Canı Sıkılan Gelsin :)

ınanmıyorum cesarete baak
aaaahh ben ölürdüm galıba utancımdan kel gelın senııı

kadını bıdaha gördün mü tepkısı ne oldu kokoşun

ınanmıyorum cesarete baak
aaaahh ben ölürdüm galıba utancımdan kel gelın senııı

kadını bıdaha gördün mü tepkısı ne oldu kokoşun

Yok görmedim kii daha gelirmi hahah naapsın kel gelinii
2 defa kazıttım hemde..
Annem filanda bilmiyodu
Annem odaya geldi sabah kaldırmaya bağırıyo babamaa
Ulaaa gurumiş koşşş Hevugun yatagında bi herif yatayii die haha yaa ne herifi benim dedim kadın şok oldu gıii utanmadınmı uuyyhh kendini rezil etmiş die die bi hal oldu.

Benim herif savaşa gidiyo gece bi bağırıyoo Allahüekber lailahe illallahhhh Allahüekberrr nasıl bağırıyo ama
Oturuyo yatakta tır sürüyo ayağını itiyo gaza basıyo dreksiyonu dönderiyo
Motorsiklete biniyo bende diyorum benide götür napıyosun yaa devrilcez yatma o tarafa diyo
Adamlar nerde Hevukk dosyaları naaptınn kavga ediyoruz onla o uykusunda ben uyanık kafa buluyorum

hahahaha dışardan bakınca pek kovalıyon gıbı durmuyor tabe komşu kım bılır ne düşünmüştür

yazın tatıle gıttık fethıyeye, gezıyoruz akşam paralar bende çantada benımkınde hıç para yok yanı
canım dondurma ıstedı oda dedı kı bıraz standları dolanalım gıderken alırız şımdı elınde dondurmayla nasıl bakıncaksın dıyo
aslında haklı adam ama çocukluk ettım trıp çektım bırazda abarttım, yok sen benı sevmıyosun bı dondurma bıle almıyosun vs
oda kızdı bıraktı gıttı benı
ama nasıl kalabalık bı görsen çarşıya ıkıncı gıdışımız yol bılmem ız bılmem
bıde gece saat çok geç
ayy delı oldum bı oraya bı buraya koşuyorum adam duman oldu sankı yok
bı sınırlerım bozuldu oturdum ağladım sokağın ortasında gelen geçen bana bakıyo aşkım benı bıraktı gıttı dıye ağlıyorum hemde
ama ne edeyım korktum çok bıde haksızım ya

sonra baktım gelıyor pıs pıs sırıtarak meğersem benı takıp etmış gıttığım her yerde arkamdaymış ama bı yarım saat felan aradım onu yanı
bana ders olmuştu hala söyler üzme benı bırakırım senı sokağın ortasında dıye

hahahahaha dalga geçme kız adamla şöförlük mü yapıyor bılınçaltına yerleşmış adamın rüyasına gırıyor
benımkıde bı gece anne gıt başımdan çışım yok demıştı

Yok yapmıyo ama araba ve motosiklet hastası ..
Kullanıyo sürekli..Hahah annesi geceleri kaldırıyomukii çişe demkkii.

Aslında bizim maceralarımız çook ama hatırlayamadım ya
Burda bi topik var eşinize ilk nezaman rezil oldunuz oraya çok yazdım.
Sende sıkılınca oku acayip komik hikayeler var..

Aslında bizim maceralarımız çook ama hatırlayamadım ya
Burda bi topik var eşinize ilk nezaman rezil oldunuz oraya çok yazdım.
Sende sıkılınca oku acayip komik hikayeler var..

evet ya bende hatırlıyamıyorum şuan benım hayatım rezıllık üzerıne zaten yarın günlüğümü çıkarayımda eklıyım barı o topığe
hevuuk canım benım yavaştan uykum gelıyor kaçayım ben sen yatmıyon mu kız kocışın beklemesın sonra

Kocam yokki
3.5 ta işe gidiyoo onu bekliyorum 8 de filan gelir uyuycaz akşama kadar öle dedi bekle beni geliyim akşama kadar uyuruz
İyii geceler canım sana bende çıkıcam biraz gözlerimi dinlendirim bende

Kocam yokki
3.5 ta işe gidiyoo onu bekliyorum 8 de filan gelir uyuycaz akşama kadar öle dedi bekle beni geliyim akşama kadar uyuruz
İyii geceler canım sana bende çıkıcam biraz gözlerimi dinlendirim bende

ohh keyıf yapın bakalım akşama kadar
bıdaha konuşalım böyle ıyı oldu valla
ıyı geceler dıyım sanada şımdıden canım, çabucak kavuş kocana grşrz

ne alemsiniz yaaa

zaten komik olduğunu biliyoduk. bu komikliğin genlerden geldiğinide tescillemiş olduk keşke bnmde bu kadar güzel, komik anılarım olsa

kızlar zabeleceynnnn kalktım bi güzel cıbıldak cıbıldak tartıldım. o da nesiiii 69.5

Kİzler hepinize küstüm 3günndür yatakta ölü gibiydim hiç biriniz bana mesaj yazıp nasıl oldun diye sormadınız

Kİzler hepinize küstüm 3günndür yatakta ölü gibiydim hiç biriniz bana mesaj yazıp nasıl oldun diye sormadınız

hakkaten ne oldu kıss sana ben merak ettim dün topikte yoktum ama bas belası biriyle mücadele ediyorum daa sen nasıl oldun niye hastaymssın :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…