Canı Sıkılan Gelsin :)

neynnn koydum resmi ama alamıyorum resim yüklü ama resim yok diyo delürücem

resmi yükledim görünmüor nasıl yaptın sallagitsin nası görünür yabıon sadece arkadaslara özele tıklamıyonmu sende herkese acık olana değil aynen oyle yaptım sonra 2 tane attım bende cıktı basıyorum resim yok dior nabacaz

kız ben daha koymayı bilmiyorum kac kere dedim öğretin oğlumunkileri koyayım diye kimse yardımcı olmadı bana

canım profilinden albüm ekleye gel seç sonra sağ tarafda resim yükle var onu seç.sonra bi pencere açılır dosya ekle yazar sağ üst köşede onu seç.sonra küçük bi pencere açılır dosya seç yazar onu tıkla sonra hangi resmi seçeceksen tıkla.sonra aç yazar onu tıkla.bu sefer açılam pencere de dosya seçin yanındakini tıkla resimlerin yüklendi.yüklenince resmini işaretle altda kaydet var onu tıkla.

ayrıntısı bu hadi yap bekliozz

nil resmi yükledikten sonra resimlerin sağ alt yanında küçük kutucuk var onu işaretle sonra en altda kaydet var ona tıkla

canım zaten ekle gel yok bulabilsem ben fese çok foto atıyorum ama burayı bi türlü bulamıyorum

annahhh bu kadar işlem yapana kadar bakkala ekmek almaya gidillir market ihtiyacı görülür aksam yemeği yapılırdı bakalım ugrasalım bi

neyn bu sefer oldu galünba bakında silem burası bizim eve 10 dkka hafta sonları kocam ötürrür pek severim burasını kugu dolu havuzunda yemyesil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…