Canı Sıkılan Gelsin :)

beni merak eden varsa şimdi foto paylaşırım. daha yeni çekildi. 2 günlük falan. 23:30 iş çıkışı çektirmiştik:KK37: ilk defa boydan sayılabilecek bi foto. ama alıntı yapmayın olar mı?

hevuk günü belkim tersine cevirmeyi düşünüyodur artık :KK1::KK1: :KK1: hakkaten nerdeki anaormal bir durm bu alarm alarm :KK1::KK1::KK1:

Beni hiç sorma bütün gün uyumadım gecede uyumadım.
Gündüz tam 1 de yattım kapı çaldı arkadaşlarım geldi.
Akşam onlar gitti herüf geldi uyuyamadım :KK50:
Hani senin resmin biz yokken koymuşsun özel yap canım sadece arkadaş listen görür problem olmaz.
Hemencecik silmene gernk kalmaz yani.:KK34:

Hani senin resmin biz yokken koymuşsun özel yap canım sadece arkadaş listen görür problem olmaz.

2 dakkaya kontrol et profilimi senin için yükleyüm bide bu arada sen ne kadan tatlıymıssın hevuk güzel gacıymıssın haa:nazar:

telde konuşuyom su an yazamıyorum

Cennetgülü nasıl oldun oğlun nasıl canım??
Kız bari ev alsın istediğin yerden kocen
Ben taşındım 1 kez okadar zorki :KK50:
Birde eşim ve ben yannız taşındık kimse yardım etmedi.
Günlerce ağladım ev çok pisti temizleyene kadan anam ağladı :KK43:
Camlar hep boyalı 1 sene önce yapılmış ama oturan silmemişti hep cifledim telledim
Allah yardımcın olsun bende taşınmayı düşünüyorum.

2 dakkaya kontrol et profilimi senin için yükleyüm bide bu arada sen ne kadan tatlıymıssın hevuk güzel gacıymıssın haa:nazar:

Mersüü şekerim :KK16: Albüm var resim yok sende.
Kız ben ne resimler koymuştum açık mini mmini elbiseli filan ama Sitenin sahibi erkek onlar görür die sildim.

yav arkadasim o kadarda onemsemez evin durumuna ama gitmeden bir cagirayimda kahve icek dedim :KK52::KK52::KK52::KK52:

biz burada sosyetik yasiyorus insan samimi arkadasini bile musait oldugunda evine davet ediyyyy...yani cat kapi gelen giden yok

\kisss ben bi kere bir yere davet ettiler aldim cocugu gittim kiss evin karusu demesinmmi davet edilmeden gelinmez hala bunu bilmiyormu diye bana aboooo kavgada soylenmez 2 kere eve davet ettim yinede ikramda kusur etmedim vallla

100 tl tamamen orjinal glikoz baliyim valla sana tas atana sen gul at demiiii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

vampirlikten zombiliğe teget geciş olcak bu gidişle bizde uyuyamaza olduk :KK1::KK1::KK1::KK1:

yav arkadasim o kadarda onemsemez evin durumuna ama gitmeden bir cagirayimda kahve icek dedim :KK52::KK52::KK52::KK52:

biz burada sosyetik yasiyorus insan samimi arkadasini bile musait oldugunda evine davet ediyyyy...yani cat kapi gelen giden yok

\kisss ben bi kere bir yere davet ettiler aldim cocugu gittim kiss evin karusu demesinmmi davet edilmeden gelinmez hala bunu bilmiyormu diye bana aboooo kavgada soylenmez 2 kere eve davet ettim yinede ikramda kusur etmedim vallla

100 tl tamamen orjinal glikoz baliyim valla sana tas atana sen gul at demiiii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hahah alemsin yaa ben davet etmesemde arkadaşlarım gelir bende giderim hiçte çekinmeme evim dagınık olsada hatta birlikte toplaruk
Don atlet pijama ne varsa üstümde öle açıyom kapıyı :KK52::KK52:
Ne güzel memleketmiş ama tutum.
Ben olsam ne davet ederdim nede davete icabet akşama kadan yatardım
Hahah Ballim bence anzer balı olmalısın sen..

vampirlikten zombiliğe teget geciş olcak bu gidişle bizde uyuyamaza olduk :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben Vampirim hala güneşe çıkmıyorum :KK53:
Güneşlikleri bile açmıyorum.
3 gün hiç uyumadığımı bilirim düzene sokucam die ama en fazla 1 gün sürüyo .
4 senedir böyleyim işte :KK31:Yaşlandım

Cennetgülü nasıl oldun oğlun nasıl canım??
Kız bari ev alsın istediğin yerden kocen
Ben taşındım 1 kez okadar zorki :KK50:
Birde eşim ve ben yannız taşındık kimse yardım etmedi.
Günlerce ağladım ev çok pisti temizleyene kadan anam ağladı :KK43:
Camlar hep boyalı 1 sene önce yapılmış ama oturan silmemişti hep cifledim telledim
Allah yardımcın olsun bende taşınmayı düşünüyorum.

ben 17 yıllık evliyim 21 tane ev deyiştirdik canım ev almak istiyor ben beyenmiyorum hiç bi düzenim kalmadı valla

X