Canı Sıkılan Gelsin :)

ayağa kalkamıyorum ama daha iyiyim çok sükür dün hastaneye gittim iğne yaptılar arkasından serum verdiler bir saat kendime gelmemi beklediler sonra eve geldim

titreme soğuk sıcak basması yasadıysan zehirlenmeo olr büük ihtimal serum takarlar zehirlendin mi yoksam :44:

işin kötüsü bugün halamın nikahı vardı normalde oğlumu hayatta kalabalığa yollamam oğluma dedim babanla git oğlum gelirken arabada kolunu yarmış 3 dikiş atmışlar moralim iyice sıfır oldu

işin kötüsü bugün halamın nikahı vardı normalde oğlumu hayatta kalabalığa yollamam oğluma dedim babanla git oğlum gelirken arabada kolunu yarmış 3 dikiş atmışlar moralim iyice sıfır oldu

var üstünüzde bi kara bulut ya hadi hayırlısı onada gcmiş olsun neler olmus 3 gndür size yaaa biraz inzivaya cekil kendin rahat rahat takıl canın daha önemli napacaksın yaaaa:126:

eşine güzelce söle tek başımıza kalmak istiyoruz diye gelirken kardeşini getirmesin

kardeşide erkek yaw belli etsem bile bu kadar artık sölemeye dilim varmıyoki :KK1::KK1::KK1::KK1: tabii gelcek ben bişe demiomda her allahın günü aksam hafta sonları gezmeye gideriz benide alın benide alın kendine geldiği zaman birsey istense hemen kaçar egoist bencil annacan bende kocamla kötü olmamak için hem sölüom hem pek karsı cıkamıom ama temmelli ipleri bıraksam nerdeyse bizle yasamayı planlıyor insanda azck düşünce fisanet olur beee :KK52::KK52::KK52:

kardeşide erkek yaw belli etsem bile bu kadar artık sölemeye dilim varmıyoki :KK1::KK1::KK1::KK1: tabii gelcek ben bişe demiomda her allahın günü aksam hafta sonları gezmeye gideriz benide alın benide alın kendine geldiği zaman birsey istense hemen kaçar egoist bencil annacan bende kocamla kötü olmamak için hem sölüom hem pek karsı cıkamıom ama temmelli ipleri bıraksam nerdeyse bizle yasamayı planlıyor insanda azck düşünce fisanet olur beee :KK52::KK52::KK52:

bu zaman da düşünce kalmadı insanlar o kadar rahatki ama suç eşinde her gece her gece bu ne belki evinde gecelikle gezmek istersin yeni evlisin belki eşinle baş başa kalmak istersin senin kardeşlerin hergün gelse eşin rahatsız olmazmı

bu zaman da düşünce kalmadı insanlar o kadar rahatki ama suç eşinde her gece her gece bu ne belki evinde gecelikle gezmek istersin yeni evlisin belki eşinle baş başa kalmak istersin senin kardeşlerin hergün gelse eşin rahatsız olmazmı

aynısı he gün benim bir abim olsaydı ahhhhhhhh ( keske olsaydı :KK1:) aynını yapsaydım küplere binmezsse bende madonnayım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bende espriye vuruyorum devamlı kinayeli bir biçimde daha bu aksam dedim o kişiye basına büyük bir kova gecirip kepceyle calmayı denemek istiyorum dedim sözde espri yabıom daha ne anlamıcak :97:

X