Canı Sıkılan Gelsin :)

bende çok meraklıyımdır o eldıvenı takıp gelen hemşırelerdenım :KK52::KK52:
açıkta bulduğum her hastayı yoklarım :KK51:

araya senide karistirmis olmayim zaten cogunu tanimiyorum :KK50::KK50: ben almayancadan canan ben isvecten merry ben danimarkadan emi amerikan nicol hindistanda mischel misidan noran bir karnavalda kalmis olabilirim :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

en gizliyi anlarım da en kıymetli ne yahuuu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: sen çok eğlenceli birisin:KK16:

kızz en kıyemtlı olan o değıl mı erkeklerde ben mı yanlış bılıyorum :KK1::KK1::KK16:

böyle bi durumla karşılaşmadığım için, yada karşılaşabileceğim ihtimalini düşünmediğim için şaşırdım sadece. utanmıyolar mı derken. bi kaç kere sapık hastalar olduğunu duymuştum. o geldi aklıma. biraz önceki arkadaşta aklıma gelen olayı bilmediği için hoş böyle konuşması. kişisel temizliğin vs. aile tarafından yapıldığını biliyorum sadece. anneannemin ameliyatında öyle olmuştu en azından. tiksinme gibi bi durumum yok zamanında çok ağda yaptım. bi çok rezil insanla karşılaştım. o yüzden zor durumda olan insanların tabiki akıllarına böyle bişi gelmez,bu konuda yardımcı olan hemşire/hastabakıcıda bunu düşünmez. şahsen bende yapsam düşünmem.

ben sana bırşey demedım kuzum bılıyorum ben senın ne demek ıstedığını onun ıçın dedım ya baştan almanyada yok refakatçı hasta bakıcı dıye temızlığı bız yapyıoruz ama doğru çok fazla sapık hasta olabılıyor

bı tarafını temızlerken şeyy olan yaşlı erkek hasta bıle gördüm :KK1::KK1::KK1::KK1:anladınız sız onu :KK23:

evet bıraz fazla soğukkanlıyım ondan da bu kadar rahat olmam
ama sağlık personelı olarak çalışmak ıstıyorsan soğuk kanlı olman gerekır
mesela bı bayan vardı hemşıre her ölen hastanın arkasından ağlıyordu :KK1: çok duygusala bağlıyordu
ben öyle değılım nedense ölümle çok erken yaşta karşılaştım belkıde ondandır :44:

hemşire olmayı gerçekten istiyorum. az çok araştırıyorum kendimce ne gibi sorunlar çıkar? yada yeri geldiğinde bi doktor kadar sorumluluk alabilir misin diye.
soğuk kanlılık konusunda ilk defa karşılaştığım bi olay bi süre zihnimde kalır. daha sonra alışırım. bi problem yaşayacağımı sanmıyorum kendime güven konusunda

kızz en kıyemtlı olan o değıl mı erkeklerde ben mı yanlış bılıyorum :KK1::KK1::KK16:

ben sana bırşey demedım kuzum bılıyorum ben senın ne demek ıstedığını onun ıçın dedım ya baştan almanyada yok refakatçı hasta bakıcı dıye temızlığı bız yapyıoruz ama doğru çok fazla sapık hasta olabılıyor

bı tarafını temızlerken şeyy olan yaşlı erkek hasta bıle gördüm :KK1::KK1::KK1::KK1:anladınız sız onu :KK23:

nerden bilebilirim ki beeeeeeen:KK53: kıymetli diyince ne güldüm amaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

araya senide karistirmis olmayim zaten cogunu tanimiyorum :KK50::KK50: ben almayancadan canan ben isvecten merry ben danimarkadan emi amerikan nicol hindistanda mischel misidan noran bir karnavalda kalmis olabilirim :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

ayy canım yok ben bellı ederdım kendımı :KK52: ama kadın doğum ve çocuk hastalıkları bölümünde hıç çalışmadım ıstememde açıkcası :KK14:

abooo bana gore is degil oo ben takarim baretimi giyerim botlarimi santiye santiye gezerim o daha iyi benden hemsire falan olmazmis zaten ay beni kan tutar ayollll:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

arkadaş listeme ekliyimde kabul et olur mu:KK70:

bölümlerle ilgili tam bilgim yok bi arakonuşuruz bu konuyu

hemşire olmayı gerçekten istiyorum. az çok araştırıyorum kendimce ne gibi sorunlar çıkar? yada yeri geldiğinde bi doktor kadar sorumluluk alabilir misin diye.
soğuk kanlılık konusunda ilk defa karşılaştığım bi olay bi süre zihnimde kalır. daha sonra alışırım. bi problem yaşayacağımı sanmıyorum kendime güven konusunda

hmm ne gıbı sorunlar çıkabılır bılemıcem senı tanımıyorum kışıden kışıye değışır
tabıkı hemen ılk günden soğuk kanlı olamazsın bıraz dokunur hastanede gördüğün olaylar bendede olmuştu
ama geçıyor merak etme alışıyorsun zamanla
hem ınan bana ınsanlara yardım edebıldığını görmek okadar ıyı gelıyor kı, olan bütün olumsuzlukları unutuyorsun :KK34:

mesela benım burnum acayıp ıyı koku alırdı hep :KK52: hastaye gırdıkten sonra hıç koku alamıyorum burnum tamamen ıptal :KK50:
parfüm kokusu yemek kokusu hıç bırşey gelmıyor, ınsan bazen günün yarısını b...k ıçınde geçırınce koku duyusu yok oluyor :KK1:

yok artık bide teker teker kendilerini mi tanıtıyolar:KK1:
hmm ne gıbı sorunlar çıkabılır bılemıcem senı tanımıyorum kışıden kışıye değışır
tabıkı hemen ılk günden soğuk kanlı olamazsın bıraz dokunur hastanede gördüğün olaylar bendede olmuştu
ama geçıyor merak etme alışıyorsun zamanla
hem ınan bana ınsanlara yardım edebıldığını görmek okadar ıyı gelıyor kı, olan bütün olumsuzlukları unutuyorsun :KK34:

mesela benım burnum acayıp ıyı koku alırdı hep :KK52: hastaye gırdıkten sonra hıç koku alamıyorum burnum tamamen ıptal :KK50:
parfüm kokusu yemek kokusu hıç bırşey gelmıyor, ınsan bazen günün yarısını b...k ıçınde geçırınce koku duyusu yok oluyor :KK1:

b.k kokusuna alıştım bi kaç gündür:KK53:iş yerinde sürekli kanalizasyon kaynaklı pis sular sızıyo. onun kokusunu çekiyoruz akşama kadar:KK25:. müşteriler balık kokusuna benzetiyolar ayy ölüyorum gülmekten:KK9:

ya ben kactim benim misafirim gelecek bugun valla kadinlar gelelcek ben uyuyorum olacagim tobeee vallahi cumle aleme rezil olurum

mansetleri okuyabiliyorum

ay bizi donla karsiladi ayol
piyyyy bide kendi davet etti
hic beklemezdim
kicini devirip sabah aksam yatiyor

yada yazik bebek var uyuyamamis oysa bilmiyolarki fink atiyom forumlarda zabanan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ya ben kactim benim misafirim gelecek bugun valla kadinlar gelelcek ben uyuyorum olacagim tobeee vallahi cumle aleme rezil olurum

mansetleri okuyabiliyorum

ay bizi donla karsiladi ayol
piyyyy bide kendi davet etti
hic beklemezdim
kicini devirip sabah aksam yatiyor

yada yazik bebek var uyuyamamis oysa bilmiyolarki fink atiyom forumlarda zabanan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

manşetlere bayıldımm :KK1::KK1:
bebek uyumadı uykusuzum dersın erkenden gıderler :KK76: kahven bıle hazır kız ne dert edıyon :KK9:

yok artık bide teker teker kendilerini mi tanıtıyolar:KK1:

b.k kokusuna alıştım bi kaç gündür:KK53:iş yerinde sürekli kanalizasyon kaynaklı pis sular sızıyo. onun kokusunu çekiyoruz akşama kadar:KK25:. müşteriler balık kokusuna benzetiyolar ayy ölüyorum gülmekten:KK9:

b.k ve balık kokusa haa :KK52: çok yaşa emıı ınsanar hıç mı anlamyıo hadı ben olsam neyse koku alamıyom da :KK52::KK52:
hee balık yapıyoz ıçerde dersın :KK53:

manşetlere bayıldımm :KK1::KK1:
bebek uyumadı uykusuzum dersın erkenden gıderler :KK76: kahven bıle hazır kız ne dert edıyon :KK9:

zaten ona guveniyorum yoksa simdiye kadar uyuyamamistim nese gittim yarin gece gelirim

kiss ben gelmem hastaneye he beni vallah kan tutuyor kusrarim 2 gune kovarlar zaten ne geliyon be diye:KK52::KK52:...resminde yapistirirlar kapiya 2 bekci almayin bunu hastaneye pisletiyor diye :KK19::KK19::KK19:

Dunadin ay ne güldüm nann
Haha manşetler süper yanlız.
Ben yatıyorum valla gelenleri pijama gecelikle karşılıyorum :KK9:
Haberli olunca başka tabi allanıp pullanıyorum :KK35:

X