Callanetics Egzersizleri

herkese selamlar öncelikle...
2 gün önce bu başlığı keşfettim..keşfettiğimden beride oturdum bütün cevapları okudum..
msjların neredeyse yarısı link istemekten bahsediyor..ilk sayfaları okumak bile yeterli videoya ulaşmak için..
ben hem türkçe dublajlı videoyu hemde kitabı indirdim..
bugün ikinci günüm..
önce leslie 1 mil arkasından call yapıyorum..
ama tüm vücudum ağrıyor,bugün 2.call yapıcam ama nasıl dayanıcam bilemiyorum..
zaten tam sayıları yakalayamadım..ama kesinlikle işe yarıyacağına eminim..herkese kolay gelsin..

Herkese merhabalar..
Geçen sene yine bu sayfadan etkilenip videoları indirmiştim. Artık uygulamaya geçme zamanı geldi sanırım :18:
7-8 sene önce yaptığım diyetler sonucu 20 kilo vermiştim, bugüne kadar idare etti ancak. Tabi bi de çalışmamanın da etkisi ile tekrar spora başlıyorum.
Pazar gününü tatil ilan edip pazartesi başlicam. :) Bugünden ölçülerimi ve kilomu kaydedip sonuçlara bakalım neler olacak.. Süper bir yaz bizi bekliyor..

evet keşke her yeni gelen aynı soruyu tekrarlamak yerine bş sayfaya baksaağrıması çok norml 4. günü hiçbir şey klmıyo emin olabilirsin.hareketlerde çok zorrlama kendi.hoşgeldin aramıza

keşke daha kalabalık olsak da birbirimize destek olsak her gün gelip buraya yazsakhoşgeldinn kolay gelsin

Kızlarr bu gün 5. günümdü ölçtüm vucudumu
Kalçam 1 cm
Alt bacağım 1 cm
Üst bacağm 2 cm
Belim 1 cm
Göbeğim 2 cm incelmiş
Yediklerimede dikkat ediyorum bu arada ve çok mutlu oldum yaa

Kalçam 1 cm
Alt bacağım 1 cm
Üst bacağm 2 cm
Belim 1 cm
Göbeğim 2 cm incelmiş

ben yediklerime dikkat etmiyorum hiç kilo vermeyeyim die hatta call bitiyo bi tane çikolata yiyorumne güzel incelmelerin inş bizde de aynı etkiyi gösterir.bugün 3/21

Kalçam 1 cm
Alt bacağım 1 cm
Üst bacağm 2 cm
Belim 1 cm
Göbeğim 2 cm incelmiş

5 güne göre sonuçlar çok iyi
ben bu şekilde yemek yemeğe devam edersem bir etki göremicem sanırım

5 güne göre sonuçlar çok iyi
ben bu şekilde yemek yemeğe devam edersem bir etki göremicem sanırım

Yanıldımmı diye tekrar tekrar ölçtüm hatta bi yere yazmıştım gerçekten incelmişim yani bende çok şaşırdım
Canım bu ara benimde adet dönemim yaklaştı diye aşırı iştahım açık ama dayanmaya çalışıyodum olmadı bu günden itibaren adet olana kadar 3-4 gün tutmicam kendimi yicem sonra başlıcam rejime belki seninde öyledir

arkadaşlar benim 8 aylık bir oğlum var.ve ben hamile kalmadan önce 53 kilo idim.bu arada boyum 1,64 doğuma 77 kilo ile gittim.ve eve gelip tartıldığımda 69 kilo idim.ve şu an 67 kiloyum ve şu ana kadar ne bir diyet ne bir spor yaptım.bebeğimi emzirdiğim için.ama artık en azından biraz yediklerime dikkat edip özellikle de spor yaparak kilo vermek istiyorum.ama ben en azından 56 kiloya kadar inmek istiyorum daha sonrada 53 kiloya inmem kolay olur zaten.size sorum şu ki ben spor olarak direk calleneticse mi başlayayım yoksa ilk önce kilo verdirici bir spor yapıp daha sonra mı calleneticse başlayayım.yani callenetics bu kilo ile beni ne kadar inceltebilir?arkadaşlar dört gözle yorumlarınızı bekliyorum....

canım dört gözle beklemişssin ama yeni gördüm kusura bakma. eğer vermen fgereken kilolar varsa,hem diyet hem calla yapabilirin.çünkü call tek başına hiç kilo verdirmiyo sadece sıkılaşmanı sağlıyo.eğer diyet yapamıyosan çocuğundan dolayı,o zaman yediklerine biraz dikkat edersin,vaktin varsa yürüyüş yaparsın,yeşil çay ve bol su tüketebilirsin.ama sadece calldan medet ummak mucize olur

canım naçizane fikrim arkadaşın yeşil çayı sadece günde 1 fincan içmesi.emziren bi arkadaş zayıflamak için içmiş de bebek te kendi de zehirlenmiş.emziriyorsun diye zaten d,yet olmaz ama bol su ve sebze ağırlıklı beslenirsen ve hamur işlerinden uzak durursan zaten zayıflarsın.yani zayıflamak isteyen her insanın yapması gerekenler.sezeryanla doğum yapsan bile 8 ay geçmiş zaten hiç vakit kaybetmeden başla call e hemen bence..

6. callımı yaptımmm

bak ne güzel başladın ben bi başlayamadım.meslektaşız sanırım.ben de dersim bitince 1 de evde oluyorum o zaman yapayım diyorum call i.yoksa 2 çocukla akşam zor oluyoır..

Canım öncelikle tebrik ederim, güle gül büyüt bebeğini. Doğumla ilgili tecrübem olmadığı için spor ve diyet zararlı mı bilmiyorum. Ama kilo verme konusunda geçmişte 20 kilodan fazla verdim, bu konuda biraz tecrübem var.
Öncelikle güne erken başlamak çok uyumamak çok önemli, sabah kalkınca 2 bardak suyunu içki vücudun gecenin artıklarından arınsın. Sabah aç karnına spor yapmak çok faydalı. Bu durumda 1 bardak ballı ılık su içmeni öneririrm. Dediğim gibi doğum sonrası zararlarını bilmiyorum ama ben kahvaltıda kesinlikle haşlanmış yumurtalarımı eksik etmezdim. Bunu şu şekilde anlatayım. Diyet yapmaya başladığında vücut besin girişi olmadığını farkettiğinden aldığı besinleri tasarruflu kullanmaya başlar. Ancak proteinler bunu önler. Birçok kişinin diyet yapıyorum ama hala hiç zayıflamadım demesinin en büyük nedeni budur. Protein vücüdun normal enerji harcaması yönünde yardımcı olur. Böylece vücuda az besin girmesine rağmen vücut eski hızında çalıştığı için kaçınılmaz şekilde fazladan enerji harcar ki bu da kilo yağların kullanılması anlamına gelir. Günlük besinlerini mutlaka proteinler ile oluşturmalısın.
Çok uzun oldu farklı tecrübelerimi sonra yine paylaşırım. Kolay gelsin.

Ay mesajların nerdeyse hepsini okudum, acayip gaza geldim ama karnımda bi bıdık var henüz başlayamam

Doğum sonrası incelmek ve göbek kalmaması için bi egzersiz programı arıyodum, sanırım aradığımı buldum. Çooooooook fazla kilom var gitmesi gereken. Evlilik,işten ayrılma ve hamilelik hepsi üstüste gelince hepsinden dolayı 1,5 senede toplam 30 kilo aldm, ki bu bide tombikliğimin üstüne binen kilolar
Eğer sadece rakam olarak bakarak o kiloya dönmeye kalkarsam yıllarımı alır, sıkılaştırıcı bi egzersizle desteklemem lazım ki eski vücuduma kavuşayım..

Doğumdan sonra eşimle evrim geçirmeyi planlıyoruz. Sanırım bu egzersiz bana yardımcı olacaktır.. Konuyu açan, link paylaşan, ve egzersizi yaparkenki gelişme ve sonuçlarını yazan tüm arkadaşlara teşekkürler. Moral oldu bana.

İnşallah 2 hafta gibi bi süre içinde doğum yaparım da (normal doğum)1 ay falan sonra başlayabilirim yürüyüş+callanetics'e..

sağol canım benim allah isteyen herkese nasip eder inşallah sağlıklı bir melek....cevaplarınız için çok sağolun arkadaşlar.ben çalıştığım için zaten erken kalkıyorum ve işyerinde ilk işim ılık su içmek oluyor ve sütüm fazla olsun diye işyerinde 3 litre kadar suyumu içiyorum.benim şu anda ki düşüncem leslie sensone ile yürüyüş diye bir egzersiz var bir müddet onu yapıp kilolarımdan biraz kurtulup daha sonra calleneticsi yapmak.arkadaşlar hepimizin istediğimiz kiloya gelmesini diliyorum.

Son düzenleme:

canım benim allah bebeğini hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.sonrada dilediğin kiloya inmeyi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…