Canı Sıkılan Gelsin :)

Yettim gariiii

Yav aslında önce geliyordum isguzar kocam oğlumu uyandırır yattı velet 2 sanattır unutamıyor anam

Bilin bakalım yarın bana gene kim gelecek gece gece yine temizlik yapacak bea bitmez benim çilem

1. [/

Kızlar iPad sacmaliyor gene dü bilg geçim ömrümü yedi valla deli Dumrul kafasına göre yazıyor....

Yettim gariiii

Yav aslında önce geliyordum isguzar kocam oğlumu uyandırır yattı velet 2 sanattır unutamıyor anam

Bilin bakalım yarın bana gene kim gelecek gece gece yine temizlik yapacak bea bitmez benim çilem

1. [/

1. kim gelcek kie gece temisliği nasıl yabcan bacım süpürge acsan alttaki oklavala tavana vurur nası ock bu iş

ya kendi evlerimiz var ben oturmuyorum bu da bana inat her yıl bi bahane çıkartıp taşınıyor

cnm bnim ya her sene her sene ev tasıma bu nasıl oluyor yeni gittin evede baya bir ugrasman gerekir gittin yerdede tutunamassan evi gbi gelmez adama bu ne iş yaaa niye cıkıp duruyo kocan sen evde dur o cadırda yasasın o zaman seni ne sündğürüp duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…