Callanetics Egzersizleri

yeni gelen arkadaşlarrr
lütfen link istemeyin zira sitede zaten link paylaşmak yasak...
google a callanetics yazınca ilgili yerler çıkkıyor zaten.

Son düzenleme:
canım doğru olan zaten 10 saat olan yani 21 yapılacak gün süresi.başka 21/21 yok.süperi yapmak zor.önce bu calli tam kusursuz zorlanmadan yapınca süpere geçebilirsin.

çok tşk ederim cevabınız için ben pazartesi başlicam. artık 21 gün sonra süperin linkini isterim verirsiniz demi

eski günlerim geldi aklima ya..
bu egzersizleri birakinca kilo almaya basladim yinee
siz siz olun birakmayin..

Merhabalar, sizden rica etsem Callanetics ile ilgili linkleri özelime atabilir misiniz? çok fazla yerde var hangisini kullanmam gerek bilemedim de :) Şimdiden teşekkürler...

Yardımınız için çok teşekkür ederim rukiyesahin, buradaki paylaşımları çok sevdim. Birbirinize destekleriniz ve yüreklendirmeniz çok güzel. Güzel günler herkese...

dailymotionda 5 tane video var, bunlar süper sanırım öyle yazıyor..hepsi toplam 1 saati geçiyor..ben 10'luk yapıyorum,4.günüm bitti :)))herkese klay gelsinn :))

Arkadaşlar merhaba ben de yeni üye oldum foruma.üye olmadan önce araştırdığım konular da her zaman bu site ve tabiki sizler çıktınız karşıma ve bende böyle birbrine destek paylaşım içinde olan bayanların yanında olmak istedim sayfaları okurken araştıdım ve bu egzersiz videosunu buldum dün bugün de yapmaya başladım beni de aranıza alırsanız çok sevindirik olurum

İlk kez duydum bu egzersizi,bayağıda yorum var ve doğrusu merak ettim kızlar...Şu vşdeolara bende bir göz atayım

Teşekkür ederim canım

kızlar videolar sende zayıfla sitesinde mevcut oradan dilediğinizi indirebilirsiniz

Ben de bugun baslıyorum once Leslie'yle yuruyup sonra call yapcam, kilo verip sıkılasmam lazım...

Selam kızlar ,

cuma cumartesi yoğunluktan misafirlerden fırsat bulup yapamamıştım şimdi 4 ü bitirdim.ben ki üşengeç mayışmayı çok seven bir kişi olarak bu callenetics bana disiplin ve azim kazandırdı bir daha bu kadar ara vermicem 21 gün sonunda da çok işime yaricak eminim.

inşallah b u azmin devam eder canım ben de birazdan başlıcam umarım yarıda bırakmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…