Canı Sıkılan Gelsin :)

benim öle görseniz hiç oda deyil allahhh bide oglunun yanında aglamalar yok oglum öl deyiller ...falan falan.. ama bana yalnızken ohhhhhhh ohhh neler neler...çoçuk olur ona karışır sen bilmem sen yapamanlar falan ..neyse ya validemmmm günahını almayım bu aralar iiyiz yada ben alıştım yani 8 yıl oldu ,,zaten evlilikler 5 yılda otururmuş sabır sabırrrr

bizimkide az buçuk düzeldi. ama ilk baş ne kıskançlıklar ne kıskançlıklar. kıskancından oğlunun kıyafetlerini odasından çıkarmadı ya.30 yıl doyamamış oğluna :KK47:

ya her ay hamile olduğumu düşünüorum. bu ay da öle. aslında hamile değlim biliorum ama. şimdi başım dönüyor. bu aralar ne kadar uyusamda uykumu alamıyorum. hemen hamileyim sanıyorum :)

yok nerdee. zaten zar zor evlenmiştik. kayınvalide para tutmaz bize verir. ama parası yok :KK43: benimde bu aralar en çok zoruma giden şey faturalar öle yüksek geliorki. hayır bu dönemde tasarruf yapmamız lazımken yüksek gelio. ben evde değilim sonuçta. eşim ve annesi iyice saldılar kendilerini artık tasarruf bile yapmıolar ona sinir oluyorum. önceden evlerine 10 milyon fatura gelirdi. artık evimizdeki en düşük fatura 50. ya üç kişiyiz topu topu. sinir oluyorum.

destek çıkma yönünde derken. eşinizin babası vefat etmiş sanırım. hani onun maaşını kayınvalidenize bağlamadılar mı :/

destek çıkma yönünde derken. eşinizin babası vefat etmiş sanırım. hani onun maaşını kayınvalidenize bağlamadılar mı :/

vefat etti ama k. valide k. peder 20 küsür yıl önce ayrılmış. ben resmini bile görmedim k. pederin. biz eşimle çıkarken öldü. bişi kalmadı. sonraki eşine çocuğuna kaldı herşey. birazda bundan eşim anneci.

bizimkide az buçuk düzeldi. ama ilk baş ne kıskançlıklar ne kıskançlıklar. kıskancından oğlunun kıyafetlerini odasından çıkarmadı ya.30 yıl doyamamış oğluna :KK47:

aman doyamazlar ogullarına ölee...:KK47:benim valide onlar otururduk gece 1 olurdu hadi oglum gidin evinize..:KK47::KK47::KK47:derdi.eşim validemsiz adım attırmazdı ayyy ne günlerdi ya aaaaaa:KK43::KK43::KK43:

hamile kalmak kesinlikle pskolojik bir süreçtir.ne zaman kafanızdan sildiniz hamilemiyim aceba şüphesini düşüncesini o ay kalıyorsunuz:KK17:

çok kibarsınız hoşbulduk...ben de bebişimi uyuttum geldim...:emir_bebek:

Son düzenleme:
X