Canı Sıkılan Gelsin :)

ADINI GOOGLE YAZMASI YETERLİ :KK1::KK1: NE VAR NE YOK ÇIKIYO ZATEN
bAK HEVUK YAZ MESELA BÜTÜN YAZDIKLARIM ÇIKSIN.
aMAN OKUSUN NE OLCAK SANKİ BENİM HERÜFÜM BİLİYO HİÇ BAKMAYA BİLE TEŞEBBÜS ETMEDİ.
Onlara ne ayol:KK4::KK4:

benimki dün tepeme dikildi ben faceyide açık bırakmıştım hemen faceye tıkladım durdu baktı baktı sonra gitti

kızlaar ben çok fenayım yaaa 3 gündür mıçamıyom.5 aylık hamile gibi oldum çatlayacam dün sinemaki içtim hiç fayda etmedi napıyım yaaa içimm doldu ağrı yapıo kurtarın beniiiiii

saf zeytinyağı varsa 2 kasık iç canım yada bol bol meyve suyu iç kayısı olsun dene iyi gelir

kız çatlakk sende güzelmişin ya ne foturdanip duruyon :KK1: böle olcum söle yapcam diye :KK1:
valla iş yerindekiler ve firmacı kızların yanında çirkin hissediyorum kendimi:KK31:

bende hic fotojenik degilim zaten dogum yapali 1 ay oldum yilbasinda sisim cekilmemis cekildim

bahaneye bak yanliz dobik gibi cikmisim yedirmis kaynanam domdom kofte (icli kofte) leri almisim dogurdugum cocuk kadar kilo vay efendim resimde guzel cikmadim 5 parmak sac boyasi gelmis yilbasi kutluyom :KK37::KK37::KK37::KK37:
Allah seni:KK1:
sen zayıfsın canım hiçte göbüşün yok

44 beden pantolon giyen birimi zayıf:KK43: gerçi pens falan atıldı ama:44: merak ettiğim bişi var. zayıf insanları çok süzerim ben. ne güzel incecik diye. biri bigün farkedip sapık sancak:KK22: bazı zayıfların kalçaları çıkık bacak aralarıda baya aralıklı duruyo:KK14: bnm kalçalarım da büyük acaba 50 kiloya düştüğümde bnde onlar gibi mi olcam

aMAN OKUSUN NE OLCAK SANKİ BENİM HERÜFÜM BİLİYO HİÇ BAKMAYA BİLE TEŞEBBÜS ETMEDİ.

ee bakmasını nasıl engellerim varsa söyleyin basım agramasın snra yaw onca işi var bide böyle kendine sacma seylerle ne ugrasır bilmem :KK37:

kuru kayisiyi sicak suda kaynat ic bak derelere tepelere yaparsin valla :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Dunadin çatlak gar yaa beni çok güldürüyon sen hee :KK9::KK9:
Bugün hiç havamda değilim aslında canım herzamnkinden daha sıkkın gittikçe dipbe çküyorum ama sana yine gülüyorum :KK35:
Kocamda geldi bana diyoki ayy benim garip karımm kıyamam.
:KK53: Öküz Daha beter sinirlendirdi beni.
Garipse garipliğini gidermeye çalış dalga geçiyo sanki.
Senin gibi gururlu burnundan kıl aldırmayan karıyı bak ne hale düşürdüm heheheyyy

valla iş yerindekiler ve firmacı kızların yanında çirkin hissediyorum kendimi:KK31:

Allah seni:KK1:

44 beden pantolon giyen birimi zayıf:KK43: gerçi pens falan atıldı ama:44: merak ettiğim bişi var. zayıf insanları çok süzerim ben. ne güzel incecik diye. biri bigün farkedip sapık sancak:KK22: bazı zayıfların kalçaları çıkık bacak aralarıda baya aralıklı duruyo:KK14: bnm kalçalarım da büyük acaba 50 kiloya düştüğümde bnde onlar gibi mi olcam

ahahahahahha kızım ya yazdıklarına cok güldüm zayıfları görünce cok süzüyom sapık sancaklar demişin a koptum yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sen ne akıntı yapmıssın bu kilo derdini artık beyninde takıntı olmus cok fazla takma iyi birsey değil :KK52:

:18: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: evet ya onlara ney allam illa döüş istiyoda derdi o :KK22:

Dunadin çatlak gar yaa beni çok güldürüyon sen hee :KK9::KK9:
Bugün hiç havamda değilim aslında canım herzamnkinden daha sıkkın gittikçe dipbe çküyorum ama sana yine gülüyorum :KK35:
Kocamda geldi bana diyoki ayy benim garip karımm kıyamam.
:KK53: Öküz Daha beter sinirlendirdi beni.
Garipse garipliğini gidermeye çalış dalga geçiyo sanki.
Senin gibi gururlu burnundan kıl aldırmayan karıyı bak ne hale düşürdüm heheheyyy

kisss neyin var kocan ne ettiki sana acalim sana bir konu canim kocam ve ben diye valla bu karilar seni veya kocani bide ustune beni piskologa gonderir soleyim :44::44::44::44::44::44::44::44::44:

kızlaar ben çok fenayım yaaa 3 gündür mıçamıyom.5 aylık hamile gibi oldum çatlayacam dün sinemaki içtim hiç fayda etmedi napıyım yaaa içimm doldu ağrı yapıo kurtarın beniiiiii

doktora git ilaç basla bagırsak harekete gecirici ilaç versinler bide genelde posalı beslenmeye bak yoksa mıcamassın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kisss neyin var kocan ne ettiki sana acalim sana bir konu canim kocam ve ben diye valla bu karilar seni veya kocani bide ustune beni piskologa gonderir soleyim :44::44::44::44::44::44::44::44::44:

:KK9::KK9::KK9::KK9: piskologu bırak bence düşünün adamın mazhar Osman'nın yanına yollar hemn.
Yaa uzuun hikayeee bacum yazsam suçlu olurum kesin yazmıyım ben depresyona girmeye razıyım.

En ii kayısı geliyo haşlayın için :KK9::KK9:
Çatlak bişi diycemm sen ne şeker gacısın bebem ama gerçekten bi kaç kilo versen süper olur azmini kabetme.
İltifat olarak sölemiyorum valli çok güzelsin..

tşk ederim:KK54: bi kaç kilo değilde 50 kiloya kadar düşücem inş. sonra ameliyat olmayı planlıyorum:KK52::KK76:

ahahahahahha kızım ya yazdıklarına cok güldüm zayıfları görünce cok süzüyom sapık sancaklar demişin a koptum yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sen ne akıntı yapmıssın bu kilo derdini artık beyninde takıntı olmus cok fazla takma iyi birsey değil :KK52:

ehe. ister istemez süzüyorum ama.farkında değilim yani:KK1:
şuana kadar yapmadıklarımı saysam ohoo ooo hatta sayayım. hiç elbise giymedim. hiç düğündür,eğlencedir,geziler,mezuniyetlere falan hiiiiç katılmadım sırf kiloluyum diye. hatta sevgilim olduğunda bile buluşmak istemiyorum. kaşlarım çıktı diye,arkadaşlarının yanındayken buluşmaya vs. çağırdığında gitmiyodum mesela. bahane olarak saçma sapan şeyler uydurdum hep:KK31: asıl nedeni hiç bi zaman öğrenemedi:KK1:

benaçtım bitane de binpişmann oldummmm.öldürteceklerdi beni az kalsın

:KK9::KK9::KK9: Kız nie haber vermedin yardıma gelirdim.
Sabah kokoş hatunlar topiğine yazmıştın gördüm seni ama çıktım cevap yazcaktım unuttum
Bir babanın duyguları var die konu var erkekmi var die sormuşsun.
2 erkek var sitede sitenin sahibi onlar Kazen Carluy..

X