Canı Sıkılan Gelsin :)

biz yapalım canım gırgır şamatayı:))))

nerde bakiiiiimmm kocalarınız?

benim ki iş için yurt dışında...her zaman ki gibi çocuklar ve ben yalnızız..

önce istanbul'a gitti. benim arabayı alıp gitmiş. sabah bi kalktım şok şok şok!!!

bana da mesaj atmış, arabanı aldım diye... ama ehliyetim arabada kaldı yaaaahuuuu...

benimkide şehirdişina gitti nevşehire arradım dedim ihlasın numarasını ver dedi şimdi arayacaktım acil işim çıktı uçuyorum dedim aramasam haberim olmayacak

hoşgeldin merak ettim seni nerelerdesin

bu hafta akşamcı olduğum için çok geç geliyorum işten :/ bugün 00:30 da girdim eve. ama yarın sabahçıyım. hiç uykum yok. 3 e kadar oturup accıkın uyuyup tekrar işe gitcem. taaaaaaaaaaaaaa 16:00 da işten çıkcam:KK37:

evet kızlar... pozitifler buraya:))))

enerjiye ihtiyacımız var:))))

çoğunluğa gerek yok. bnm enerjim hepimize yeterrr:KK52::KK52::KK52: çok mutluyum kii. ilk defaaa

bu hafta akşamcı olduğum için çok geç geliyorum işten :/ bugün 00:30 da girdim eve. ama yarın sabahçıyım. hiç uykum yok. 3 e kadar oturup accıkın uyuyup tekrar işe gitcem. taaaaaaaaaaaaaa 16:00 da işten çıkcam:KK37:

çoğunluğa gerek yok. bnm enerjim hepimize yeterrr:KK52::KK52::KK52: çok mutluyum kii. ilk defaaa

biraz uyu canım yarım perişan olursun

ayyy ne güzel yaaa:)))

hayırdır? mutluluğunu neye borçlusun:)

biraz uyu canım yarım perişan olursun

sabaha dönerken hep böyle oluyo alıştım sorun yok. sadece eve geldiğimde nakavtt olmuş oluyorum:KK1:
işin kötüsü yarın bölge operasyon direktörü gelücük:KK53: adam geçen hafta geldi 10 sayfa verdi çalışın:KK57: haftaya perşembe gelip sorcam size diye:KK1: hiç bakmadım .sanırım kağıtlarda kayboldu:KK37: bi arar bulurum

sabaha dönerken hep böyle oluyo alıştım sorun yok. sadece eve geldiğimde nakavtt olmuş oluyorum:KK1:
işin kötüsü yarın bölge operasyon direktörü gelücük:KK53: adam geçen hafta geldi 10 sayfa verdi çalışın:KK57: haftaya perşembe gelip sorcam size diye:KK1: hiç bakmadım .sanırım kağıtlarda kayboldu:KK37: bi arar bulurum

bi ara bulana kadar aylar geçecek bence annene söyle arasın

ayyy ne güzel yaaa:)))

hayırdır? mutluluğunu neye borçlusun:)

bugün saçlarımı düzleştirmeye üşendim bi güzel köpükledim vigoyla dalga şekli verdim:21: gözlerimede mavi kalem çekip,mavi rimel yaptım bekk datlı oldum:KK23: gözlerim ela olduğu için hoş duruyo:KK16: ondan soraaa. kışın polar giyiyoruz. yöneticiler ayın 1.den itibaren polarlarınızı çıkarın dedi. bugün thirtle gittim ama oramı buramı çekiştirerek:18: iş yerine gittim. enemm bi iltifatlarrr. bi iltifatlarrrrr:KK52: bi çok kişi çok kilo vermişsin dedi. bazıları nasıl verdiğimi sordu:KK37: biri var. o zayıfken bn kiloluydum. şimdi o kilolu ,ona göre zayıfım:KK53: durup oturup kıskandım seni dedi:26: bi ara yarışacakmış benle. kapışalım dedi. bnde olarrrrr didim:KK23::KK23::KK23: sonraaa okuldan bi arkadaşımı gördüm bugün. ayaküstü sohbet ettik. nikahı yapmış yazın düğün varmış:KK53: ve duyduğuma göre,daha geçen sene mezun olmamıza rağmen sınıfın nerdeyse hepsi evlenmiş,:KK30::KK30: bi ben kalmışım.

banada sordu sende bişi yokmu diye bende yok didim. görümcesinide getirmiş mrb didim pek bi süzdü

bu arada kıyafetin kiloyu saklamadığını düşünürken.thirtle gezince farkedildim:KK76: bide sadece göbüştende vermemişim dediklerine göre kalçalarda gitmiş..

en önemlisi bugün hiç kimse beni sinirlendirmediiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52: damarıma sinek kondu bi ara ama yarına bıraktım bugün uğraşamam diyee:KK47::KK47::KK47:

X