Canı Sıkılan Gelsin :)

yarama tuz bastın :KK52::KK52::KK52::KK52: kavga sebeplerımızden bırı de bu
o yüzük ıstıyor evlenmek ıstıyor ben ıstemıyorum :KK52:
belkıde manyak olan benım :KK37:

yok evliliği bende istemem :/ nişanlı olmak istememin sebebini bilmiyorum. şeytan git aklımdan ben okuycam daha ne evlenmesi ne nişanlılığı yaaa. nerden geldin gece gece:KK53::KK1:

kaç yaşındasın? sevgilin kaç yaşında?

niye evlenmek istiyor? evlenmek isteyen erkek olur mu? :)))bir tuhaflık var:)

kaç yaşındasın? sevgilin kaç yaşında?

niye evlenmek istiyor? evlenmek isteyen erkek olur mu? :)))bir tuhaflık var:)

demı bencede bı tuhaflık var çözemedım bende nıye evlensın kı benımle hem ben yemek yapmasını bıle bılmıyorum :KK36:
sevgılım 2 hafta sonra 2O oluyor bende temmuzda :KK12:

bu arada geçmış olsun başın mıden ağrıyormuş ılaç ıçsene bıtane :26:

Son düzenleme:
demı bencede bı tuhaflık var çözemedım bende nıye evlensın kı benımle hem ben yemek yapmasını bıle bılmıyorum :KK36:
sevgılım 2 hafta sonra 2O oluyor bende temmuzda :KK12:

bu arada geçmış oldun başın mıden ağrıyormuş ılaç ıçsene bıtane :26:

yok senin cevabını bekliyordum:) yatmadan geçmez benim ağrım. 2 ilaç aldım bana mısın demedi:))))

sakın evlenme...hatta hemen ayrıl sevgilinden:))).. 25'ten önce de evlenme.. bu çocuk harikalar diyarında filan yaşadığını mı sanıyor?

yeni nesil erkekler böyle:KK53:hatta işi çocuk ismine kadar getiriyolar . vay anasını sayın seyirciler oluyorum:KK53:

ısımı geçtım onu zaten hazırlamış kafasında
ıkı üç alternatıf olarak yaşayabılceğımız şehırlerde hangı semtte oturabılırız onları bıle araştırmış :KK36:
duyanda yakında evlenıyoruz sancak dışardan bakınca çok tuhaf bı sevgılım varmış fark edıyorum şımdı :KK33:

ısımı geçtım onu zaten hazırlamış kafasında
ıkı üç alternatıf olarak yaşayabılceğımız şehırlerde hangı semtte oturabılırız onları bıle araştırmış :KK36:
duyanda yakında evlenıyoruz sancak dışardan bakınca çok tuhaf bı sevgılım varmış fark edıyorum şımdı :KK33:

:KK1:...........................

kızlar ben ağrıya dayanamıyorum..kusuruma bakmayın.. önce bir kusup (ayıptır söylemesi) sonra da hiç ışık olmayan bir yerde uyumak zorundayım...

öpüyorum hepinizi...

yok senin cevabını bekliyordum:) yatmadan geçmez benim ağrım. 2 ilaç aldım bana mısın demedi:))))

sakın evlenme...hatta hemen ayrıl sevgilinden:))).. 25'ten önce de evlenme.. bu çocuk harikalar diyarında filan yaşadığını mı sanıyor?

sorma ona kalsa evlılık çok kolay bırşey
bı ımzaya bakıyor ıkı seven ınsan nıye evlenmesın dıyor :KK36:
bunun evı var, eşyası var, düğünü var hele kı aılelerın tanışması yok mu var da var yanı
hem ben daha gencım dedığın gıbı şuan hııııç düşünmüyorum böyle bırşey

bıktım çalışmaktan. ne güzel çıkma hayalleri kuruyodum. ama çoğunluk benden önce davranacak gibi. iş yerinde vardiya sistemi değişti. isyan edenler çok. işten çıkanların yerinede kimse alınmıyor. onlar işten çıkarsa. ben çıkamam herhalde göndermezler:KK5:

catlak bız aynı yerde mı çalışıyoruz acaba :KK1:
bızımkılerde ısyan ettı cuma günü 3 kışı ışten ayrıldı bu demek kı benım daha çok çalışmam lazım :KK5:

X