Callanetics Egzersizleri

Cok sukur sonunda baslayabildim umarım gerisi de gelir. :KK61:

Sabah Leslieyle 3 mil yurudum, aksam da callanetics... Sizlerin programı nasıl?

benim lelis ile callı aynı anda yürütmem imkazsız hem öğretmenlik yapıyorum yorgun geliorum eve .hem de kpss ye hazırlanıyorum spora başlarsam tam anlamıyla bana vakit kalmaz bi köşede sızar kalırım zaten:KK60:benim de 16 temmuz doğum günümde nişanım var:KK69: fit olmalıyımm

benim lelis ile callı aynı anda yürütmem imkazsız hem öğretmenlik yapıyorum yorgun geliorum eve .hem de kpss ye hazırlanıyorum spora başlarsam tam anlamıyla bana vakit kalmaz bi köşede sızar kalırım zaten:KK60:benim de 16 temmuz doğum günümde nişanım var:KK69: fit olmalıyımm

Haklısın cnm, benim de yogun ama kilolarım cok fena oldu artık gozu kararttım, gerci ben oturarak calıstıgım icin yorulmuyorum cok (zaten kilo da bu yuzden oldu:KK43:(Ama sen dikkat et ayaktasındır tum gun bence call yeter gibi, hem de daha baya bi zamanın var temmuza:KK16::KK16::KK16:

Haklısın cnm, benim de yogun ama kilolarım cok fena oldu artık gozu kararttım, gerci ben oturarak calıstıgım icin yorulmuyorum cok (zaten kilo da bu yuzden oldu:KK43:(Ama sen dikkat et ayaktasındır tum gun bence call yeter gibi, hem de daha baya bi zamanın var temmuza:KK16::KK16::KK16:

haklısın canım ,kilo sorunum yok 50 kiloyum ama basenlerim var göbek de olmaya başladı yağlanmış hissediyorum kendimi.dün başladım bugün ne tuvalete oturabiliyorum ne de merdiven inip çıkabiliyorum adam akıllı çok fena oldu kaslarım

benim lelis ile callı aynı anda yürütmem imkazsız hem öğretmenlik yapıyorum yorgun geliorum eve .hem de kpss ye hazırlanıyorum spora başlarsam tam anlamıyla bana vakit kalmaz bi köşede sızar kalırım zaten:KK60:benim de 16 temmuz doğum günümde nişanım var:KK69: Fit olmalıyımm

hayırlı olsun cnm mutluluklar diliyorum şimdiden :KK9:

Ben de yürüyüş+call yapıyorum ama daha eklicem malum alışkın değilim diyete de başlicam önerileriniz varsa alabilirim zevkle:KK34:

Ben de yürüyüş+call yapıyorum ama daha eklicem malum alışkın değilim diyete de başlicam önerileriniz varsa alabilirim zevkle:KK34:

Ben de aynı sekilde basladım Leslie+Call seklinde... Takip ettigim bi diyet listesi yok, Kendimce diyete de basladım aslında diyet diyemiyorum cunku normalde yedigimden fazla yiyormusum gibi hissediyorum bu 3 ana ogun+3 ara ogun seklinde ama saglıklı beslendigimi hissediyorum. Bir de kalori hesaplayarak gitmeye calısıyorum...

teşekkür ederimmm:KK16:diyet hiç yapamıyorum ben malesef bendeki bu çikolata aşkı olduğu sürece de yapamam:KK60:

zayıflamak için bi çare daha buldum sanrıım bunda kısa zamanda sonuç alınıyo ama üşengeçlik yaptım bütün sayfaları okumadım
genel olarak kaç günde ne kadar incelme oluyor acaba yardım eder misiniz ki bu üşengece? :KK17:

zayıflamak için bi çare daha buldum sanrıım bunda kısa zamanda sonuç alınıyo ama üşengeçlik yaptım bütün sayfaları okumadım
genel olarak kaç günde ne kadar incelme oluyor acaba yardım eder misiniz ki bu üşengece? :KK17:

tembel şey seni:) bu üşengeçliği umarım call yaparken de göstermezsin:)
ben 10. günde belden 1 kalçadan 2cm eksilmiştim, dizim ağrıdığı için 1 hafta ara verdim artık 2-3 gün arayla yapıyorum ölçmedim ama sanırım bacaklarım bayaa incelmiş 3 hafta önce bacağımdan geçmeyen pantolonu dün rahatlıkla giydim kıyafetlerim de bollaşıyor ve 1,5 kg vermişim ama kilo vermem call dan değildir.
kardeşim 17. gününde belden 4cm, göbekten 7 cm, kalçadan ve bacaktan 3 cm inceldi kilosu aynı kaldı.
kısaca bildiğim/denediğim egzersizler içinde en kısa sürede, en iyi sonucu veren (özellikle kalça, bacak, göbek bölgesinde) callanetics oldu...

ne güzel bugün 4. günüm olucaktı dün dışardan geç geldim sabah erken kalkıcam diye yapamadım mecburen bugün tekrar başlıcam:KK43:

Bu gün 3. günüm heryerim acıyoo :KK1:
Ben en çok pelvis kepçesi hareketlerinde zorlanıyorum ya hiç sevmiyorum onları :KK47: :KK1:

kızlar ben de yapıyorum call. bugün 4. günümdü.inanır mısınız selülitlerimde azalma var.bunun yanında slim in 6 start it up da yapıyorum onun da etkisi var mı bilemicem ama ben call a bağlıyorum.daha önce de spor yapmıştım hatta spor salonuna gitmiştim ama selülitlerim demirbaş gibi duruyorlardı :KK61: şimdiyse azalmışlaarrr :KK64: kararsız kalan arkadaşlara da tavsiye ediyorum.çünkü bunu yaparken nedense kendime vakit ayırdığımı hissedip mutlu oluyorum. ölçülerimi almamıştım başlarken o yüzden o konuda bir yardımım olamayacak ama sıkılaşmayı farkedeceksiniz. :KK19: unutmadan 3 günde 1 kilo verdiğimi de eklemek isterim :KK64:

kızlar ben de yapıyorum call. bugün 4. günümdü.inanır mısınız selülitlerimde azalma var.bunun yanında slim in 6 start it up da yapıyorum onun da etkisi var mı bilemicem ama ben call a bağlıyorum.daha önce de spor yapmıştım hatta spor salonuna gitmiştim ama selülitlerim demirbaş gibi duruyorlardı :KK61: şimdiyse azalmışlaarrr :KK64: kararsız kalan arkadaşlara da tavsiye ediyorum.çünkü bunu yaparken nedense kendime vakit ayırdığımı hissedip mutlu oluyorum. ölçülerimi almamıştım başlarken o yüzden o konuda bir yardımım olamayacak ama sıkılaşmayı farkedeceksiniz. :KK19: unutmadan 3 günde 1 kilo verdiğimi de eklemek isterim :KK64:

ne güzel bir haber buu:KK16:çok sevindim valla bizim için de teşvik edici oluyorrr devamını dilerim hep beraber inşEn Büyük TÜRKİYE

ne durumdasınız kızlar yazın değeişiklikleri de motive olalım. ben son 1 ayda 1 beden incelmişim kıyafetlerim bol geliyor. bugün callanetics evolotion yaptım ordaki karın egzersizleri inanılmaz 3 kişi 3 ayrı seviyede yapıyordu bütün hareketleri en ileri seviyedeki bayanı takip ederek yaptım ama karın egzersizlerinde orta seviyede kaldım, hareketler çok etkili tabii hakkını vererek ve aynı anlattığı gibi yapınca çok zorluyor.

HEYYYYOOO FORUMUN GÜZELLERİ CALENETİCS KESİNLİKLE SELÜLİTLERE KARŞI ETKİLİ KESİNLİKLE SIKILAŞMA SAĞLIYO BİRAZ FAZLA ZORLADIM KENDİMİ SANIRIM BU YÜZDEN DİZİM DE AĞRI VAR 7/21 DE KALDIM BİR KAÇ GÜN ARA VERİCEM :KK43: AMA BOŞ DURMADIM BİR ŞEY DAHA KEŞFETTİM HEM EĞLENMEK HEM ZAYIFLAMAK İSTİYORSAK ORYANTAL DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM YARIM SAATTE TER İÇİNDE KALDIM İNANILMAZ ENERJİM ARTTI :) CALL+ORYANTAL 4 CM İCELDİM DURMAK YOK DEVAM DEVAMMMM :79::nazar: NAZAR DE DEĞMEZ İNŞALLAH HEP ÖYLE DEVAM ETMEK İSTİYORUM:KK16:

daha önceden 15e kadar yapmıştımama elimde olmayan neenlerden dolayı bırakmıştım kilo hiç vermedim vermek de istemiyorum zten ama pantolonlarımınbol geldiğini çok rahat görebiliyordum.şimdi yine başladım 3/21 deyim inşallah hepimiz dilediğimiz sonucu alırız:KK16:

daha önceden 15e kadar yapmıştımama elimde olmayan neenlerden dolayı bırakmıştım kilo hiç vermedim vermek de istemiyorum zten ama pantolonlarımınbol geldiğini çok rahat görebiliyordum.şimdi yine başladım 3/21 deyim inşallah hepimiz dilediğimiz sonucu alırız:KK16:

inşallah cnm benim aminnn:KK16:

X