Canı Sıkılan Gelsin :)

Burda yapabiliyormusun Bazı ülkelerin diplomaları geçmiyo ya.
Bende Almanyaya gelip hemşirelik okim burda yapim benim börümcem 1800 alıyo galiba dönersermayeside var sanırım.
Orda nekadar maaşları?

vallaa mı:KK53::KK52: kaç senedir çalışıyo. hangi bölümde

Allah seni :)))) bende her okuduğumda gülerim o söze :)) kız bende bişey okuyodum ona çok güldüm dur bende paylaşayım :))) sizde gülün :)))

Ayranın tadına bakınca çok ekşi olduğunu fark eden ninemiz :
Mubarek ölinun götine vursan canlanur :))))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Böyle sözleri herzaman duyuyorum ben ya yanlarında kalsan altına çisss edersenn valla..
Annemde bana çorap ağazlı der mesela kot gafalii..

Bizede gelsene :KK53::KK53:
Gece ben iş edemiyorum ses yasak 10dan sonra evi süpürmedende silemiyorum herşeyin başı süpürmek işlerim duruyo hep..
Kahveyi koyduysan yapsene bize :KK14:

bizdede yasak bide oglanda uyuyor kedi misali yurudum evde valla :KK52::KK52::KK52::KK52: kiss benim yerler komple seramik ondan kolay oluyor silmek birde bebek yuzunden hergun temizliyorum ondan sadece silemk yetiyor...

ayipsin kahve yaparim hemide kayinvalidem getirdi gelisine trden ozel cekim :))) ben sevmiyorum vesselam :KK76::KK76::KK76:

itiinayla evlere temizlige gelinir kopek gibi calisip az maas alinir hatta alinmaz sen iki oksa basimi yemegimi suyumu ver ses etmem bile:KK35::KK35::KK35:

o degilde bir cayci vardi tr calisirken sirkette kadina birakmaz kendi isimi kendim yapardim hep diplomali hiyarci takmisti ismimi bu millete yaranilmiyor vLL :KK50::KK50::KK50:

Evet sizi gözetliyodum benim tv yok o nedenle tüm gün burası açık kalıyo :KK52::KK52:
Ama canım sıkkın yaavv gerçi okey onadım biraz 1 saattir yoktum.
Ya holden en fazla burası 10 adım 2 diç çekiyo bu ttnet sinir etti beni değişcem ya :KK4:

canım bizimkide ttnetti değiştik süperonline aldıl çok iyi hızı tavsiye ederük :))

Burda yapabiliyormusun Bazı ülkelerin diplomaları geçmiyo ya.
Bende Almanyaya gelip hemşirelik okim burda yapim benim börümcem 1800 alıyo galiba dönersermayeside var sanırım.
Orda nekadar maaşları?

benım kı geçıyor hallettım bıle denklık gıbı bırşey verıyorlar ıstedığım hastanede çalışabılırım şuan
hatta özelde çalışmayı düşünüyorum hem 3yabancı dılım var daha farklı olabılır :emir_bebek:
ben en son 1350 euro alıyordum ama burda döner sermaye yok :KK14:
gece nöbetı yoktu ama oda olunca 300-400 euro fark oluyor

almanya..
ya bende seneye türkıyede devam etcem orda bı hastaneye gıremeyı düşünüyorum ama çok farklı ya
burda hemşırelık bambaşka bı meslek orda ayak uydurabılır mıyım bılmıyorum :44:
evet ıdeal bı meslek ben şımdı burda nöbetlere kalıyım dıyorum hem maaşı daha yüksek
bence evlı bayanlar ıçın ıdeal bı meslek çalışma saatlerı konusunda felan

Kız börümcem süper yoğun bakım hemşiresi.
Diyorum arada millete şarkı dinlet kemençe filan cana gelirler.
Kolaymış ama altlarını filan temizlemek tüy temizliklerini yapmak zormuş..

benım kı geçıyor hallettım bıle denklık gıbı bırşey verıyorlar ıstedığım hastanede çalışabılırım şuan
hatta özelde çalışmayı düşünüyorum hem 3yabancı dılım var daha farklı olabılır :emir_bebek:
ben en son 1350 euro alıyordum ama burda döner sermaye yok :KK14:
gece nöbetı yoktu ama oda olunca 300-400 euro fark oluyor
pardonda o ne kadan yapıyo:26:

Kız börümcem süper yoğun bakım hemşiresi.
Diyorum arada millete şarkı dinlet kemençe filan cana gelirler.
Kolaymış ama altlarını filan temizlemek tüy temizliklerini yapmak zormuş..

eneee kadınlar neysede erkeklerinkinide mi temizliyolar:KK53:

pardonda o ne kadan yapıyo:26:

eneee kadınlar neysede erkeklerinkinide mi temizliyolar:KK53:

ya tl olarak tam olarak bırşey dıyemem şuan euro ne kadar bılmıyorum ama 2700 felan daha fazladır ama o cıvarda :26:
tabe erkeklerde temızlenıyo onlar pıs mı kalsın :KK1:
mesela bız burda her sabah sabahçı gıdıyorsam eğer 5.45 rutın ağır hastaları yanı kendıne bakamayanları
yıkıyoruz altları değışıyor traş vs bakımı yapılıyo sonra tansıyo ılaç vs.

ya tl olarak tam olarak bırşey dıyemem şuan euro ne kadar bılmıyorum ama 2700 felan daha fazladır ama o cıvarda :26:
mesela bız burda her sabah sabahçı gıdıyorsam eğer 5.45 rutın ağır hastaları yanı kendıne bakamayanları

tl olarak 1350 avro 3.100 tl yapiyor...ortalama 2.35 sanirim simdi trde borsayi takip ederimde su aralar atladim neler var neler yok :KK76::KK76:

bı kere hıç unutmam bı adam vardı bıraz yaşlıca :26:
tutturdu duşa gırcem dıye bende onunla beraber gırmıştım üstüm başım ıslandı adam çırılçıplak yıkandı gözümün önünde :KK1::KK1:
adam düşcek yenı ıyıleştı dıye yanlız duş alması yasaktı
başında beklemıştım aman düşmesın dıye :KK1:

enemmm:104: insanın abdesti bozulur:KK52: belki türkiyede farklıdır.. hastabakıcı denen bişi var sonuçta:94:

bı kere hıç unutmam bı adam vardı bıraz yaşlıca :26:
tutturdu duşa gırcem dıye bende onunla beraber gırmıştım üstüm başım ıslandı adam çırılçıplak yıkandı gözümün önünde :KK1::KK1:
adam düşcek yenı ıyıleştı dıye yanlız duş alması yasaktı
başında beklemıştım aman düşmesın dıye :KK1:

ayy sende anı çoktur şimdi anlatsana bi iki dene:KK52:

X