Canı Sıkılan Gelsin :)

çok yaşa emıı güldüm gece gece sevdım emıcenı :KK1::KK1:
bende çok kaldım ölülerle bızdede kımse cesaret edemezdı komşumuzun babası öldüğünde onun yanında bıle ben kalmıştım
ölülerden değılde canlılardan zarar gelır valla onun ıçın korkmuyorum ne olabılır kı :KK34:

Aynen benim gibi düşünüyosun valla tuttum senii:KK1::KK1:
Emicem süper ya Babaannem fenalaştı bi anda daha ölmemişti ama bu gitmiş hocaya demiş annem öldü
Selasını verirmisin.
Hoca babamı aradı yok canım öle bişey sakın verme sela filan dedi.
Bide ayakkabısını yaptırtmış
adam demişki 3 lira oda demişki 3 çok en fazla 10 lira veririm sana emicesi ver altine tut üstine 10 liraya kandırdım adamı diyo :KK9::KK9:
Bide araba çarpmış
Bana diyoki nie gelmedin bana araba çarptı burnum elimde eve geldim :KK9::KK9::KK9:
Burnu kanamış sadece ama o koptu elime aldım geldim diyo :KK1::KK1:
Bi kezde mahalleye seçim afişleri asmışlar gitmiş belediyeye şikayet etmiş mahalleyi pkk a astı heryete bayrak astılar çevik kuvvet filan geldi 2 münübüs :KK9::KK9::KK9:

Aynen benim gibi düşünüyosun valla tuttum senii:KK1::KK1:
Emicem süper ya Babaannem fenalaştı bi anda daha ölmemişti ama bu gitmiş hocaya demiş annem öldü
Selasını verirmisin.
Hoca babamı aradı yok canım öle bişey sakın verme sela filan dedi.
Bide ayakkabısını yaptırtmış
adam demişki 3 lira oda demişki 3 çok en fazla 10 lira veririm sana emicesi ver altine tut üstine 10 liraya kandırdım adamı diyo :KK9::KK9:
Bide araba çarpmış
Bana diyoki nie gelmedin bana araba çarptı burnum elimde eve geldim :KK9::KK9::KK9:
Burnu kanamış sadece ama o koptu elime aldım geldim diyo :KK1::KK1:
Bi kezde mahalleye seçim afişleri asmışlar gitmiş belediyeye şikayet etmiş mahalleyi pkk a astı heryete bayrak astılar çevik kuvvet filan geldi 2 münübüs :KK9::KK9::KK9:

hahahaha ayyy emıcen süper yaa en çok ayakkabı olayına güldüm güzel pazarlık yapmış :KK23:
allah uzun ömürler versın daha çok gülün ınşallah :nazar:

benımde anaannem çok komedıdır geçen sene dükkanını kıralamak ısteyen adamlar olmuş gelmışler eve konuşmaya dükkanda bı alt katta
adam acıtasyon yapmış teyze kıra çok fazla bıraz bırşeyler yap felan dıye oda vermış onlara
sonra bakmış kı adamlar kırayı ödemıyor bıde mafya tıplı ınsanlar her gün kavga gıtmış polıse benım dükkanda fuhuş yapıyorlar dıye :KK53:
benım bıle aklıma gelmez polıs baskın yapmış adamları kumarda yakalamışlar :KK9:
her defasında anlatır mafyayı yok ettım dıye :KK51:

kAFANEREYE BİZ ORAYA BAŞBAŞA KALDIK :KK23::KK23:
aNNATSANA BİRA HİKAYELERDEN..:KK53::KK53:

anlatayım korku komedı aksıyon ne ıstersın :KK23::KK23:
aslında ben çok korkağım geçen sene yanlız yaşıyordum mutfağın balkon kapısı açık kalmış tam buz dolabının üstüne kuş konmuş nasıl korkmuştum
ağlamıştım hatta babam almanyada onu aramıştım napıyım dıye :KK25:

hahahaha ayyy emıcen süper yaa en çok ayakkabı olayına güldüm güzel pazarlık yapmış :KK23:
allah uzun ömürler versın daha çok gülün ınşallah :nazar:

benımde anaannem çok komedıdır geçen sene dükkanını kıralamak ısteyen adamlar olmuş gelmışler eve konuşmaya dükkanda bı alt katta
adam acıtasyon yapmış teyze kıra çok fazla bıraz bırşeyler yap felan dıye oda vermış onlara
sonra bakmış kı adamlar kırayı ödemıyor bıde mafya tıplı ınsanlar her gün kavga gıtmış polıse benım dükkanda fuhuş yapıyorlar dıye :KK53:
benım bıle aklıma gelmez polıs baskın yapmış adamları kumarda yakalamışlar :KK9:
her defasında anlatır mafyayı yok ettım dıye :KK51:

:KK61: Seninkide süper hahhaha ne güzel yapmış fuhuş olmasa bile kumar oynatıyolarmış..
İyii fikir valla :KK9::KK9:

anlatayım korku komedı aksıyon ne ıstersın :KK23::KK23:
aslında ben çok korkağım geçen sene yanlız yaşıyordum mutfağın balkon kapısı açık kalmış tam buz dolabının üstüne kuş konmuş nasıl korkmuştum
ağlamıştım hatta babam almanyada onu aramıştım napıyım dıye :KK25:

Ya çaktırma ama bazen bende tırsıyorum ama üstüne üstüne gidiyorum korkumun.
Gece ses duyim yataktan kalkıp olay mahaline koşarak gidiyorum yavaş olusam casaretim kırılır die .
Ne annatmak istersin bi sen bi ben anlatım :KK1::KK1:

Ya çaktırma ama bazen bende tırsıyorum ama üstüne üstüne gidiyorum korkumun.
Gece ses duyim yataktan kalkıp olay mahaline koşarak gidiyorum yavaş olusam casaretim kırılır die .
Ne annatmak istersin bi sen bi ben anlatım :KK1::KK1:

aynıı ben :KK52: bende üstüne üstüne gıderım korkularımın :KK52: ne olcaksa olsun gıbısınden
dur ozaman bıtane rezıllık anımı anlatayım sonra sen ıçınden gelenı :KK12:

hastaneye yenı başlamışım bı ezıklık var üstümde :KK53:
başhekımde yaşlı aksı lanet bı adam :KK53:
ılk haftada acayıp ıshal olmuşum ayıptır söylemesı wcden çıkamıyorum :KK17:
lavaboda 2şer tane wc var ben ışımı halledıyorum ama yan wcden acayıp sesler gelıyo
çıktım meraklıyımdır hep başıma ne gelırse meraktan gelır zaten, kapı aralık tam kapanmamış
başhekımı bı kadının üstüne görüverdım :KK17::KK17:
bıde saf gıbı donup kalmışım bakıyorum öylece
ayy ne utanmıştım o gün kafamı wcye sokasım gelmıştı

adam bıdaha hıç uyuzluk yapmadı bana ama ben unutmadım tabı bu olayı adamı ne zaman görsem pıs pıs sırıttım nasıl olsa elımde koz var bırşey yapamaz :KK23:

aynıı ben :KK52: bende üstüne üstüne gıderım korkularımın :KK52: ne olcaksa olsun gıbısınden
dur ozaman bıtane rezıllık anımı anlatayım sonra sen ıçınden gelenı :KK12:

hastaneye yenı başlamışım bı ezıklık var üstümde :KK53:
başhekımde yaşlı aksı lanet bı adam :KK53:
ılk haftada acayıp ıshal olmuşum ayıptır söylemesı wcden çıkamıyorum :KK17:
lavaboda 2şer tane wc var ben ışımı halledıyorum ama yan wcden acayıp sesler gelıyo
çıktım meraklıyımdır hep başıma ne gelırse meraktan gelır zaten, kapı aralık tam kapanmamış
başhekımı bı kadının üstüne görüverdım :KK17::KK17:
bıde saf gıbı donup kalmışım bakıyorum öylece
ayy ne utanmıştım o gün kafamı wcye sokasım gelmıştı

adam bıdaha hıç uyuzluk yapmadı bana ama ben unutmadım tabı bu olayı adamı ne zaman görsem pıs pıs sırıttım nasıl olsa elımde koz var bırşey yapamaz :KK23:

Yuhh o ne azgınlık öle hemde tuvalette
Ben olsam ne kafa bulurdum haa..

geçen ne oldu bak :KK53::KK53::KK53::KK53:

masada oturuyoruz yemek yıyoruz erkek kardeşım var 9 yaşında bı an kayboldu masadan
bı baktım elınde bırşey var geldı gösterıyo babama aynen şöyle dedı
_Evde sakızları artık dolaba mı saklıyorsunuz sız ben görmeyeyım dıye bak ordada buldum hıç denememıştım bunu ne büyük sakız bu_ dedı
ve elınde kondom salladı :KK52::KK52::KK52:

masada o ankı halımızı düşünebılıyorsun dımı :KK53::KK53::KK53::KK53:
annem babam ahanda böyle oldu :KK53:
bız tabı kız kardeşımle yerlerde :KK53::KK53::KK53:

Bizde yeni evliyin bi kaç aylık
Çeyizime üst kattaki komşumuz çalar saat getiemişti öyle üşengeç bi kadındıki tam ona göre haa filan die gülmüştük.
Nese bu saati ayarladım bi kaç defa ama çalmadı hiç.
Bi gün uyuyoruz eşim gece yine işe gidiyodu
öğlene kadar yatıyoduk
Gündüz saat sen çal eşim önden ben arkasından aaaaaaaaaa
diye bağararak koşuyoruz
Ta merdivenlerin dibine geldik apartmandaki millet kapıları açtı ne oldu diye bagırıyo ama bizi tutabilene aşk olsun
Sonra birbirimize baktık Nasıl güşlüyoruz ben ona kızıyorum sen nie anlayıp dinlemeden evden kaçıyon bağırıyon die o bana sen nie peşimden geliyon rezil olmuştuk..

geçen ne oldu bak :KK53::KK53::KK53::KK53:

masada oturuyoruz yemek yıyoruz erkek kardeşım var 9 yaşında bı an kayboldu masadan
bı baktım elınde bırşey var geldı gösterıyo babama aynen şöyle dedı
_Evde sakızları artık dolaba mı saklıyorsunuz sız ben görmeyeyım dıye bak ordada buldum hıç denememıştım bunu ne büyük sakız bu_ dedı
ve elınde kondom salladı :KK52::KK52::KK52:

masada o ankı halımızı düşünebılıyorsun dımı :KK53::KK53::KK53::KK53:
annem babam ahanda böyle oldu :KK53:
bız tabı kız kardeşımle yerlerde :KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bizde yeni evliyin bi kaç aylık
Çeyizime üst kattaki komşumuz çalar saat getiemişti öyle üşengeç bi kadındıki tam ona göre haa filan die gülmüştük.
Nese bu saati ayarladım bi kaç defa ama çalmadı hiç.
Bi gün uyuyoruz eşim gece yine işe gidiyodu
öğlene kadar yatıyoduk
Gündüz saat sen çal eşim önden ben arkasından aaaaaaaaaa
diye bağararak koşuyoruz
Ta merdivenlerin dibine geldik apartmandaki millet kapıları açtı ne oldu diye bagırıyo ama bizi tutabilene aşk olsun
Sonra birbirimize baktık Nasıl güşlüyoruz ben ona kızıyorum sen nie anlayıp dinlemeden evden kaçıyon bağırıyon die o bana sen nie peşimden geliyon rezil olmuştuk..

hahaha hayal edebılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9: uyku sersemlığı ınsana herşeyı yaptırır
bızde bı gece sevgılımle yatıyoruz deprem oldu
uykunun verdığı salaklık yüzünden aldım çocuğu masanın altına yatırdım bende evden çıktım koşar adımlarla apt önünde kaldırımda oturuyorum :KK9::KK9:
sonra peşımden gelıyor sen evden çıkıyorsunda benı nıye bırakıyorsun ölıyım mı ben dıye :KK9: ne gülmüştüm onun o halıne

Yeni yeni evlendiğimiz zamanlar ben uyuyodum eşim kaldırmaya çalıştı inat ettim kalkmadım işe gitcek oda
Sen al bi bardak suyu kafamdan aşşağa boca et .
Neyse kalktım haliyle ama intikam almam lazım..
dökemedim bi türlü.
Sonra mutfaga geldi kahvaltı hazırlarken elime suyu aldım o heyecanla su yerine bardağı fırlattım adamın kafasına :KK9::KK9::KK9:
Sonra tabi hastaneye gittik dikiş attılar..
Komşular Anneme şikayet ediyolardı artık ciddi ciddi çocuga eziyet ediyo diye :KK52::KK52:

hahaha hayal edebılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9: uyku sersemlığı ınsana herşeyı yaptırır
bızde bı gece sevgılımle yatıyoruz deprem oldu
uykunun verdığı salaklık yüzünden aldım çocuğu masanın altına yatırdım bende evden çıktım koşar adımlarla apt önünde kaldırımda oturuyorum :KK9::KK9:
sonra peşımden gelıyor sen evden çıkıyorsunda benı nıye bırakıyorsun ölıyım mı ben dıye :KK9: ne gülmüştüm onun o halıne

:KK9::KK9::KK9::KK9: Hahah kız adamı nie masanın altında bıraktın ..
Bizim depremdede hepimiz evden çıktık annem evde kaldı Babamda abime bagırıyoo a.... annen içerde kaldı gir onu dışarı çıkar kendi cesaret edemiyo tabii.
Amcamda üstünde slip don atlet evden kaçmış dışarı koptuk ama yaa kaçarkende tv yi kucaklamış çıkarmış :KK9::KK9::KK9:
O panikte omu gelir insanın aklına..
Abim balkondan atladı..
Bi kezde o uyurken salondan koştuk kalktı balkondan atlıyodu yine zor tuttuk.:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yeni yeni evlendiğimiz zamanlar ben uyuyodum eşim kaldırmaya çalıştı inat ettim kalkmadım işe gitcek oda
Sen al bi bardak suyu kafamdan aşşağa boca et .
Neyse kalktım haliyle ama intikam almam lazım..
dökemedim bi türlü.
Sonra mutfaga geldi kahvaltı hazırlarken elime suyu aldım o heyecanla su yerine bardağı fırlattım adamın kafasına :KK9::KK9::KK9:
Sonra tabi hastaneye gittik dikiş attılar..
Komşular Anneme şikayet ediyolardı artık ciddi ciddi çocuga eziyet ediyo diye :KK52::KK52:

hahahaha ben olsam darp raporu alırdım tehtıd ederdım senı adam neler çekıyor kım bılır :KK23::KK23::KK23::KK1:
ıntıkamın acı olmuşş :KK9:

bı gece canımız sıkıldı erkek arkadaşım hazırlan dışarı çıkalım dedı
pek keyfım yoktu neyse buluştuk gezıyoruz top bulduk sahılde
gel maç yapalım dedı :KK23: bende hıç sevmem zaten kumun ıçınde zor oluyor önümü göremıyorum vuramıyorum topa
3 oldu 4 oldu 5 oldu vuramadım bı türlü tutturamadım topu tabı benımkı nasıl dalga geçıyo :KK35:
sonra bı vurdum topa, tam vurdum :KK30:
vurmaz olaydım herıf 2 saat oyun dışı kaldı yerlerde süründü :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: Hahah kız adamı nie masanın altında bıraktın ..
Bizim depremdede hepimiz evden çıktık annem evde kaldı Babamda abime bagırıyoo a.... annen içerde kaldı gir onu dışarı çıkar kendi cesaret edemiyo tabii.
Amcamda üstünde slip don atlet evden kaçmış dışarı koptuk ama yaa kaçarkende tv yi kucaklamış çıkarmış :KK9::KK9::KK9:
O panikte omu gelir insanın aklına..
Abim balkondan atladı..
Bi kezde o uyurken salondan koştuk kalktı balkondan atlıyodu yine zor tuttuk.:KK9::KK9::KK9::KK9:

hahahah ayy allah affetsın gülünmez valla böyle şeylere ama çok komıkmış ya tv mı almış yanına :KK9::KK9:
ınsan o an düşünemıyo valla canını zor kurtarıyo bende hangı akla hızmet sakladıysam onu masanın altına :KK9:

bı kerede yatakla duvarın arasına sıkışmışım gece uyurken ama nasıl ağlıyorum uykumda
ölüyorum düşüyorum ben dıye erkek arkadaşım uyandırmaya çalışmış dahada çok bağırmışım bırakma benı düşüyorum dıye :KK24:
uyurken çok salak oluyorum ben yaa

bide bu var saçlarım çok dökülüyordu kısa kestirdim yok hala dökülüyo bakım filan yaptırdım dökülmesi durmadı bende amcamın karısına gittim kazı bunları ya sinirlerimi bozuyolar diye kazıyo kafamı amcam kızlar orda ölüyolar gülmekten ben istifimi bozmadım hiç armut gibi minicik bi kafa çıktı saçın altından güldüler baya ...24 yasında kazıtıyorum bu arada..tesettürlüyüm..Bayburtlular baskın yapar kız görmeye giderken habersiz giderler..evde oturuyorum kel kafa zil çaldı yabancıda gelmez eve pek yengem açtı salonda kapıdan girerken sağda yengem işaret ediyo kaç kaç diye nasıl kaçım kadınlarda bir kokoşki ellerimi kafama koydum aralarından koştum odama ama artık çok geçti giyindim gittim kadın hiç suratıma bile bakmıyo çaylarını içip kaçtılar bir daha haberr alamadık ...:KK52::KK52:

hahahaha ben olsam darp raporu alırdım tehtıd ederdım senı adam neler çekıyor kım bılır :KK23::KK23::KK23::KK1:
ıntıkamın acı olmuşş :KK9:

bı gece canımız sıkıldı erkek arkadaşım hazırlan dışarı çıkalım dedı
pek keyfım yoktu neyse buluştuk gezıyoruz top bulduk sahılde
gel maç yapalım dedı :KK23: bende hıç sevmem zaten kumun ıçınde zor oluyor önümü göremıyorum vuramıyorum topa
3 oldu 4 oldu 5 oldu vuramadım bı türlü tutturamadım topu tabı benımkı nasıl dalga geçıyo :KK35:
sonra bı vurdum topa, tam vurdum :KK30:
vurmaz olaydım herıf 2 saat oyun dışı kaldı yerlerde süründü :KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Tam 12 den vurdun yaniiiiiii .

Bi kerede şakalaşıyoruz yine elimde kemer peşiden koşuyorum Dış kapıyı açtı kaçıyo kemer havada gel buraya öldürcem senii diye ben peşinde
Karşı komşu şaşkın şaşkın bakıyo ben indirdim hemen kemeri hadi hayatım ii işlerrr heheh
Adım dayakçı karıya çıktı

Son düzenleme:
X