gittiğini. salak enayi yerine koyuyolardı haberi olmadı hiç. bu araba aldı arkadaşlarıyla sürekli şehirdışına gitti eğlenmek için. o kadar borcu harcı varken. bütün masrafları ona kakalamışlardı

annemle ablam evde yok :/

eski sevgilimde öyleydi. anca aradığımda söylüyodu gittiğini. salak enayi yerine koyuyolardı haberi olmadı hiç. bu araba aldı arkadaşlarıyla sürekli şehirdışına gitti eğlenmek için. o kadar borcu harcı varken. bütün masrafları ona kakalamışlardı

iyi yapmışlar bize gelince yedimendille ağlarlar ama dışarı elleri bol olur

kızlar alakasız olacak ama .s konu nerden acılıyor ben yeni katıldımda .

ruhsatın içindeydi... unutmuş, tabii ruhsatı alınca gitti canım ehliyetim... gitti gitiittttiiii

şimdi murphy kanunları devreye girer beni polis çevirir..
geçmişi göz önüne getir. belki öc almaya çalışıyodur:KK23::KK23::KK23:

kızlar alakasız olacak ama .s konu nerden acılıyor ben yeni katıldımda .

konu yok :KK53: 4-5 konuyu aynı anda konuştuğumuz zamanlar bile oldu

evde otur gelene kadar çıkma dışarı

çocukları okula götürmek zorundayım canım yaaa....neyse artık kendisi öder cezayı..:) arabayı bağlamazlar di mi??? işte o zaman çekeceği var benden:)))

hahaha:)))esas neyi söylemeyi unuttum:))) istanbul'a geldiğinde lastik patlamış:)

eee.. Allah'ın sopası oluyor bu accık, sen dua et otobanda patlamamış dedim:)))

çocukları okula götürmek zorundayım canım yaaa....neyse artık kendisi öder cezayı..:) arabayı bağlamazlar di mi??? işte o zaman çekeceği var benden:)))

hahaha:)))esas neyi söylemeyi unuttum:))) istanbul'a geldiğinde lastik patlamış:)

eee.. Allah'ın sopası oluyor bu accık, sen dua et otobanda patlamamış dedim:)))

inşallah seni çevirmezler çevirirlerse arabaya el koyarlar

X